BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 5-6 СЕРПНЯ 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Якнайшвидше подумайте про відпочинок. Присвятіть цьому думанню день і ніч, особливо на роботі. Тоді це нікому не зашкодить, а тим більше – вам. Тільки в такому разі на відпустку можна буде розраховувати серйозно.

Водолій
Сьогодні вам буде непросто: не важко, але й не просто. Неможливо, щоправда, сказати чому, але навіть це вам не допоможе. У щоденному виснажливому марафоні ви втратите терпіння.

Риби
Дійте так, як захочете, тільки не перегинайте палки. Дійте швидко, повільно, активно, пасивно, по-бойовому, на колінах, сміливо чи навпаки – тільки не переходьте через червону лінію.

Баран
Бажання ваші (дуже непристойні) та інші думки спрямовані на те, щоби когось обдурити – і прославитися, як кажуть, “на халяву”, а не по-справжньому. Одумайтеся, поки не пізно. Щоби потім не впасти. Буквально. По-великому.

Телець
У цей день ви будете елементарно заздрити вашій кращій половині. Звичайно, деколи це не тільки корисно, але й необхідно, однак треба взяти до уваги той факт, що ваші плани не впишуться в її наміри.

Близнюки
При такій, як зараз, ситуації з фінансами вам не те що потрібно – вам необхідно виявити максимальну обережність при плануванні витрат, а отже, сто разів сісти – і поміркувати про стан власного здоров’я.

Рак
Сьогодні вам доведеться дати раду своєму господарству самотужки, тому постарайтеся не пересолити в плані зусиль. День промине вдало, от тільки на великі дивіденди не розраховуйте.

Лев
Працюйте у звичному трудовому ритмі на батьківщину та свою кишеню. Не варто нагадувати, що це потрібно насамперед вам самим. Тоді ви довше зможете прожити ситим, а не голодним.

Панна
Ви маєте добру нагоду запізнитися на важливу зустріч, прийти нетверезим і нагрубити потрібним людям. Для дорослої людини такі речі не є чимось повсякденним. То є радше максимально, екстремальний виняток.

Терези
Не забувайте ні на мить, ні на секунду, що ви все ще вважаєтеся добрим сім’янином. Це дивно – і, як ви знаєте, зовсім не у вашому дусі. Тому якщо ви не стримаєтеся, пізніше будете шкодувати.

Скорпіон
Якщо в кінці дня у вас складеться враження, що вам нічого не хочеться, цілком справедливо вважайте його помилковим. Це втома. Вам не тільки хочеться, вам і можеться.

Стрілець
Очікуваний спад активності прийде майже несподівано. Усе ж таки то – кінець тижня. Ви, як ніхто, підпадаєте під вплив тижневих ритмів і перепадів температури повітря. Тому не варто перенапружуватися.

POSTUP - ПОСТУП
№131 (575),
5-6 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·МВФ проти Президента
·Інтерв"ю щасливої людини

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівську землю пустять з молотка
·Пристрасті навколо навчання
·ЛАЗ нарощує виробництво
·КІЛЬКА СЛІВ
·"Блакитний вогник" гасне через борги за електроенергію
·Платити зарплату буде вигідно

НАША СТОЛИЦЯ
·Компроміс між Києвом та Варшавою
·Призупинено будівництво єврейського меморіалу
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Нас 49 з половиною мільйонів
·Вахабіти на пляжі
·Ющенко смакував грузинське вино

ПОСТУП У СВІТ
·Барак на межі провалу
·Судний день настане
·Козаки проти канадських "командос"
·Пуделко з мігрантами
·Грушкоподібний Тутанхамон

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·МВФ проти Президента
·Європа також судиться з Microsoft
·СВІТ

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Василь Куйбіда: Я не хочу, щоб мені вслід казали: "Він втік, коли місту було найгірше". А цього року місту буде найгірше

АРТ-ПОСТУП
·"Львівські театри - це просто жах"

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Про українську еліту
·КНИГАРНЯ

РЕПОРТАЖ ВІД МАЙКЛА
·Стрийський пар...

СПОРТ-ПОСТУП
·Італійський тріумф Іванчука
·Ванда Літинська-Сидоренко
·Хав"єра Сотомайора амністували
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Машина-Мадонна
·ГОРОСКОП