BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 22-23 ЛИПНЯ 2000 року |

КРАЙ

Інфляція-2000 – 25%
Інфляція в Україні в нинішньому році буде “в межах 25%”. Такий прогноз дав керівник групи радників прем’єр-міністра України Валерій Литвицький, підкресливши при цьому, що це “його особистий прогноз”. Як раніше повідомлялося, інфляція (індекс споживчих цін) в Україні в червні становила 3,7%, а загалом за перше півріччя – 18,7%. Раніше Міністерство економіки прогнозувало червневу інфляцію на рівні 1,9%. Основними причинами зростання споживчих цін вважають уведення нових тарифів на послуги зв’язку, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та зростання цін на продукти переробки зерна, а також м’ясо й ковбасні вироби.

МВФ реформує “Україну”
Міжнародний валютний фонд вимагає від Національного банку вивести з банку “Україна” залучені ним депозити і заборонити приймати нові. Ця вимога міститься серед 11 заходів, які уряд і НБУ повинні прийняти для розгляду Радою директорів МВФ питання про виділення нових кредитів. Водночас Фонд хоче, щоб НБУ ввів тимчасове управління в “Україні” та вивів із банку акціонерний капітал. За повідомленням першого віце-прем’єра Юрія Єханурова, Національний банк пропонує Фонду змінити редакцію цієї вимоги – не просто вивести депозити з “України”, а перевести їх у інші банки. Раніше заступник голови НБУ Ярослав Солтис заявив, що Нацбанк ще не прийняв жодного рішення щодо банку “Україна”.

Мінфін і Нацбанк принципово домовилися
Міністерство фінансів і Національний банк України досягли принципової домовленості щодо підходів та обсягів реструктуризації” боргових зобов’язань міністерства перед НБУ, які виникли до 2000 року, заявив міністр фінансів Ігор Мітюков. За його словами, готується відповідна постанова Кабінету Міністрів. При цьому міністр зазначив, що такий документ “дасть право Мінфіну замість наявних облігацій випустити нові, які матимуть значно більш тривалі терміни дії й позитивну прибутковість для Національного банку”.

ЛИНОС за три роки погасить борги
Упродовж трьох років планується погасити всі борги Лисичанського нафтопереробного заводу ЛИНОС, застосовуючи при цьому різні схеми. Про це повідомив Герман Хан, віце-президент Тюменської нафтової компанії, яка виграла в червні конкурс із продажу контрольного пакету акцій цього НПЗ. За словами Хана, у серпні на ЛИНОС від Тюменської нафтової компанії надійде 80 тисяч тонн нафти. Надалі щомісячне постачання передбачають довести до 330 тисяч тонн, а щорічне – з 4 мільйонів тонн (як зобов’язують умови конкурсу) до 6-ти. При цьому він додав, що планують вийти на проектну переробну потужність заводу до 16 млн. тонн.

Кабмін контролюватиме ринок зерна
Кабмін прийняв 4 постанови, що встановлюють контроль за рухом зерна на ринку, повідомив міністр аграрної політики Іван Кириленко. При цьому Кириленко підкреслив, що контроль за рухом зерна на ринку не варто трактувати, як обмежувальні або адміністративні заходи з боку уряду. “Нема жодного адміністративного заходу. Ми просто посилюємо вимоги до тих, хто буде займатися експортом зерна”, – сказав він. Кириленко докладно не коментував прийняті документи, підкресливши лише, що, відповідно до прийнятих постанов, усі контракти на зерно, насамперед експортні, підлягають обов’язковій реєстрації на біржовому ринку.

POSTUP - ПОСТУП
№123 (567),
22-23 ЛИПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Милі чубляться
·Рецидив забутого скандалу

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Мрія міської ради
·Неповносправні - рівня нам
·Великий карпатський музей
·КІЛЬКА СЛІВ
·Микола Жулинський про національні позиції
·Зі Львова до Канади

НАША СТОЛИЦЯ
·Міськрада прийняла бюджет-2000
·Сонце шкодить людині
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Генпрокуратура сльозам не вірить
·Київ проти України
·"Нульовий варіант", як і правда,- у кожного свій
·Момент кредитного одкровення відтерміновано
·Бізнес блакитних касок
·Стратегічне партнерство у всій його красі
·Чорновола нагородили Грамотою Волі

ПОСТУП У СВІТ
·Китайців продають у рабство
·Перемогли сепаратисти
·Подаруйте Африці борги
·Піночет знову перед судом
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Енергетики отримали нові правила гри
·"Знак якості" для Інтернет-магазинів
·Євроєпейські зброярі консолідуються
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Спас, рукостворений у Львові
·Есе скандального київського журналіста викликало обурення Лариси Скорик

ТВОЕ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Небезпечна медицина

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Перелітні птахи Ярмарки

НЕРУХОМІСТЬ У ПОСТУПІ
·На Кастелівці, за Новис Світом (2)

СПОРТ-ПОСТУП
·Українські команди повинні грати з югославами та чехами
·Україна-Франція: фінал Чемпіонату континенту!
·Богдан Бандура: Хотілося би тісніше співпрацювати з "Карпатами"
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Пам"ятник жертвам музики
·ГОРОСКОП