BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 1 СЕРПНЯ 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг. Абсолютно несподіваний збіг обставин дозволить вам відчути важливість власної персони у просторі та часі й приведе до небувалого підвищення рівня працездатності.

Водолій. Розмова щодо вашого скорочення так і залишиться розмовою – і не більше, бо перерости в щось більш матеріальне їй завадить особиста симпатія шефа чи “шефи” до вашої особи. А ваш фінансовий стан, на жаль, зазнає великих змін.

Риби. Немолоді вже люди стануть вам на заваді при спробі реалізувати вашу заповітну мрію – бути визнаною секс-символом вашого колективу, мікрорайону чи навіть цілого міста (йдеться про Львів).

Баран. Сезон дощів, у душі – негода, негода і ще раз негода. Почніть готувати себе до того, що скоро прийде зима, тож не буде чого так бідкатися, переживати і класти себе під поїзд заради справи, яку не цінують, яку не поважають.

Телець. Компенсувати витрати енергії, пов’язані з максимальними фізичними навантаженнями й емоційними стресами, буде надзвичайно важко за тих злиденних умов, у яких ви зараз перебуваєте (і невідомо, скільки ще часу будете перебувати).

Близнюки. Можливість реалізувати себе і принести якусь – бодай мінімальну – користь власній сім’ї з’явиться у вас тільки під кінець вечора. Сильний резонанс, що його ви спричинили своїми діями (і таким чином заклали прецедент), дещо зменшиться.

Рак. Метання з боку в бік з метою все-таки підняти свою ношу приведуть вас до морального і матеріального краху. В той же час схематична залежність вашого самопочуття від зовнішніх чинників зробить ваш організм надзвичайно вразливим до всього того, що так обіцяють нам диктори в прогнозі погоди.

Лев. Саме той день, який ви так хотіли зустріти – і навіть вимріяли собі тишком-нишком, нині прийшов, тому постарайтеся не зіпсувати його ніякими непотрібним і різкими кроками, спрямованими на фальшиве, показове, штучне самоствердження. Не робіть нічого, через що пізніше, можливо, будете шкодувати.

Панна. Незапланована й неоплачувана відпустка не зможе підняти ваш настрій до космічних висот, але все ж таки дасть змогу організувати собі перерву, яка є конче необхідною хоча б для того, щоб з’ясувати просте і наболіле питання: чого ви хочете – і як цього добитися ціною невеликої крові й (бажано) без жертв.

Терези. Сімейні негаразди закриють перед вами той простір для маневру, на який ви ще зовсім недавно і з таким ентузіазмом розраховували, чекаючи, що якось то воно буде саме собою. Не було, не сталося – та й не могло статися.

Скорпіон. Сьогодні – ваш день, тож купа приємних речей і несподіванок почнуть траплятися вам і з вами вже від самого ранку. Головне – щоби ви не втратили бажання відкривати прекрасне, щоби не зупинялися.

Стрілець. Рекордний день за кількістю помилок, які ви зможете зробити у цей день, не виходячи з-за свого робочого столу. Позитивні моменти на цьому тлі будуть також рекордними: у вас раптом відкриється друге дихання, тож ви зможете створити те, про що іще зовсім недавно тільки мріяли.

POSTUP - ПОСТУП
№128 (572),
1 СЕРПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Форма одягу - службова
·"Карпати" переписують історію

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Чия демократія формальніша?
·Матолич ще не подав заяву про відставку
·Сумна хроніка вихідних
·КІЛЬКА СЛІВ
·Місто дуже мляво, але ремонтуватимуть

НАША СТОЛИЦЯ
·Де беруться робочі місця?
·Кому потрібен випускник школи?
·Робота з неба не впаде

ПОСТУП З КРАЮ
·Шубу забрали подалі від гріха
·Геракл із ніжним обличчям
·Солдати бавилися у війну
·Україна знову в "Зеніті" слави
·Президент благословив Інтернет

ПОСТУП У СВІТ
·Бен Ладена заганяють у кут
·Concorde - знову проблеми
·Жучки для прокурора
·Полювання на іммігрантів
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Польщі не потрібний російський газ
·Конкурс за імперію в спадок
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Іван Остафійчук: Найбільш дієвим є мистецтво етики
·Доктор Бонь - це вже стандарт!
·Творець сценічного світу

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Задумів багато - треба працювати

ЛЕГЕНДИ У ПОСТУПІ
·Легенди Львова та околиць від Юрія Винничука

ЛИСТИ ПОСТУПУ
·ЕПІСТОЛЯРНЕ
·З ЛИСТІВ ДО ЮЗЯ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Карпати" переписують історію
·Перша перемога Барикело
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Зоряне кохання, зоряні війни
·ГОРОСКОП