BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 1 СЕРПНЯ 2000 року |

Місто дуже мляво, але ремонтуватимуть

ДОРОГИ

Маріанна РОМАНЕНКО

Пригадую, на засіданні виконкому, що передувало прийняттю бюджету, Мирослав Сеник пророкував, що при таких коштах департамент землеустрою та планування забудови міста треба буде ліквідувати, мовляв, усе одно грошей для нормальної роботи не буде. Та ці чорні прогнози не виправдалися. Минуло всього два тижні, й виконком міської ради затвердив інвестиційну програму будівництва об’єктів міського господарства з управління капітального будівництва департаменту землеустрою та планування забудови міста на друге півріччя 2000 року.

Значна частина коштів – понад 1140 тис. гривень –передбачена на реконструкції вулиць, транспортні розв’язки та для інженерних мереж. Трохи менше – 275 тисяч гривень – піде на реставрацію пам’яток архітектури. Зокрема, на виведення з аварійного стану палацу Потоцьких і будинку Бандинелі передбачено по 25 тисяч гривень. А на ремонт, заміну покриття даху та облаштування покрівлі будинку на пл. Ринок, 1 – 225 тисяч гривень. Окрім того, ще планується перестелити бруківку перед міською радою до трамвайної колії.
Проте ця стаття видатків викликала деяке заперечення. Членам виконкому видалося на краще відремонтувати за ці кошти – 150 тис. грн. – дахи будинків, розташованих на площі Ринок. Проте всі зійшлися на думці, що не можна ремонтувати за кошти міста об’єкти, які потім можуть стати відчуженими, або належать іншим (як от обласній) радам.

Довідка “Поступу”. Згідно з планом-прогнозом на 2000 рік, у департаменті міського інженерного господарства передбачали провести капітальний ремонт доріг на суму 5 млн. 50 тис. грн. і поточний ремонт на суму 4 млн. 962,9 тис. грн. Усього заплановано було відремонтувати доріг і тротуарів загальною площею близько 400 тис. кв. м. Серед об’єктів, які мали капітально відремонтувати, дороги вулиць Листопадового Чину, Личаківської, Пластової, реконструкція трамвайної колії від пл. Митної до вул. Підвальної (Руської), завершення ремонту вул. Гвардійської, впорядкування території навпроти обласної лікарні, де споруджують пам’ятник професорові Панчишину. Передбачалося виконати поточний ремонт магістральних вулиць із інтенсивним рухом авто- й електротранспорту.

Відповідно до прийнятого бюджету міста на 2000 рік на поточний ремонт доріг у Львові виділено 4 млн. 87,7 тис. грн.; а на капітальний ремонт – 830 тис. грн., що становить 16,6% від суми, необхідної на виконання запланованих робіт. Тому довелося відмовитися від реконструкції площі Митної, вулиць Підвальної, Пластової та Гвардійської.

Станом на 27 липня завершений ремонт проїжджої частини вул. Листопадового Чину, вартість якого – 133 тис. грн. Зараз ведуть ремонт тротуарів на цій вулиці. А 1 серпня заплановано завершити ремонтні роботи й відкрити рух транспорту.

До 5 серпня завершаться роботи на Личаківській, де вже перемостили проїжджу частину і використали коштів на суму 96 тис. грн. Протягом першого півріччя цього року в нашому місті освоєно 2 млн. 336 тис. грн., відремонтовано 70 тис. кв. м доріг: проведено поточний ремонт вул. Миколайчука, Хімічної, Липинського, Б.Хмельницького, просп. Чорновола, вул. Пасічної, Медової Печери, Тракту Глинянського, Кульпарківської, Володимира Великого, Слов’янської, Лазаренка, Рудницьких, Виговського, Курмановича.

POSTUP - ПОСТУП
№128 (572),
1 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Форма одягу - службова
·"Карпати" переписують історію

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Чия демократія формальніша?
·Матолич ще не подав заяву про відставку
·Сумна хроніка вихідних
·КІЛЬКА СЛІВ
·Місто дуже мляво, але ремонтуватимуть

НАША СТОЛИЦЯ
·Де беруться робочі місця?
·Кому потрібен випускник школи?
·Робота з неба не впаде

ПОСТУП З КРАЮ
·Шубу забрали подалі від гріха
·Геракл із ніжним обличчям
·Солдати бавилися у війну
·Україна знову в "Зеніті" слави
·Президент благословив Інтернет

ПОСТУП У СВІТ
·Бен Ладена заганяють у кут
·Concorde - знову проблеми
·Жучки для прокурора
·Полювання на іммігрантів
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Польщі не потрібний російський газ
·Конкурс за імперію в спадок
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Іван Остафійчук: Найбільш дієвим є мистецтво етики
·Доктор Бонь - це вже стандарт!
·Творець сценічного світу

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Задумів багато - треба працювати

ЛЕГЕНДИ У ПОСТУПІ
·Легенди Львова та околиць від Юрія Винничука

ЛИСТИ ПОСТУПУ
·ЕПІСТОЛЯРНЕ
·З ЛИСТІВ ДО ЮЗЯ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Карпати" переписують історію
·Перша перемога Барикело
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Зоряне кохання, зоряні війни
·ГОРОСКОП