BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 8-9 липня 2000 року |

Цікава приватизація

Такої думки про український досвід Степан Давимука

БОРОТЬБА

Северина КЛИМЕНКО

Про проблеми приватизації на Львівщині й у всій Україні розповідав учора на прес-конференції голова Фонду держмайна у Львівській області Степан Давимука.

Загалом, розмова точилася навколо нової програми приватизації, втілення якої розраховане на три роки. Головна мета цієї програми – шляхом грошової приватизації (а не сертифікатної, як було раніше) знайти потенційного власника об’єктів приватизації, а водночас суттєво поповнити бюджет.

Степан Давимука нагадав присутнім, що приватизація “Укртелекому” триває вже три роки, і, на його думку, в подальшому розгорнеться дуже цікава боротьба між грецькими, німецькими та французькими компаніями за приватизацію цього об’єкта.

Також він вважає, що навколо приватизації в енергетиці точиться дуже цікава боротьба інтересів. “Ще два роки тому відомий олігарх Суркіс, використовуючи політичний вплив, акумулював певні кошти, завдяки яким пізніше йому вдалося приватизувати ряд обласних енергетичних компаній, – говорить голова Львівського фонду держмайна. – І сьогодні чітко простежується іґнорування саме цими приватизованими обленерго необхідності регулярних відрахувань у центр за придбану електроенергію”.

На думку Степана Давимуки, саме за кількістю приватизованих об’єктів можна судити про рівень консерватизму керівників районів нашої області й міст обласного підпорядкування. Найкраще приватизаційні процеси відбуваються в місті Львові, Стрию та в Миколаївському районі.

У вересні планується виїзна колегія з питань приватизації, і Степан Давимука вважає, що її слід провести саме у Львові, оскільки наше місто на загальноукраїнському рівні виглядає дуже привабливо: цього року лише Донецьк випередив Львів за кількістю приватизованих об’єктів.

POSTUP - ПОСТУП
№115 (559),
8-9 липня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Аудит нічого не дав
·Німці виграли чемпіонат
·Львівське дон-кіхотство
·Антиконституційний референдум

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Цікава приватизація
·"Двічі народна" хоче у блок
·Кому на вакації, а кому - до школи
·Вісті з військової прокуратури
·Несе Ромко воду. На десятий поверх...
·На пошану праці Григорія Кочура

НАША СТОЛИЦЯ
·Михайло Сидорович: Передусім - висока якість продукції і точний облік
·Сім разів відміряй...
·З надією - в майбутнє

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЙ
·Інтеграційні перешкоди Україні
·Комуністи знову вчинили руханку
·Новачки в парламенті
·ЕКОНОМІКА

ПОСТУП У СВІТ
·Криваві діаманти для повстанців
·Вирок - рік умовно
·Знову миротворчий Кемп-Девід
·Відшкодування для остарбайтерів
·СВІТООГЛЯД

ПОСТУП МАНДРУЄ
·Чорні гори, синє море...
·Болгарія... і ще раз Болгарія

АРТ-ПОСТУП
·Майстер культових ремесел
·Я дарую тобі Львів

СПОГАДИ У ПОСТУПІ
·Сімдесяті роки

НЕРУХОМІСТЬ У ПОСТУПІ
·Сикстуська, а тепер Дорошенка

СПОРТ-ПОСТУП
·Чергові нагороди української команди
·Вище від голови Волчков не стрибнув
·Львів"янин Орест Скобельський - чемпіон України
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Улюблені страви відомих моделей
·ГОРОСКОП