BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 17 СЕРПНЯ 2000 року |

КРАЙ

Без ідентифікаційного коду до кінця 2000 року

Державна податкова адміністрація України продовжила термін дії дозволу на здійснення фізичними особами операцій за своїми вкладними рахунками без надання ідентифікаційного коду з податкової інспекції або наявності відмітки в паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера до 1 січня 2001 року. Як повідомляється в телеграмі НБУ від 11 серпня з посиланням на лист ДПАУ від 7 серпня, ця норма поширюється тільки на рахунки, відкриті до 1 січня 1998 року. Разом із тим, клієнт банку-фізична особа не може без надання ідентифікаційного коду протягом місяця зняти зі свого рахунку суму, що перевищує 50 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян (850 грн.). Ця норма поширюється як на гривневі рахунки, так і на рахунки в іноземній валюті. В останньому випадку розрахунок здійснюється за курсом НБУ на день зняття коштів з рахунку.

Залишки підприємств – працівникам

Фонд держмайна затвердив порядок продажу залишків акцій підприємств груп “Б” і “В”, не проданих у 1995-99 роках і не викуплених цього року на фондовому ринку через відсутність заявок, повідомила прес-служба ФДМУ. Згідно з наказом, всі непродані акції таких підприємств будуть запропоновані до продажу працівникам підприємств, які вже стали акціонерами на пільгових умовах у 1995-1999 роках. ФДМУ пропонуватиме залишки акцій за половину їх вартості. У разі якщо працівники підприємств не зможуть викупити всі акції підприємств, наказом передбачено проведення зборів акціонерів, які мають прийняти рішення про зменшення статутного фонду підприємства на суму непроданих акцій.

Експерти РФ і України нарешті узгодять газовий борг

До кінця серпня експерти Росії і України завершать підготовку на початок проведення офіційних переговорів між двома державами з проблеми оплати Україною постачання російського газу і погашення заборгованості, що нагромадилася. За словами віце-прем’єра РФ Віктора Христенка, російсько-українські консультації на рівні експертів відбуваються “у безперервному режимі”. У ході майбутніх переговорів, як сказав віце-прем’єр, сторони повинні виробити загальну схему постачання газу з Росії на Україну до кінця поточного року і в 2001 році. Крім того, в обов’язковому порядку повинен бути виключений несанкціонований відбір російського газу Україною з експортних газопроводів, що проходять по її території. З початку поточного року Україна несанкціоновано вилучила з газопроводу газу на суму 700 млн. доларів. Однак, як зазначив Христенко, протягом останніх двох місяців несанкціонованого відбору газу не було.

Ціни на бензин А-95 підвищилися

У понеділок-вівторок ціни на бензин А-95 підвищилися на 5-7% – із 2250 гривень за тонну до 2300-2350 гривень за тонну – через дефіцит, говорять нафтотрейдери. На інші види нафтопродуктів ціни не змінилися. За словами трейдерів, ціни на дизельне паливо становлять1450-1480 гривень за тонну, на бензин А-76 – 1920-1970 гривень за тонну, на бензин А-92 – 2050-2150 гривень за тонну. На думку трейдерів, зростання цін на бензин А-95 викликане високим попитом у літній період в умовах недостатнього імпорту. “Дефіцит відчувався вже давно”, – сказав менеджер однієї з компаній. На минулому тижні ціни на бензин А-76 у великих партіях спочатку знизилися на 2-3%, а потім підвищилися до попереднього рівня. Ціни на інші нафтопродукти не змінювалися.

POSTUP - ПОСТУП
№137 (581),
17 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє попередження
·Євреї-ортодокси палять будинки розпусти
·Суркіс - чемпіон!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Усі, хто мав вийти, вже вийшли
·Впорядковують базари
·Потяги не сходили з рейок
·КІЛЬКА СЛІВ
·Британці полегшать життя найнужденнішим
·"Каральні експедиції" тривають

НАША СТОЛИЦЯ
·Усмішка зз гарантією на 100 років
·Фортифікаціям Золочівського замку - нове життя
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Тулуб працюватиме з Марчуком
·Тепер нас берегтиме поліція
·Ялта і море... президентів
·Останнє попередження

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Аграрні мрії прем"єра Ющенка
·"Конкорди" мусять звикати до землі
·Нафта преться вгору
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·Жарти Кім Чен Іра
·Ми краще потонемо гонорово
·СВІТООГЛЯД

ЮВІЛЕЙ У ПОСТУПІ
·Спіритичні сеанси з духом цісаря

РЕВЮ У ПОСТУПІ
·КЛУБ КОМІСАРА БОНЦЯ
·REVJU

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Втрачений рай
·Культура на крайній Півночі
·Вплив Мережі на стосунки автора і читача

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Особливості національного відпочинку

СПОРТ-ПОСТУП
·Суркіс - чемпіон!
·Третій українець в НБА
·Григорій Бондарук в Україні не має собі рівних
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Танок круглих животів