BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 15 СЕРПНЯ 2000 року |

КРАЙ

Курс гривні зріс

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку вчора зміцнився, підтвердивши випадковість свого несподіваного падіння у п’ятницю минулого тижня. Котування досягли позначки 5,4393 UAH/USD проти 5,4400 UAH/USD, зміцнившись на 0,07 копійки. Як припускають банкіри, причиною зниження гривні у п’ятницю стало налагодження “сірих” схем купівлі валюти після введення правила 5-денної затримки оплати імпорту через лоро-рахунки, що зупинило операції з відходу від податків. До цього міжбанківський курс утримувався в діапазоні 5,4380-5,4390 з початку липня.

Кабмін дозволив взаємозалік у ПЕК

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням від 11 серпня дозволив провести взаємозалік між генкомпаніями й енергоринком на загальну суму 37 млн. гривень. Відповідно до документа, залік буде проведено між компаніями “Енергоатом”, “Донбасенерго”, “Центренерго”, які самостійно поставляють електроенергію великим споживачам, і “Енергоринком”. Генкомпанії зобов’язані поставити електроенергію харківському заводу ім. Малишева на суму 7 млн. гривень, черкаському “Азоту” – 9 млн. гривень, “Рівнеазоту” – 21 млн. гривень. Раніше Кабмін скасував практично всю законодавчу базу, що дозволяє проводити взаємозаліки в ПЕК.

НБУ зменшив облікову ставку

Правління Національного банку України ухвалило рішення знизити, починаючи з 15 серпня, облікову ставку з 29% до 27% річних, ломбардну – з 34% до 30% річних. Колишні облікова і ломбардна ставки діяли з 10 квітня поточного року.

Газові переговори у Москві

Вчора у Москві українська делегація почала другий раунд переговорів із російським урядом про погашення українського боргу за російський газ і введення нових схем розрахунків за поставки російського газу в Україну та його транзит у Європу, –повідомила прес-служба Кабміну. Українську делегацію очолює перший заступник міністра палива й енергетики, голова правління НАК “Нафтогаз України” Вадим Копилов. До складу делегації також увійшли перший заступник міністра закордонних справ Олександр Чалий і начальник першого територіального управління МЗД Павло Киряков. Як повідомила прес-служба Кабміну, переговори матимуть погоджувальний характер.

“Ітера” транспортуватиме туркменський газ через Узбекистан і Казахстан

Делегація компанії “Ітера-холдинг” і віце-прем’єр Юлія Тимошенко в п’ятницю на нараді визначили умови участі компанії у транспортуванні туркменського газу в Україну, – повідомила “Ітера-холдинг”. “Ітера” транспортуватиме туркменський газ в Україну тільки через Узбекистан і Казахстан. При цьому “Ітера” передбачає, що для транспортування газу територією Росії Україна укладе контракт із “Газпромом”. “Ми готові сприяти транспортуванню (газу) через Узбекистан і Казахстан”, – сказав Семененко. За попередніми угодами, ціна туркменського газу на кордоні Туркменистан/Узбекистан становитиме 42 долари за тис. куб. м із можливістю сплати половини вартості газу товарами і послугами.

POSTUP - ПОСТУП
№136 (580),
15 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Віктор Ющенко кинув шахтарям рукавичку
·Львів напередодні гангстерської війни

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Відкрито пам"ятник Мар"янові Панчишину
·Київські гроші прикрасять Львів
·Розгадані таємниці
·КІЛЬКА СЛІВ
·Суди стануть доступнішими
·Обмежити можливість зловживань
·9 років без Богдана Котика

НАША СТОЛИЦЯ
·А якщо завтра війна?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Затриманий літак залишається в Європі
·Жулинський contra РПЦ
·Між Сходом і Заходом
·Ющенко кинув шахтарям рукавичку

ПОСТУП У СВІТ
·Кривава фієста в Іспанії
·Арафат шукає союзників
·Третій шлях німецьких католиків
·Росія будує - Америка бомбардує
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Україна "здає" газову "трубу"
·Disney оштрафували за плагіат
·СВІТ

АРТ- ПОСТУП
·Опис проекту
·Книги - знову дефіцит?

СПЕЦІАЛЬНА ТЕМА ПОСТУПУ
·Зроби мені лобі
·Сучасний лобізм у світі

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Чудо над Віслою завдяки українцям
·Родом русин, за національністю поляк

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·ЛИСТИ ПОСТУПУ
·Суржик для інтелігенції

СПОРТ-ПОСТУП
·Голіфілд вимучив перемогу
·"Таврія" вклякла на "Україні"
·"Летючий фін" повертається на першу сходинку
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Мадонна народила другу дитину
·ГОРОСКОП