BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 15 СЕРПНЯ 2000 року |

Затриманий літак залишається в Європі

Затриманий за борги перед “Євроконтролем” у травні цього року в лондонському аеропорту “Лутон” Ту-134 компанії “Авіалінії України” залишиться в Європі. Нагадаємо, що літак було затримано в ході виконання чартерного рейсу зі збірною України з футболу на борту, яка вилетіла до Лондона для проведення товариського матчу зі збірною Англії. Футболісти повернулися 1 червня до Києва іншим літаком.

Як повідомив президент ВАТ “Авіалінії України” Вадим Сорокін, нинішній фінансовий стан компанії на межі банкрутства, що не дає можливості їй погасити сформовану в 1995-1998 роках заборгованість, яку оцінено в EUR2,2 млн. При цьому він зазначив, що залишкова балансова вартість затриманого літака становить 147 тис. грн. (близько $30 тис.).

Як повідомили в Державному департаменті авіаційного транспорту України, згідно з міжнародними нормами, “Євроконтроль”, що займається забезпеченням польотів через території країн ЄС, має право виставити літак на продаж на аукціоні. Разом з тим, вважають у департаменті, продаж літака мало ймовірний, враховуючи те, що його льотний ресурс практично вичерпано.

Глобальний розвиток через Інтернет

У День Незалежності України, 24 серпня, відкривається Інтернет-форум “Перше десятиріччя незалежності: погляд у майбутнє”. Цей перший форум у рамках реалізації проекту Світового банку “Україна: розвиток через Інтернет” організується на демо-версії Українського порталу за адресою www.ukraine-gateway.org.ua.

Форум функціонуватиме упродовж року, він покликаний зібрати ідеї та коментарі, присвячені незалежності України. У рамках проекту “Україна: розвиток через Інтернет” будуть організовані постійно діючі Інтернет-форуми з обговорення нагальних проблем із поданням коментарів членів уряду, фахівців і консультантів. Очікується, що 24 серпня на питання учасників форуму відповідатиме заступник міністра економіки України Ігор Шумило. Планується організувати обговорення в режимі реального часу (on-line) із залученням відомих політичних та громадських діячів.

Український проект – частина ініційованого банком проекту “Глобальний розвиток через Інтернет”, що спрямований на створення мережі національних порталів розвитку через Інтернет. Він був представлений президентом СБ Джеймсом Вульфенсоном на саміті “великої вісімки” на Окінаві (Японія) у липні і буде презентований на щорічних зборах Ради директорів МФВ та групи Світового банку наприкінці вересня 2000 року.

Проект реалізовуватиметься одночасно на глобальному та місцевому рівнях. На глобальному рівні для підготовки і реалізації проекту залучені відомі компанії та організації у сфері інформаційних технологій: AOL, Bloomberg, ArsDigita, IBM, Microsoft, Cambridge Technology Partners, Nokia й інші.
Ініціатива СБ реалізовується у 20 країнах, а в майбутньому планується охопити понад 100 держав.

POSTUP - ПОСТУП
№136 (580),
15 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Віктор Ющенко кинув шахтарям рукавичку
·Львів напередодні гангстерської війни

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Відкрито пам"ятник Мар"янові Панчишину
·Київські гроші прикрасять Львів
·Розгадані таємниці
·КІЛЬКА СЛІВ
·Суди стануть доступнішими
·Обмежити можливість зловживань
·9 років без Богдана Котика

НАША СТОЛИЦЯ
·А якщо завтра війна?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Затриманий літак залишається в Європі
·Жулинський contra РПЦ
·Між Сходом і Заходом
·Ющенко кинув шахтарям рукавичку

ПОСТУП У СВІТ
·Кривава фієста в Іспанії
·Арафат шукає союзників
·Третій шлях німецьких католиків
·Росія будує - Америка бомбардує
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Україна "здає" газову "трубу"
·Disney оштрафували за плагіат
·СВІТ

АРТ- ПОСТУП
·Опис проекту
·Книги - знову дефіцит?

СПЕЦІАЛЬНА ТЕМА ПОСТУПУ
·Зроби мені лобі
·Сучасний лобізм у світі

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Чудо над Віслою завдяки українцям
·Родом русин, за національністю поляк

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·ЛИСТИ ПОСТУПУ
·Суржик для інтелігенції

СПОРТ-ПОСТУП
·Голіфілд вимучив перемогу
·"Таврія" вклякла на "Україні"
·"Летючий фін" повертається на першу сходинку
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Мадонна народила другу дитину
·ГОРОСКОП