BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 17 СЕРПНЯ 2000 року |

Тулуб працюватиме з Марчуком

Президент Леонід Кучма своїм указом від 15 серпня призначив Сергія Тулуба заступником секретаря Ради національної безпеки й оборони.
Варто зауважити, що Тулуб до 27 червня займав пост міністра палива й енергетики, з якого подав у відставку, будучи категоричним супротивником концепції реформ енергоринку, запропонованих віце-прем’єром Юлією Тимошенко.
З іншого боку, якщо пригадати шквал випадів самого секретаря РНБО Євгена Марчука на адресу як Юлії Тимошенко, так і політики уряду в паливно-енергетичному комплексі загалом, то напрошується висновок, що антиурядово-тимошенківська спрямованість РНБО відтепер тільки посилиться.
Не останнім у факті призначення екс-міністра ПЕК заступником секретаря РНБО є і той момент, що Тулуб вважається досить близьким до середовища Суркіса-Медведчука. Так само, як і те, що Євген Марчук, як стверджують поінформовані джерела, останнім часом відновив контакти із есдеківським тандемом.
Л. С.

Алексій проігнорував Кучму

Президент України Леонід Кучма направив патріарху Московському і всієї Русі Алексію Другому телеграму, в якій порушується питання про можливість надання канонічній Українській православній церкві статусу автономної. Про це повідомили учасники Архієрейського собору Російської православної церкви, який проходить у ці дні в Москві.

Тим часом, на думку низки учасників собору, надання канонічній Українській православній церкві автономного статусу на ділі означало б її незалежність від Московського патріархату. Нині вона має статус самокерованої Церкви, що передбачає адміністративну й економічну самостійність при збереженні канонічної єдності з Москвою.

Телеграма Л.Кучми була зачитана у вівторок після закінчення вечірнього засідання Собору. Низка архієреїв Західної України на чолі з єпископом Вижгородським Павлом (Лебедем) запропонував учасникам Собору обговорити питання про надання автономії канонічній Українській церкві.
Однак форум відмовився розглянути пропозицію президента України, оскільки, на думку більшості ієрархів, “не справа світської влади втручатися в церковні справи”.
С. Ю.

Діаманти – поштою

Те, що Сполучені Штати допомагають Україні як можуть, уже стало хрестоматійним розділом новітньої української історії. Але досі це стосувалося допомоги на державному рівні або ж на рівні американсько-українських міжбізнесових стосунків. А ось учора агенція
УНІАН повідомила про ще один цікавий факт у справі американської допомоги Україні, гідний того, щоб бути вписаним на скрижалі новітньої історії окремим параграфом – “народна дипломатія”.

Так от, учора співробітники Київської регіональної митниці під час митного огляду міжнародної поштової відправки, яка поступила з США на адресу мешканки Дніпропетровська, виявили в конверті незадекларований огранований прозорий камінь. Експертизою Державної пробірної служби встановлено, що це діамант розміром 1,10 карата. Зі слів фахівців Гемологічного центру, його орієнтовна вартість – до $10 тисяч.
Н. Б.

POSTUP - ПОСТУП
№137 (581),
17 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє попередження
·Євреї-ортодокси палять будинки розпусти
·Суркіс - чемпіон!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Усі, хто мав вийти, вже вийшли
·Впорядковують базари
·Потяги не сходили з рейок
·КІЛЬКА СЛІВ
·Британці полегшать життя найнужденнішим
·"Каральні експедиції" тривають

НАША СТОЛИЦЯ
·Усмішка зз гарантією на 100 років
·Фортифікаціям Золочівського замку - нове життя
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Тулуб працюватиме з Марчуком
·Тепер нас берегтиме поліція
·Ялта і море... президентів
·Останнє попередження

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Аграрні мрії прем"єра Ющенка
·"Конкорди" мусять звикати до землі
·Нафта преться вгору
·СВІТ

ПОСТУП У СВІТ
·Жарти Кім Чен Іра
·Ми краще потонемо гонорово
·СВІТООГЛЯД

ЮВІЛЕЙ У ПОСТУПІ
·Спіритичні сеанси з духом цісаря

РЕВЮ У ПОСТУПІ
·КЛУБ КОМІСАРА БОНЦЯ
·REVJU

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Втрачений рай
·Культура на крайній Півночі
·Вплив Мережі на стосунки автора і читача

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Особливості національного відпочинку

СПОРТ-ПОСТУП
·Суркіс - чемпіон!
·Третій українець в НБА
·Григорій Бондарук в Україні не має собі рівних
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Танок круглих животів