BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 червня 2000 року |

Знову в Росію

СНД

Степан ЮРАС

Закінчення. Початок – стор. 1
Нині головою Ради глав урядів СНД є український прем’єр В.Ющенко.
В ході засідання Ради міністрів закордонних справ СНД (РМЗС), яке проходило вчора у Москві, обговорили загалом 24 питання. З ініціативи Росії розглянуто питання, що стосуються наступного саміту Генеральної асамблеї ООН. Сторони розглянули проекти програми дій із розвитку СНД на період до 2005 року і проект протоколу про затвердження положення про виконком СНД. Згідно з порядком денним, також розглянуто Проекти програми держав-учасниць СНД по боротьбі з міжнародним тероризмом та іншими виявами екстремізму на період до 2003 року, Рішення про створення Антитерористичного центру СНД.

Свої сподівання щодо саміту СНД український Президент прокоментував так: “Україна чекає від саміту СНД прийняття рішень, які визначили би шляхи розвитку Співдружності на найближчі роки” (йдеться про прийняття Програми розвитку СНД до 2005 року, яку мають прийняти учасники саміту – С.Ю.). Іншим важливим питанням Леонід Кучма назвав створення Антитерористичногу центру Співдружності. Київ також очікує прийняття на саміті остаточного рішення про введення в дію зони вільної торгівлі в рамках СНД. Нагадаємо, що на пропозицію України на саміті у квітні 1999 року було ухвалено відповідне рішення, яке, однак, досі нереалізоване через нератифікацію парламентами Росії і Грузії.

На важливості для України саме питання про зону вільної торгівлі в рамках СНД наголосили і в прес-службі українського МЗС. У міністерстві сподіваються, що сьогодні, в ході саміту глав держав у Москві, це питання, нарешті, буде розв’язане позитивно.

Окрім загальноесендівських заходів, представницька українська делегація має намір провести низку двосторонніх зустрічей. В ході однієї з таких – Віктора Ющенка із прем’єр-міністром Білорусі Володимиром Єрмошиним, яка відбулася вчора в Москві, – домовлено, що 30 червня в Гомелі (Білорусь) відбудеться засідання українсько-білоруської міжурядової комісії зі співробітництва, на якій, зокрема, буде розглянуто додаткові заходи щодо подальшого розвитку “зеленого” торгово-транспортного коридору “Північ-Південь” територіями двох країн. Крім того, на цій зустрічі українська сторона висловила зацікавлення в більш масовому постачанні своїх товарів через територію Білорусі до країн Балтії. Обговорювалося й питання врегулювання фінансових відносин між Україною і Білоруссю. Домовилися і про проведення подальших переговорів з цього питання.

Нагадаємо, що раніше зустріч Віктора Ющенка з главою уряду Білорусі та його молдовським колегою планувалася як тристороння в Одесі. Але білоруський прем’єр, з досі нез’ясованих причин, тоді на зустріч не прибув.

POSTUP - ПОСТУП
№104 (548),
21 червня 2000 року
·PDF - ст.01n
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Галицька солідарність
·Знову в Росію
·В "Епіентрі" скандалу
·Справедливість для Австрії

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·"Електротранс" проти "обленерго"
·Андрій Парубій - як... Мати Тереза
·"Стан української мови - незадовільний"
·Львів"яни захищатимуть Ліван

НАША СТОЛИЦЯ
·ЗВЕРНЕННЯ
·Київ - дорогий, Львів - безцінний
·Служба 411 у Львові
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·В "Епіентрі" скандалу
·Знову в Росію
·Комісар ОБСЄ вивчатиме становище російської меншини
·Тигипко не повернеться в уряд

ПОСТУП У СВІТ
·Монарх вимагає компенсації
·Папу запросили до Пхеньяна
·Тайбей пропонує Пекіну мир
·Бутефліка - африканський миротворець
·У президенти - лише Кшаклєвського
·СВІТООГЛЯД

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Літо патріарха
·Михайло Хвойницький

АРТ-ПОСТУП
·Під батутою японця
·Скіфське срібло у Львові
·Вони не бавляться в театр, вони йому служать

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Гривні не потрібні гроші МВФ
·Кінець епохи великих спекулянтів
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Прикарпаття" стало третім зайвим
·Залишилося лише три вакансії
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Шарлеруа - поле битви
·ГОРОСКОП