BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 30 червня 2000 року |

СВІТООГЛЯД

ВІДЕНЬ. Незабаром в Австрії розпочне діяльність комісія ЄС з визначення ситуації з правами людини в країні. Створення такої комісії повинно стати першим кроком на шляху виведення Австрії з дипломатичної ізоляції. Дипломатичні санкції проти Австрії були запроваджені після введення до складу уряду представників ультраправої Партії Свободи. Питання про перегляд санкцій буде вирішений у світлі результатів роботи комісії.

БЕРЛІН. Державний секретар США Мадлен Олбрайт засудила новий закон про боротьбу з тероризмом, поданий урядом Сербії. На конференції в Берліні вона назвала новий законопроект спробою створити респектабельне прикриття для репресій. Всі основні опозиційні групи в Сербії вважають, що новий законопроект спрямований проти них. Новий законопроект передбачає тривалі терміни тюремного ув’язнення за “заклики до тероризму” або за членство в організаціях, що ставлять своєю метою підрив територіальної цілісності Югославії.

ТОКІО. Cуд у Японії засудив до страти члена секти “Аум Сінрікьо” Ясуо Хаяши. Його звинувачують в участі в газових атаках у токійському метро, що стали причиною смерті 19 осіб. Ясуо Хаяши в 1995 році випустив отрутний газ зарин у токійському метро, а до цього брав участь ще в низці терактів. Суд установив, що Хаяши проніс із собою у вагон метро в ранкову годину пік три пластикові пакети з рідким зарином і потім проткнув їх парасолею, а сам вискочив із вагона.

СЕУЛ. Тритисячний контингент південнокорейської поліції штурмом узяв готель “Лотт”, де забарикадувалися його страйкуючі співробітники. Під час штурму постраждало кілька поліцаїв і страйкарів. Заарештовано понад тисячу осіб. Поліцейські використовували димові бомби, трощили двері і барикади одного з найбільших готелів країни. Страйкарі кидали в поліцейських стільці і пляшки. Страйкуючі вимагали підвищення зарплати і поліпшення умов праці.
НЬЮ-ЙОРК. Рада безпеки ООН вимагає невідкладного розслідування обставин убивства в Багдаді двох співробітників Продовольчої організації ООН. У заяві підкреслюється, що Ірак повинен гарантувати безпеку всіх співробітників ООН, що перебувають на його території.

ВІДЕНЬ. Важко хворий президент Словаччини Рудольф Шустер був перевезений у австрійське місто Інсбрук. Тут він буде продовжувати лікування в університетській клініці. За офіційними даними, 66-річний Шустер, як і раніше, перебуває в критичному стані. Він підключений до апарату штучного дихання. У 1998 році в університетській клініці Інсбрука був прооперований президент Чехії Вацлав Гавел.

НІКОЗІЯ. Несподіваною стала для Йосипа Кобзона і його жінки відмова влади аеропорту Ларнаки в дозволі співаку й депутату Держдуми на в’їзд на Кіпр. Протягом майже сорока хвилин співробітники імміграційної служби відмовлялися проставити Кобзону в’їзну візу на острів, хоча готові були безперешкодно пропустити його жінку. Тільки втручання російського посольства допомогло йому приєднатися до групи московських чиновників на чолі з мером Москви Юрієм Лужковим, що відпочивають у приморському місті Лимассоле

АМСТЕРДАМ. Голландські вчені оголосили про початок робіт зі створення ліків, що затримують клімакс і дозволять жінці завагітніти в віці понад 60 років. Цього можна буде домогтися, уповільнивши періодичність виділення яйцеклітин жіночим організмом і відтермінувавши в такий спосіб настання клімаксу. На думку вчених, ліки можуть мати й інший оздоровчий ефект – вони уповільнять розвиток хвороби кісток.

POSTUP - ПОСТУП
№110 (554),
30 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Львів готується до чергового візиту президентів
·Конституцію змінять за Президентом
·Де поділися документи канцлера?
·Вуха львів"ян трохи відпочинуть
·Акт 30 червня 1941 року

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Науковцям допоможе влада
·Побавимось у політику?
·Виявлено наркопритон в "Індії"
·Комп"ютеризація освіти
·На ринках буде порядок
·Труп у контейнері, а немовля - на вулиці

НАША СТОЛИЦЯ
·Історія і християнство
·"Белзькі дзвони"
·Львів готується до чергового візиту президентів
·Акт 30 червня 1941 року
·Змарнований рік
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Конституцію змінять за Президентом
·В Україні буде помісна церква?
·День Незалежності буде помпезним
·Російська маніловщина з чеченським підтекстом

ПОСТУП У СВІТ
·Еліан повертається
·Шпигунська вежа
·Де поділися документи канцлера?
·Регіони готові до війни
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Продаються українські НПЗ
·DAEWOO нарешті продали
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Трошки оптимізму, або Деякі рефлексії глядача з виставки "Парсуна"
·Гастролі заньківчан у Москві
·Відважна ініціатива

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Юрій Василенко: "Інтерес до української культури з кожним роком зростає"

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·50 років RORORO
·Сучасне мистецтво ховає сталінізм
·Як Нептун падав у воду
·CHEF-D"OEUVRE

ТВОЕ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Побутовий конфлікт чи кримінальна справа

СПОРТ-ПОСТУП
·"Абеле Шав"єре, відрубай собі руки!"
·Італія - у фіналі!
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Що їдять моделі?
·ГОРОСКОП