BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 17 СЕРПНЯ 2000 року |

СВІТ

ООН проти ВТО
Експерти ООН підготували звіт, у якому зазначається, що ВТО не враховує потреб бідних країн. У питаннях, які стосуються прав людини, ВТО для багатьох країн є “жахіттям”, заявили експерти комісії з наслідків глобалізації. Правила ВТО служать просуванню домінуючих корпоративних інтересів, які монополізують арену міжнародної торгівлі, додали вони. На їх думку, ВТО, що діє за принципом згоди, не може надати бідним країнам рівні прав з розвиненими. У доповіді також критикується МВФ, який встановлює “закони” для країн, що розвиваються, і не дає їм вибору, повідомляє Associated Press.

Британці налаштовані песимістично

Представники дрібного бізнесу Великобританії втрачають довіру до економічної політики уряду і негативно оцінюють перспективи економічного розвитку країни. Про це йдеться у щорічному звіті Конфедерації британської промисловості (CBI) про діяльність дрібних і середніх компаній (SME), кількість співробітників яких не перевищує 500 чоловік. За даними CBI, 30% підприємців песимістично оцінюють перспективи свого бізнесу – і лише 19% бачать перспективи для подальшого розвитку. Серед причин подібних настроїв називають різке падіння експортних замовлень, а ще – надзвичайно високий курс фунта стерлінгів, зазначає Бі-Бі-Сі.

Засновнику Corel набридло керувати

Майкл Коупленд, який заснував у 1985 році Corel Corp., склав у вівторок повноваження президента і виконавчого директора корпорації. За його словами, він збирається більше часу присвятити технічному удосконаленню і просуванню на ринку другої редакції операційної системи Corel LINUX OS. Операційна система Corel LINUX OS, на думку експертів, потенційно може скласти конкуренцію пануючому на ринку Windows, оскільки Corel LINUX OS вигідно відрізняють гнучкість і надійність. Крок засновника Corel не став несподіванкою для експертів: корпорація, традиційно відома своїми програмами з обробки зображень, вийшовши на новий для себе сегмент ринку, зіткнулася зі зменшенням обсягів продажу колишнього програмного забезпечення, інформує Reuters.

Китай зашивається

Текстильна індустрія Китаю за
I півріччя 2000 року виробила продукції на суму 1.3 млрд. дол. Цього року прибуток у цій галузі, за прогнозами експертів, перевищить 20 млрд. юанів (2.4 млрд. дол.), що на 150% більше, ніж торік. Зростанню виробництва і збуту китайської текстильної продукції, на думку аналітиків, сприяє збільшення експорту, інвестицій і внутрішніх цін на текстиль. Китай у I півріччі 2000 року експортував текстильної продукції на
24 млрд. дол., що на 40% більше, ніж за аналогічний період 1999 року.

...І активно інтернетизується

Китай займає 3-тє місце у світі за кількістю користувачів Інтернет після США і Японії. Як повідомило Радіо Пекіна, на сьогодні в КНР нараховується 16,9 млн. користувачів комп’ютерної мережі. До кінця 2000 року, як прогнозують китайські аналітики, число користувачів Інтернету в КНР перевищить показник Японії, а через п’ять років, можливо, перевищить навіть показники США. З 1996 року кількість китайських користувачів Інтернету зростає зі швидкістю 200% в рік. Такі темпи удвічі перевищують середній рівень приросту числа користувачів Інтернету в світі.

POSTUP - ПОСТУП
№137 (581),
17 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє попередження
·Євреї-ортодокси палять будинки розпусти
·Суркіс - чемпіон!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Усі, хто мав вийти, вже вийшли
·Впорядковують базари
·Потяги не сходили з рейок
·КІЛЬКА СЛІВ
·Британці полегшать життя найнужденнішим
·"Каральні експедиції" тривають

НАША СТОЛИЦЯ
·Усмішка зз гарантією на 100 років
·Фортифікаціям Золочівського замку - нове життя
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Тулуб працюватиме з Марчуком
·Тепер нас берегтиме поліція
·Ялта і море... президентів
·Останнє попередження

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Аграрні мрії прем"єра Ющенка
·"Конкорди" мусять звикати до землі
·Нафта преться вгору
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·Жарти Кім Чен Іра
·Ми краще потонемо гонорово
·СВІТООГЛЯД

ЮВІЛЕЙ У ПОСТУПІ
·Спіритичні сеанси з духом цісаря

РЕВЮ У ПОСТУПІ
·КЛУБ КОМІСАРА БОНЦЯ
·REVJU

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Втрачений рай
·Культура на крайній Півночі
·Вплив Мережі на стосунки автора і читача

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Особливості національного відпочинку

СПОРТ-ПОСТУП
·Суркіс - чемпіон!
·Третій українець в НБА
·Григорій Бондарук в Україні не має собі рівних
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Танок круглих животів