BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 22-23 ЛИПНЯ 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Забудьте про роботу. Присвятіть день і ніч відпочинку та розвагам. Це не шкодить нікому. Тим більше Вам. Тільки тоді на успіх не варто сподіватися. Цілком серйозно. На всі сто. Так буде краще. Так, щоб Ви могли сказати: я переміг, я щасливий.

Водолій
Вам сьогодні буде легко. Правда, неможливо сказати чому, але від цього дня Вам варто сподіватися чогось значного. У боротьбі Ви не втратите ні краплини витримки й терпіння. Такий уже це момент. Знову приплив сил. Впевненість у своїх намірах. Новий, енергетичний і творчий рівень суто для Вас.

Риби
Не прислухайтесь до свого внутрішнього голосу, бо він вам такого наговорить. Скористайтесь краще Вашим власним почуттям гумору. Не буде зайвим, якщо Ви радикально зміните програму свого життя. Переоцінити користь від цього – просто неможливо. Інакше Вас переслідуватимуть труднощі та прикрощі.

Баран
Зробіть так, щоби врешті-решт прославитися по-справжньому. Так, щоб усі попадали. Буквально. Красиво і з розмахом, як у кіно. Кому, як не Вам, це знати найкраще. Рваніть по-справжньому, як ніколи... і здобудете, чого бажаєте.

Телець
У цей день Ви легко доб’єтесь успіхів і навіть заробите трохи грошенят. Тільки необхідно, вірніше треба брати до уваги. І то якнайскоріше і щонайпильніше. А те, що Ваші плани не збігаються з намірами тих, хто Вами керує, нічого не означає.

Близнюки
За такої погоди й фортуни Вам треба виявити максимальну обережність, і не забувати про здоров’я. Ви не так уже й далеко від якоїсь там біди і ніяк від не застереглися. Мало Вам тих клопотів, що маєте. Схаменіться.

Рак
Коли Вам кажуть, що Ви нічого не знаєте й нічого не хочете знати, даремно їх слухати. Плюньте їм в очі. Ви й так нічого, нікому й ніяким чином не доведете. Для цього Вам доведеться дуже вже постаратися, а час для цього, на жаль, несприятливий, щоб не сказати більше.

Лев
Сьогодні нічого суттєвого на сімейному фронті у Вашому житті не передбачається. Все відбуватиметься у звичному ритмі. Треба насамперед самому собі з’ясувати, що Вам сьогодні робити. Довше проживете з такими думками.

Панна
Змінюйте своє ставлення до проблеми власного бізнесу. Перейдіть в іншу сферу чи галузь, займіться хоча б інтелектуальною діяльністю. Або ж змініть місце інвестицій, якщо це шкодить. Для дорослих людей такі речі досить звичні. Отримаєте максимум задоволення.

Терези
Якщо будете так спішити, то нікуди не прийдете й ніким не станете. У Вашій свідомості повинен відкластися чіткий алгоритм, як усе має відбуватися в часі. Не забувайте, Ви все ще вважаєтеся пристойним працівником. Це не дивно, і цілком справедливо.

Скорпіон
Прийняте вчора рішення є помилковим. І сьогодні Вам доведеться в цьому самому переконатися. Враження, що Вам уже нічого не хочеться, помилкове також, проте наполовину. Те, що Вам хочеться і можеться зараз, причому, як ніколи, і як не з Вами – цілком виправдане.

Стрілець
Чекати на візит санітарів не варто. хоч він і очікуваний, але не відбудеться. Треба берегтися й не перевантажуватися. Таким буде розумний вихід із Вашого складного становища.

POSTUP - ПОСТУП
№123 (567),
22-23 ЛИПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Милі чубляться
·Рецидив забутого скандалу

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Мрія міської ради
·Неповносправні - рівня нам
·Великий карпатський музей
·КІЛЬКА СЛІВ
·Микола Жулинський про національні позиції
·Зі Львова до Канади

НАША СТОЛИЦЯ
·Міськрада прийняла бюджет-2000
·Сонце шкодить людині
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Генпрокуратура сльозам не вірить
·Київ проти України
·"Нульовий варіант", як і правда,- у кожного свій
·Момент кредитного одкровення відтерміновано
·Бізнес блакитних касок
·Стратегічне партнерство у всій його красі
·Чорновола нагородили Грамотою Волі

ПОСТУП У СВІТ
·Китайців продають у рабство
·Перемогли сепаратисти
·Подаруйте Африці борги
·Піночет знову перед судом
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Енергетики отримали нові правила гри
·"Знак якості" для Інтернет-магазинів
·Євроєпейські зброярі консолідуються
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Спас, рукостворений у Львові
·Есе скандального київського журналіста викликало обурення Лариси Скорик

ТВОЕ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Небезпечна медицина

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Перелітні птахи Ярмарки

НЕРУХОМІСТЬ У ПОСТУПІ
·На Кастелівці, за Новис Світом (2)

СПОРТ-ПОСТУП
·Українські команди повинні грати з югославами та чехами
·Україна-Франція: фінал Чемпіонату континенту!
·Богдан Бандура: Хотілося би тісніше співпрацювати з "Карпатами"
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Пам"ятник жертвам музики
·ГОРОСКОП