BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 14 липня 2000 року |

СВІТООГЛЯД

МІНСЬК. Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка оголосив учора про дату парламентських виборів у країні. Згідно з підписаним Лукашенком декретом, вибори відбудуться 15 листопада цього року. Кандидати, які обиратимуться в одномандатних округах, претендують на 110 місць у нижній палаті парламенту Білорусі.

МОСКВА. Російське військове командування планує збільшити кількість російських збройних сил у Чечні та в країнах Середньої Азії. Там планують розмістити додаткові військові підрозділи чисельністю в десятки тисяч осіб. Заступник начальника генштабу, генерал Валєрій Манілов обґрунтував це рішення зростаючою загрозою сепаратизму, міжнародного тероризму та релігійного екстремізму.

ЛОМЕ. Глави держав та урядів країн-членів Організації Африканської Єдності домовилися про створення Африканського Союзу із власним парламентом і судом. Під час саміту в столиці Того Ломе прийнято основоположний акт, який складається з 33 статей. Штаб-квартира Африканського Союзу має розміститися у столиці Ефіопії Аддис-Абебі. Африканські держави сподіваються, що союз сприятиме поглибленню економічної та політичної співпраці на континенті. Планується також розробити спільну оборонну політику. Угода про створення Африканського Союзу стане чинною, коли її ратифікує дві третини країн-членів ОАЄ.

ДЕЛІ. Понад п’ятдесят осіб загинуло внаслідок зсуву ґрунту в індійському місті Бомбей. Селеві потоки змели цілі родини після того, як частина гірського схилу обвалилася на їхні вбогі халупки, зліплені зі шматків бляхи та глини. Зараз тривають пошуки вцілілих під уламками. Селеві потоки в бідних районах Бомбея були викликані сильними зливами.

КАБУЛ. Влада Афганістану депортувала американську працівницю допомогової аґенції, яку рух “Талібан” звинуватив у шпигунстві та поширенні анти-талібанівсьої пропаганди. Мері МакМейкин, якій за 70 і яка прожила в Афганістані понад тридцять років, літаком відправили до Пакистану. Пані МакМейкин відкинула звинувачення афганських властей, сказавши, що її переслідують за спроби дати афганським жінкам освіту і допомогти їм заробляти самостійно на життя – речі, які суперечать релігійним переконанням “Талібану”.

ЛІСАБОН. Злодії за декілька хвилин “почистили” службовий джип міністра внутрішніх справ Португалії Фернанду Гомеша саме тоді, коли він приїхав із інспекцією в одне з відділень поліції міста Порту, що на півдні країни. За повідомленням місцевої преси, вкрали навіть шкіряну валізу з документами.

POSTUP - ПОСТУП
№118 (562),
14 липня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Цезар форсує Рубікон
·Бельгія наслідує Швейцарію

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Рясне домовляється з містом
·Двірники стають комерсантами
·КІЛЬКА СЛІВ
·Літні вакації тривають
·Реквієм Митрополитові Андрею графу Шептицькому
·У центрі уваги - СБУ

НАША СТОЛИЦЯ
·Кияни глянули на Львів згори
·Полеглі потребують гідного поховання...
·Що таке зробити, коли нема роботи...
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·Лейпцизький скандал
·Віруючі проти працівників культури
·Україна досліджуватиме етнос
·Цезар форсує Рубікон
·Кабмін покритикують і поповнять
·Бельгія наслідує Швейцарію

ПОСТУП У СВІТ
·Гусинський, Каданніков... Наступний - Березовський?
·Заручників звільнено
·Ізраїль відмовив Китаю
·"Три мудреці" розкажуть правду
·Двадцять проти одного негра
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Гривня на кінець року девальвує до 6.0-6.5
·Україна створить літак-мрію
·Бананові війни: новий наступ США
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Ляльковий театр може бути прибутковим. Але не в нас
·Культура на службі дипломатії

ТВОЕ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Кредитні поневіряння підприємців

ХРЕСТОМАТІЯ ПОСТУПУ
·Кримінальна культура "вільного" табору

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Майстер і Маргарита

СПОРТ-ПОСТУП
·Як виростають чемпіони
·Перший тур - перші несподіванки та розчарування
·Народження суперклубу
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·З усіх усюд
·ГОРОСКОП