СПОРТ-БЛІЦ
ФУТБОЛ. Міжсезоння. Як відомо, до старту чемпіонату України з футболу у вищій лізі залишилося трохи більше як два тижні. Тож зараз практично всі команди вже повернулися з відпусток. Київське “Динамо” відразу після святкування чергового чемпіонського титулу розпочало тренування. Наразі у киян лише два новачки: угорець Боднар і Мороз із “Кривбаса”.
А от “Шахтар” уже визначився з двома футболістами, котрих виставлено на трансфер. Це – Котов і Матвеєв. Натомість керівництво “Шахтаря” має намір купити ще одного румунського й одного нігерійського футболіста. Обидва є кандидатами до своїх національних збірних.
Зовсім інші питання вирішує “Кривбас”. Як ми і прогнозували, команда з Кривого Рогу не в змозі втримати у себе всіх високооплачуваних футболістів. Отож, услід за Генадієм Морозом “Кривбас” залишать іще щонайменше три-чотири футболісти. Причому всі вони гравці основного складу.
А що ж “Карпати”? Сьогодні львів’яни приступили до тренувань. Проте наразі й далі не визначена доля Сергія Ковальця, який іще не вирішив, чи підходять йому умови нового контракту. Крім того, найближчим часом львів’яни можуть виставити на трансфер одного-двох гравців, проте їхні прізвища стануть відомі згодом. Щодо придбань, то, як стало відомо з неофіційних джерел, команду можуть поповнити відразу три гравці київського “Динамо”: Богдан Єсип і, ймовірно, Володимир Мазяр і Володимир Єзерський. Але остаточне рішення з приводу їх переходу чи непереходу буде прийняте найближчим часом. Лише тоді ми зможемо з упевненістю сказати, гратимуть вони в “Карпатах” чи ні.
А президент “Таврії” Рувім Аронов продовжує продавати своїх футболістів. Отож, наступними трансферниками стали Руслан Табачун і Олексій Грищенко. Раніше Юрій Донюшкін і Сергій Єсін також були виставлені на трансфер.
“Металург” із Донецька викупив у “Шахтаря” двох своїх гравців: Володимира П’ятенка та Володимира Яксманицького. Нагадаємо, що минулий сезон вони відіграли в “Металурзі” на правах оренди.
Найкращий футболіст Словаччини Петер Дубовський трагічно загинув 25 червня в Таїланді. Легендарний нападник національної збірної Словаччини невдало стрибнув зі скелі у воду під час відпочинку на одній із туристичних баз Таїланду. Відтак він зазнав травми головного мозку та численних ран тіла.
Французький клуб “Сент-Етьєн” розірвав контракт із голкіпером збірної Вірменії Романом Березовським. Нагадаємо, що лише місяць тому цей контракт терміном на чотири роки було укладено. Президент “Сент-Етьєна” Ален Бомпар заявив: “Я не хочу нічого чути про цього гравця, я втомився від його постійного шантажу з приводу підвищення зарплатні”.
Кубок ІНТЕРТОТО. Матчі-відповіді. “Силькеборг” (Данія) – “Дніпро-Трансмаш” (Білорусь) – 1:2 (результат першого матчу – 1:2), “Стандарт (Бельгія) – “Динамо” (Грузія) – 1:1 (2:2).
Чемпіонат України. Друга ліга. Заключний тур. “Динамо” (Львів) – “Поділля” – 2:0. Отож, наступного сезону в першій лізі національного чемпіонату гратиме чернівецька “Буковина”.
ФІГУРНЕ КАТАННЯ. У цьому виді спорту, в якому зараз сезон відпусток, сталося кілька прикрих змін у команді України. У парі чемпіонів світу серед юніорів Юлія Обертас – Дмитро Паламарчук, на яку українські вболівальники покладали найбільші надії, партнерка вирішила змінити не лише партнера, а й батьківщину і тепер виступатиме за Росію. Таке рішення виглядає дивним, адже конкуренція в російському парному катанні дуже жорстока, і таким рішенням Юлія, по суті, поставила хрест на своїх виступах у чемпіонатах Європи та світу. У танцюристів розпалася пара Христина Кобаладзе – Олег Войко: партнерка припинила тренування. Припинив виступи талановитий одиночник Євген Плюта, а Юлія Лавренчук, яка за станом здоров’я пропустила останній сезон, із цієї ж причини взагалі змушена залишити великий спорт.
|
|