BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 1 СЕРПНЯ 2000 року |

Шубу забрали подалі від гріха

Володимир Шуба, котрий займав до останнього часу посаду прокурора Автономної Республіки Крим, призначений прокурором Дніпропетровської області і розпочне роботу на новій посаді з 2 серпня. Прокурором Криму призначений Олександр Доброрєз, котрий займав посаду прокурора Сумської області. Він також розпочне роботу з 2 серпня. Прокурор Дніпропетровської області Василь Щур, який виходить на пенсію, продовжить роботу в міській прокуратурі.

Оглядачі схильні пов’язувати причину цієї “планової ротації і переведення кримського прокурора в інше місце” (як висловилися у прес-службі Генпрокуратури) з доганою, яку нещодавно отримав Володимир Шуба.

У травні нинішнього року В.Шуба, його заступник, а також слідчий порушили кримінальні справи проти міністрів фінансів і АПК автономії Людмили Денисової і Миколи Орловського, за що й отримали догани.

Л.Денисова і М.Орловський були затримані 10 травня. М.Орловському було пред’явлене звинувачення у зловживанні службовим становищем і нецільовому використанні бюджетних коштів. Пізніше міністр АПК був відпущений з-під варти під підписку про невиїзд, а щодо міністра фінансів кримінальну справу було закрито. Недавно прокуратура Запорізької області також закрила справу за звинуваченням М.Орловського.
Л.С.

Україна озброює Росію
Росія і Україна, як очікується, повернуться до питання про передачу Москві стратегічних бомбардувальників Ту-160 і Ту-95МС, а також крилатих ракет, що залишилися у Києва. За оцінкою експертів, українська сторона може запропонувати три ракетоносці Ту-160 і сім бомбардувальників Ту-95МС. “Ці 10 літаків – у хорошому стані”, – зазначили експерти.

Крім того, Київ пропонує обговорити можливість придбання Росією чотирьох Ту-95МС у розібраному стані і приблизно 80 крилатих ракет повітряного базування великої дальності, а також авіаційно-технічне майно для цих літаків – повідомляють московські джерела.

У кінці минулого року Росія придбала в України вісім Ту-160 і три Ту-95МС, а також майже 600 крилатих ракет Х-22. Цим Київ погасив частину свого боргу за енергоносії в розмірі $285 млн. Загальна заборгованість України перед Росією за поставлений природний газ становила $1 млрд.

До початку передачі Росії стратегічних бомбардувальників на військових аеродромах України у Прилуках (Чернігівська область) перебувало 19 бомбардувальників ТУ-160 і в Узині (Київська область) – 21 Ту-95МС. Літаки оснащувалися крилатими ракетами повітряного базування великої дальності, здатними нести ядерний заряд.
С. Ю.

POSTUP - ПОСТУП
№128 (572),
1 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Форма одягу - службова
·"Карпати" переписують історію

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Чия демократія формальніша?
·Матолич ще не подав заяву про відставку
·Сумна хроніка вихідних
·КІЛЬКА СЛІВ
·Місто дуже мляво, але ремонтуватимуть

НАША СТОЛИЦЯ
·Де беруться робочі місця?
·Кому потрібен випускник школи?
·Робота з неба не впаде

ПОСТУП З КРАЮ
·Шубу забрали подалі від гріха
·Геракл із ніжним обличчям
·Солдати бавилися у війну
·Україна знову в "Зеніті" слави
·Президент благословив Інтернет

ПОСТУП У СВІТ
·Бен Ладена заганяють у кут
·Concorde - знову проблеми
·Жучки для прокурора
·Полювання на іммігрантів
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Польщі не потрібний російський газ
·Конкурс за імперію в спадок
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Іван Остафійчук: Найбільш дієвим є мистецтво етики
·Доктор Бонь - це вже стандарт!
·Творець сценічного світу

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Задумів багато - треба працювати

ЛЕГЕНДИ У ПОСТУПІ
·Легенди Львова та околиць від Юрія Винничука

ЛИСТИ ПОСТУПУ
·ЕПІСТОЛЯРНЕ
·З ЛИСТІВ ДО ЮЗЯ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Карпати" переписують історію
·Перша перемога Барикело
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Зоряне кохання, зоряні війни
·ГОРОСКОП