BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27 червня 2000 року |

КРАЄВИД

Карлос Паскуаль, кандидатуру якого запропоновано на посаду посла США в Україні, заявив, що в інтересах Америки – допомогти Україні та її 50-мільйонному народу позбутися радянської спадщини і зміцнити місце в Європі. Виступаючи перед комітетом у закордонних справах Сенату США в ході слухань з питання про його затвердження на посаді посла, К.Паскуаль (Carlos Pascual) висловив думку, що для досягнення успіху Україна має потребу у внутрішніх перетвореннях. За словами майбутнього посла, “по суті, Україна та її керівники повинні продовжувати творення “нової України”, з новими політичними та економічними підвалинами. “Але я також вважаю, що в інтересах Америки – впливати на їхні рішення”, – сказав він.

Ніхто з учасників червневої сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи на відкритті сесії в понеділок не виступив із ініціативою включення до порядку денного питання про звіт України щодо виконання зобов’язань перед РЄ і ходу імплементації підсумків всеукраїнського референдуму. Нагадаємо, що в ході візиту до України доповідачів від Комітету з питань моніторингу ПАРЄ досягнуто домовленості про розробку конкретного графіка виконання Україною своїх зобов’язань перед Радою Європи. Попередній звіт доповідачів, за його словами, очікується в вересні.

Кабінет Міністрів найближчим часом подать Президенту України Леонідові Кучмі пропозиції “щодо оптимізації структури” уряду, повідомив прем’єр-міністр України Віктор Ющенко. В.Ющенко зазначив, що сьогодні уряд працює над “удосконаленням” своєї структури, і висловив сподівання, що Л.Кучма схвалить пропозиції щодо оптимізації структури Кабінету Міністрів. Прем’єр також запевнив, що під час формування уряду він керувався принципами “професійної відповідності і професійних якостей”.

Гімн “Вічний революціонер” за віршем Івана Франка і музикою Миколи Лисенка та прапор малинового кольору затверджено як офіційну символіку партії “Всеукраїнське об’єднання лівих “Справедливість” у суботу на першому після установчого з’їзду об’єднання засіданні ради партії. Як повідомив лідер партії Іван Чиж, за 2,5 місяця від дня установчого з’їзду об’єднання у всіх регіонах країни створено її місцеві структури, численність партії з 5,5 тис. чоловік – у квітні зросла до 8 тис. – у червні.

На 27 червня заплановано чергову маніфестацію біля посольства Німеччини в Україні членів товариства “Відерґебурт” м. Києва і Київської області, які протестують проти ускладнення урядом ФРН умов повернення на історичну батьківщину етнічних німців України. Якщо й після цього з відповідних інстанцій німецького уряду не надійде позитивна відповідь, то комітет виступить ініціатором організації 28 серпня, в День Скорботи німців СНД, “всеукраїнської акції протесту проти політики Німеччини, що дедалі більше посилюється стосовно прийому німців України і колишнього СРСР, депортованих і репресованих із вини самої Німеччини”.

За даними на понеділок вранці, 54 населені пункти в чотирьох областях України залишаються знеструмленими через дощі з грозами і сильний вітер в ніч із суботи на неділю. Як повідомляє Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, без енергопостачання залишаються 32 населені пункти у Львівській області, 10 – у Рівненській, 3 – в Закарпатській і 9 – у Волинській. Усього цієї ночі було знеструмлено 247 населених пунктів. До відновлювальних робіт залучено 108 аварійних бригад з 4770 чоловік і 140 одиниць техніки.

POSTUP - ПОСТУП
№108 (552),
27 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Маємо ще десять депутатів
·Лазаренко зізнався в відмиванні 9 мільйонів
·Deutschland, Deutschland uber alles!
·Львів обрав традиції
·Доля Росії вирішується без неї

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Пільговики зупинили автобуси
·Міський голова - кавалер папського ордену
·Результати голосування
·Вакансійна злива
·Погода наробила збитків

НАША СТОЛИЦЯ
·Кулик образився на Львів
·Галицький виборчий округ в особах
·Багато галасу з нічого
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Меншини захищає комісар
·Лі Пен згадував молодість, Ялту, вино
·Комуністи "з"їжджалися" вп"яте
·Лазаренко зізнався в відмиванні 9 мільйонів
·В Україну допущено іноземні війська

ПОСТУП У СВІТ
·Третя таємниця
·Життя президента в небезпеці
·Deutschland, Deutschland uber alles!
·Дощова перемога ліберал-демократів
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·МВФ знову сказав "ні"
·Поштовий перерозподіл Європи
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Вуличні вистави театру "Воскресіння"
·Великий український проект Григорія Гладія

ПІДСУМКИ У ПОСТУПІ
·На виборах перемогла місцева влада
·Президент вважає новообраних депутатів "своїми"
·Результати можуть оскаржити

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Катерина Грушевська: талан чи доля...

ХРОНІКИ У ПОСТУПІ
·Львівські хроніки з минулих літ

СПОРТ-ПОСТУП
·Залишилося четверо найсильніших
·Чи стане Піт Сампрас усьоме найкращим на Вімблдоні?
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Том Вейтс у Варшаві
·ГОРОСКОП