BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12-13 СЕРПНЯ 2000 року |

КІЛЬКА СЛІВ

РОЗШУК. Адміністрація притулку для неповнолітніх служби у справах неповнолітніх Львівської облдержадміністрації звертається до всіх із проханням допомогти у розшуку батьків або рідних неповнолітньої Махомад Соломії Таріківни, 1996 року народження. 12 липня цього року дівчинка без супроводу дорослих перебувала на ринку “Новий”, що у Львові на вул. Петлюри. Прикмети дитини: зріст 91 см, худорлявої статури, волосся коротке, очі карі, великі, розмовляє невиразно. Була зодягнена у светр зеленого кольору, сині штани, білі кросівки. Просимо всіх, кому відомо про місцеперебування батьків дівчинки або її рідних, телефонувати за такими номерами: 72-90-78, 67-90-78, 67-93-49.

ПЕРЕВІРКА. Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ярослав Гадзало відвідав Сокальський район Львівської області, щоб перевірити результати жнив та дізнатися, якому стані основні фермерські господарства і підприємства. Він зустрівся з головою Сокальської райдержадміністрації Миколою Пшевлоцьким, депутатом Львівської обласної ради, головою правління ВАТ “Сокальське м’ясопереробне підприємство” Володимиром Кузьмичем та директором Борокського державного спиртового заводу концерну “Укрспирт” Романом Нестором і обговорив з ними проблеми підприємств та району.

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ. За перше півріччя поточного року контролери ВАТ “Львівобленерго” виявили 9 тисяч різного роду порушень споживання електроенергії та крадіжок. Для порівняння – за цей же період минулого року було складено 6 тисяч 600 актів. Усього штат контролерів зараз налічує понад тисячі осіб. Але, за словами заступника правління ВАТ “Львівобленерго” Олексія Андрощука, це дуже небезпечна робота. Споживачі, які не бажають платити за використану електроенергію, дуже агресивно поводяться з контролерами. Можуть і побити, і собак спустити. Хоча керівництво енергетиків намагається апелювати до суду, та ще жодної справи не було доведено до кінця і винні не покарані.

ЗАЙНЯТІСТЬ. Для забезпечення тимчасової зайнятості безробітних, учнівської та студентської молоді у вільний від навчання час міський голова Василь Куйбіда підписав розпорядження “Про організацію проведення громадських робіт у м. Львові”, згідно з яким на підприємствах, в установах та організаціях міста провадитимуться громадські роботи. Для незайнятого населення Львівський міський виробничий трест зеленого господарства, регіональний ландшафтний парк “Знесіння” пропонують роботи з озеленення територій, житлово-експлуатаційні контори районів міста – прибирання навколобудинкових територій тощо. Міський голова Василь Куйбіда доручив районним центрам зайнятості укласти договори з підприємствами, організаціями й установами про провадження громадських робіт та скеровувати незайнятих громадян на тимчасові громадські роботи, а також рекомендував скеровувати безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості, на громадські роботи терміном не менше двох тижнів на місяць.

POSTUP - ПОСТУП
№135 (579),
12-13 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Скарби Президента Кучми
·Гривня почала рухатися

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Літні балачки про зимові холоди
·Надзвичайних ситуацій в області не бракує
·Забути не маємо права
·КІЛЬКА СЛІВ
·На ООН надійся, але розвивайся сам
·Довгоочікувана школа
·По львівських селах гуляє одинокий тиф

НАША СТОЛИЦЯ
·Мирон Борисевич: Щоби зрозуміти пацієнта, лікар повинен бачити його сім"ю
·Прокуратура опротестувала "аудіоекологічну" ухвалу міськради
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·АН-70 продовжує здіймати бурю
·Україна в очікуванні міжнародного прориву
·Токсикодермія невстановленої етіології

ПОСТУП У СВІТ
·745 мільйонів за згвалтування
·Вундеркінд із пробірки
·Плата за вдосконалення суспільства
·Горбачов повертається
·Смерть за фальшування
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Нагороди для обленерго
·На нас суне еротичний бізнес
·Британці - "функціонально непридатні"
·СВІТ

МОНАРХІЇ В ПОСТУПІ
·Боже, бережи королеву!
·Монархія крізь призму тисячоліть

АРТ-ПОСТУП
·Past-moderne (post-moderne?...) - "нонстоп" і "фореве"

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·За Вифлеємською зорею, але дорогою істини

РЕПОРТАЖ ВІД МАЙКЛА
·Живі тварини

СПОРТ-ПОСТУП
·Голіфілд мусить побити "Тихенького"
·На Олімпіаді в Сиднеї не буде жодного легкоатлета з Львівщини
·Василь Іванчук: "Каспаров і Крамник мене абсолютно не цікавлять"
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Чоловіча мода і папараці
·ГОРОСКОП