BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 24 червня 2000 року |

КРАЄВИД

Президент України Леонід Кучма підписав указ “Про святкування 10-ї річниці Декларації про державний суверенітет України”. Указом передбачено відзначити 16 липня 2000 року 10-ту річницю Декларації, повідомляє прес-служба глави держави. З цією метою Кабінет Міністрів зобов’язаний розробити план заходів щодо святкування річниці, прискорити внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту про державні символи України. Місцевим адміністраціям доручено організувати проведення в обласних і районних центрах, містах обласного значення урочистих зборів за участю глав адміністрацій, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також проведення святкових концертів.

Народного депутата Миколу Агафонова взято під варту, повідомив на вчорашньому пленарному засіданні парламенту в п’ятницю віце-спікер Верховної Ради Степан Гавриш, посилаючись на інформацію Генеральної прокуратури України. С. Гавриш оголосив повідомлення Генпрокуратури, датоване 23 червня, в якому йдеться про те, що М. Агафонову пред’явлено звинувачення у “зловживанні службовим становищем та розкраданні державного майна в особливо великих розмірах” за статтями
86 “прим”, 80, 172 ч. 2 і 172.

Учора повідомлено про чергові перестановки в складі депутатських фракцій і груп. Зокрема, фракція СДПУ(о) виключила зі своїх лав депутата Володимира Фіалковського “за дії, що суперечать парламентській діяльності фракції”. Дмитро Табачник вийшов з групи “Відродження регіонів”. Склад депутатських фракцій і груп тепер має такий вигляд: КПУ – 115, “Трудова Україна” – 41, “Відродження регіонів” – 34, “Батьківщина” – 35, СДПУ(о) – 33, НДП – 24, УНР – 24, “Солідарність” – 24, НРУ – 18, “Лівий центр” – 18, ПЗУ – 18, фракції “Реформи-Конгрес” – 14.

Офіс американської Програми
ім. Фулбрайта-Марголіна в Києві заснував письменницьку премію у 20 тис. дол. для українських авторів, яку будуть присуджувати з 2000 року. Це перша така нагорода, покликана підтримати й заохотити нове покоління українських письменників, поліпшити відносини між авторами та критиками в Україні і США, додати нового імпульсу для публікацій кращих робіт українських авторів в обох країнах.

За останні 8 років в Україні більш як у 1,5 раза зросла кількість осіб, яких утримують в установах кримінально-виконавчої системи. За даними на 1 травня 2000 року, в 178 установах кримінально-виконавчої системи України утримували понад
228 тисяч чоловік, тоді як у 1992 році в 172 установах – 146,5 тис. Такі дані наведено в постанові Кабінету Міністрів України від 20 червня “Про заходи щодо зміцнення матеріальної бази органів та установ кримінально-виконавчої системи на 2000-2004 роки”. На початку травня в слідчих ізоляторах перебувало 48,4 тисячі ув’язнених за наявності 32,8 тис. місць, повідомлено в документі. Частина з цих ув’язнених не має індивідуальних спальних місць, а перенаселеність установ ускладнює епідемічну ситуацію.

POSTUP - ПОСТУП
№107 (551),
24 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·ЄБРР коиргує стратегію співпраці з Україною
·"Ітера" поглиблює експансію
·Всесвітні пральні для грошей
·Німеччина - адвокат України

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Транспорт подорожчає через пільговиків
·Нема зерна - нема хліба
·Українському П"ємонту - французьке обленерго

НАША СТОЛИЦЯ
·Як дійти до землевласника?
·ЗВЕРНЕННЯ
·"Чи знаєш ти, що зараз переживає твоя дитина?"
·Пам"ятаймо про Чорнобиль
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·ЄБРР коиргує стратегію співпраці з Україною
·Марчук узявся за "Енергоатом"
·"Ітера" поглиблює експансію
·ЕКОНОМІКА

ПОСТУП У СВІТ
·Грема таки стратили
·Усі - на боротьбу з криміналом!
·СНД проти американських ракет
·Протиракетна система без Клінтона
·Всесвітні пральні для грошей
·Знову війна з протестантами
·СВІТООГЛЯД

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Відвертість віри та трагедія о. Гавриїла Костельника

СПОРТ-ПОСТУП
·"Ворскла" зіграє в Кубку УЄФА з македонським клубом "Работнічки"
·10-й чемпіонат України "Карпати" починають у Кривому Розі
·Перше коло 10-го чемпіонату України з футболу. Вища ліга
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ
·ГОРОСКОП