BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 22-23 ЛИПНЯ 2000 року |

Богдан Бандура: Хотілося би тісніше співпрацювати з "Карпатами"

ФУТБОЛ

Завтра на стадіоні СКА о 18-й годині відбудеться відкриття нового чемпіонату України серед команд першої ліги у Львові. Єдиний представник Львівщини у другому ешелоні вітчизняного футболу ФК “Львів” підійшов до своїх чергових випробувань у повній боєготовності. І це незважаючи на традиційну вже втрату кількох провідних гравців. Про стан справ у команді “Поступу” розповів тренер ФК “Львів” Богдан БАНДУРА.

– Пане Богдане, повернімося до підсумків минулого сезону. Як оцінюєте виступ команди?

– Ми виступили добре. Сьоме місце (як і в позаминулому сезоні) при тому, що перед командою не ставилися конкретні завдання, гадаю, зовсім непоганий показник. Не секрет, що наша команда існує за рахунок підготовки та продажу молодих футболістів. Головне для нас – не місце в турнірній таблиці, а підготувати і продати кількох футболістів, аби мати змогу утримувати команду.

– А як проходила підготовка до нового сезону?

– Принагідно зазначу, що в перерві між першим і другим колами минулого сезону ми дуже плідно попрацювали, провівши два збори (в Алушті й у Ялті). Тоді була закладена добра база для виступу команди впродовж цілого року. А от готувалися до нового сезону ми 10 днів на базі відпочинку “Львівська Швейцарія” поблизу Львова. Ми провели чотири контрольні матчі, поступились запорізькому “Металургу” та “Прикарпаттю” з однаковим рахунком 0:2, а з “Закарпаттям” обмінялися перемогами – 3:2 та 0:2.

– Чи виконали план підготовки до сезону?

– Так. Усю програму ми виконали. Звичайно, результатом проведених ігор ми не зовсім задоволені, хоча поганий результат – також результат. Ми виявили вади у грі й добре знаємо, над чим треба особливо попрацювати.

– Розкажіть про втрати команди.

– Котовенко зараз (станом на 20 липня. – В.Т.) на оглядинах у московському “Торпедо”, а Постранський – у клубі вищого дивізіону Греції. Питання з ними вирішиться найближчим часом. А про переходи Павліша в тернопільську “Ниву” та Лапка у “Дніпро” вже можна говорити як про доконаний факт.

– У пресі була інформація про можливий перехід А.Мазура в один із російських клубів. Як у нього справи?

– Справді, Андрія запрошували в Казань, але він відмовився там грати. Ми його заявили за ФК “Львів” і на цей чемпіонат.

– А які у вас придбання?

– У нас команда, як правило, не купує майстрів, а запрошує молодих хлопців. Зараз придивляємося до воротаря з Криму Жабченка. З Луцька запросили Трухіна та Лізова. Також сподіваємося, що заграє на повну потужність наша перспективна молодь.

– А як вам нинішній рівень першої ліги?

– З преси відомо, що команди першої ліги дуже зміцнюються. Команди, які вибули з “вишки” – “Прикарпаття”, “Чорноморець”, “Зірка”, – не думаю, що будуть довго засиджуватись у першій лізі. Чемпіонат має бути цікавий, і грати буде нелегко. Словом, рівень першої ліги порівняно з попередніми роками, на мою думку, зріс.

– Яке фінансове становище ФК “Львів” після цього міжсезоння? З боку виглядає, що мало би зміцнитись, адже продали двох футболістів у команди вищої ліги...

– Вартості трансферів Лапка та Павліша не такі й високі (я не маю права їх розголошувати). Гадаю, що за кошти, виручені від продажу цих гравців, вдасться вирішити всі фінансові проблеми, які накопичилися ще з минулого сезону.

– Чи є заборгованість перед футболістами за минулий сезон?

– За друге коло взагалі ще не виплачено преміальних, лише зарплатня. Та ми розуміємо, що одній людині важко утримувати клуб без жодної допомоги міста. Президентові клубу Ігорю Діденкові, дуже порядній людині, футболісти вірять і знають, що всі заборгованості будуть погашені.

– Питання, яке хвилює всіх львівських уболівальників. Які стосунки у ФК “Львів” із “Карпатами”?

– (Після деякої паузи). Я сказав би “нульові”. Жодних стосунків. Суто формально у нас є домовленість про взаємний обмін трьома футболістами, але так сталося, що минулого сезону цією можливістю ми практично не користувалися. Відверто кажучи, хотілося би мати більш тісну співпрацю з “Карпатами”.

– Який стан стадіону “Юність”? Де проводитимете матчі першості?

– ПФЛ заборонив грати на “Юності”, тому всі матчі будемо проводити на стадіоні СКА. Наразі шукаємо спонсорів для побудови роздягалень на “Юності”. Керівництво клубу зустрічалося з Василем Куйбідою, який обіцяв нам допомогти. ФК “Львів” захищає честь Львова, а не честь Діденка чи Журавчака. Гадаю, що побудувати роздягальні - не надто велика проблема для міста. Але щонайменше півроку грати будемо на СКА.

– Чи поставлені завдання на сезон перед командою?

– Ще ні. Думаю, що за день до початку чемпіонату президент приїде на базу і поставить перед нами конкретні завдання. Хоча навряд чи буде завдання, скажімо, виходу у вищу лігу, здобуття якогось конкретного місця... Звісно, прагнутимемо бути у верхній частині таблиці, а далі –буде видно за ситуацією.

– У якому настрої підходите до першого матчу сезону?

– Однозначно – у бойовому, адже вся запланована програма підготовки виконана. Звичайно, настрій був би веселіший, якби президент розрахувався з хлопцями. Це додало би нам позитивного імпульсу. Футбол – футболом, але гравці мають сім’ї...
– Що насамкінець скажете львівським уболівальникам?
– Хочу подякувати вірним уболівальникам, котрі приходять на кожен наш матч, незважаючи часом на несприятливу погоду. Хочеться, щоби ще більше було таких уболівальників. А все, що залежить від нас, ми робимо і робитимемо надалі.
Розмовляв Василь ТАНКЕВИЧ

POSTUP - ПОСТУП
№123 (567),
22-23 ЛИПНЯ 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Милі чубляться
·Рецидив забутого скандалу

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Мрія міської ради
·Неповносправні - рівня нам
·Великий карпатський музей
·КІЛЬКА СЛІВ
·Микола Жулинський про національні позиції
·Зі Львова до Канади

НАША СТОЛИЦЯ
·Міськрада прийняла бюджет-2000
·Сонце шкодить людині
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Генпрокуратура сльозам не вірить
·Київ проти України
·"Нульовий варіант", як і правда,- у кожного свій
·Момент кредитного одкровення відтерміновано
·Бізнес блакитних касок
·Стратегічне партнерство у всій його красі
·Чорновола нагородили Грамотою Волі

ПОСТУП У СВІТ
·Китайців продають у рабство
·Перемогли сепаратисти
·Подаруйте Африці борги
·Піночет знову перед судом
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Енергетики отримали нові правила гри
·"Знак якості" для Інтернет-магазинів
·Євроєпейські зброярі консолідуються
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Спас, рукостворений у Львові
·Есе скандального київського журналіста викликало обурення Лариси Скорик

ТВОЕ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Небезпечна медицина

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Перелітні птахи Ярмарки

НЕРУХОМІСТЬ У ПОСТУПІ
·На Кастелівці, за Новис Світом (2)

СПОРТ-ПОСТУП
·Українські команди повинні грати з югославами та чехами
·Україна-Франція: фінал Чемпіонату континенту!
·Богдан Бандура: Хотілося би тісніше співпрацювати з "Карпатами"
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Пам"ятник жертвам музики
·ГОРОСКОП