BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 23 червня 2000 року |

КРАЄВИД

Вчора Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата Миколи Агафонова. Таким чином, парламент підтримав звернення Генпрокуратури України. “За” це рішення проголосували 229, “проти” – 5, “утрималися” – 65, не голосували – 23 із 322 депутатів, що зареєструвалися в залі. Всього, як стверджує Генпрокуратура, протягом 1992-1997 років М.Агафонов розкрав державні кошти на суму 24 млн. доларів. Його дії, як ідеться в поданні, містять склад злочину, передбаченого статтями 86-1, 80-1, 172 Кримінального кодексу України: розкрадання державного майна в особливо великих розмірах, приховування валютної виручки, службова і посадова фальсифікація, які спричинили тяжкі наслідки. Слідство встановило, що низку злочинів М.Агафонов скоював за сприяння екс-прем’єра Павла Лазаренка.

Законопроект про Державний Герб та Гімн України розглядатиметься у Верховній Раді восени нинішнього року, повідомив віце-прем’єр-міністр України Микола Жулинський. Київські оглядачі вважають, що проект Герба не викличе суттєвих дискусій, а от із затвердженням Гімну можуть бути серйозні проблеми. Основний недолік тексту П.Чубинського – неактуальність тематики.

24-26 червня Україну з офіційним триденним візитом відвідає глава постійного комітету Всекитайських зборів народних представників Лі Пен. В суботу Лі Пен прибуде в аеропорт Сімферополя, де відбудеться його коротка розмова із заступником глави українського парламенту Степаном Гавришем і керівництвом Криму. Протягом дводенного перебування в Криму Лі Пен відвідає національне виробниче-аграрне об’єднання “Массандра”, ознайомиться з історичними та культурними пам’ятниками Південного берега Криму, відвідає Лівадійський і Воронцовський палаци.

Представники країн НАТО вдячні Україні за можливість “навчитися на досвіді” нашої країни боротися з наслідками аварії на атомній станції. Про це заявив голова Об’єднаного медичного комітету НАТО Пітер Стінмейер. Виступаючи в середу на прес-конференції, присвяченій завершенню роботи семінару “Україна-НАТО стосовно медичних і сільськогосподарських наслідків радіологічних аварій”, який проходив 19-21 червня, він зазначив, що семінар був “дуже вдалим і успішним”.

Від початку року в Україні виникли 793 надзвичайних ситуації, внаслідок яких загинуло 310 чоловік, із них 39 дітей. При цьому постраждало 659 чоловік, із них 313 дітей. Найбільше надзвичайних ситуацій (449) сталося внаслідок виявлення старих боєприпасів. 197 ситуацій із загальної кількості носять техногенний характер, 78 – природний.

В Одесі минулої середи було зареєстровано два випадки захворювання місцевих жителів черевним тифом. Спеціалісти обласної санепідемстанції проводять комплекс санітарних протиепідемічних заходів. Останній випадок захворювання на цю хворобу було зафіксовано в 1948 році.

POSTUP - ПОСТУП
№106 (550),
23 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Досить бути провінцією!
·Треба зробити вибір
·Півріччя Віктора Ющенка

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·АРХІВАРІУС
·Львівські вибори - демократія у неприхованій красі
·Львів"яни про вибори

НАША СТОЛИЦЯ
·Нацмени плакалися комісару
·Кандидатів меншає катастрофічно
·Випускникам - "гарвардські" дипломи
·Китайські розвідники у Львові
·Добре обличчя Львова
·Подаруємо діятм радість
·КІЛЬКА СЛІВ
·ЗВЕРНЕННЯ

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·В електроенергетиці буде жорстка дисципліна
·Півріччя Віктора Ющенка
·ЕКОНОМІКА

ПОСТУП У СВІТ
·Як не Піночет, то хоч Берлусконі
·Погрози Стрільців Ольстера
·Авіакатастрофа в Китаї
·Представництво СДС у Багдаді
·Відставки врятували коаліцію
·Спадковий парламентаризм
·СВІТООГЛЯД

ЕЛЕКТОРАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Пастирське звернення
·Перемога без головної нагороди
·Тарас Чорновіл: "Разом ми переможемо"
·Зиновій Кулик: "Понад усе в мене - Україна"

НАФТА У ПОСТУПІ
·Де починається нафта, там закінчуються національні інтереси?

СПОРТ-ПОСТУП
·СПОРТ-БЛІЦ
·Іспанія та Югославія стали останніми учасниками чвертьфіналу

АРТ-ПОСТУП
·Думки респектабельні, не зовсім, а то й просто дивні
·Сюрреалізм міфів

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·З усіх усюд
·ГОРОСКОП