BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 5-6 СЕРПНЯ 2000 року |

КРАЙ

У липні – дефляція 0,1%
У липні в Україні вперше цього року споживчі ціни знизились на 0,1% (у червні підвищились на 3,7%), стверджує Державний комітет статистики. Дефляція обумовлена зниженням цін на продовольчі товари на 0,4% (у травні ціни зросли на 3,3%, з початку року – на 19,0%). На непродовольчі товари ціни зросли на 0,6% (у червні зросли на 0,7%, з початку року – на 5,7%), ціни на послуги підвищились на 0,4% (у червні – на 6%, з початку року – на 27,7%). З початку 2000 року інфляція становила 18,6%.

Ціни на хліб не ростимуть
Міністерство економіки не очікує зростання цін на хліб найближчим часом і вважає ціни в більшості регіонів оптимальними, заявив перший заступник міністра економіки Віктор Кальник. “Я вважаю, що її (динаміки цін на хліб) не повинно бути”, – сказав Кальник. Водночас заступник міністра відзначив, що в Україні ще є регіони, де ціни на хліб не відповідають рівню закупівельних цін на зерно, не уточнивши, про які саме регіони йдеться. На початок червня середня ціна на житній хліб становила 1,51 гривні за кілограм, на пшеничний – 1,71 гривні за кілограм, збільшившись з початку року на 42,5%.

НБУ прогнозує валютний спокій у серпні
Національний банк вважає, що стабільність валютного ринку, яка спостерігалася перші два місяці літа, збережеться й у серпні. Запорукою цьому – нинішня економічна і політична ситуація, яка відрізняється від тієї, що була в 1999 і 1998 роках, коли президентські вибори, бензинова криза і російська криза привели до серйозних потрясінь курсу гривні. В НБУ не бачать серйозних чинників, здатних змінити ситуацію на гірше найближчим часом. Водночас відзначають, що, пам’ятаючи психологічний вплив серпня на учасників валютного ринку, Національний банк зараз ретельніше стежить за ринком. Міжбанківський курс гривні практично не міняється з початку червня.

Більшість енергокомпаній уже відкрили розподільні рахунки
Більшість енергетичних компаній уже відкрили в Ощадному банку розподільні рахунки, на які надходитимуть кошти за електроенергію, -повідомив заступник директора кредитно-інвестиційного департаменту Ощадбанку Олександр Тимченко. “Практично всі. На вчорашній день було відкрито близько 600 розподільних рахунків”, – сказав він. При цьому Тимченко зазначив, що розрахункові рахунки енергокомпанії залишили в Промінвестбанку. “Ми розраховуємо, що в майбутньому вони також переведуть їх до нас, оскільки це зручніше”, – відзначив представник Ощадбанку.

Цукор дорожчає
За останню декаду (з 20 по 30 липня) цукор у роздробі після зниження цін упродовж другої половини червня – першої половини липня подорожчав на 6,1% на ринках до 2,77 гривень за кілограм, у магазинах – на 3,9% до 3,18 гривень за кілограм, повідомили в Мінекономіки. Фахівці Мінагрополітики вважають, що цукор продовжуватиме поступово дорожчати через зростаючий ринковий попит. “Зростає оптова ціна, що, природно, тягне за собою зростання цін у роздрібній торгівлі”, – сказав представник Мінагрополітики.

POSTUP - ПОСТУП
№131 (575),
5-6 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·МВФ проти Президента
·Інтерв"ю щасливої людини

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівську землю пустять з молотка
·Пристрасті навколо навчання
·ЛАЗ нарощує виробництво
·КІЛЬКА СЛІВ
·"Блакитний вогник" гасне через борги за електроенергію
·Платити зарплату буде вигідно

НАША СТОЛИЦЯ
·Компроміс між Києвом та Варшавою
·Призупинено будівництво єврейського меморіалу
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Нас 49 з половиною мільйонів
·Вахабіти на пляжі
·Ющенко смакував грузинське вино

ПОСТУП У СВІТ
·Барак на межі провалу
·Судний день настане
·Козаки проти канадських "командос"
·Пуделко з мігрантами
·Грушкоподібний Тутанхамон

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·МВФ проти Президента
·Європа також судиться з Microsoft
·СВІТ

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Василь Куйбіда: Я не хочу, щоб мені вслід казали: "Він втік, коли місту було найгірше". А цього року місту буде найгірше

АРТ-ПОСТУП
·"Львівські театри - це просто жах"

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Про українську еліту
·КНИГАРНЯ

РЕПОРТАЖ ВІД МАЙКЛА
·Стрийський пар...

СПОРТ-ПОСТУП
·Італійський тріумф Іванчука
·Ванда Літинська-Сидоренко
·Хав"єра Сотомайора амністували
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Машина-Мадонна
·ГОРОСКОП