BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 червня 2000 року |

КІЛЬКА СЛІВ

ЕКОЛОГІЯ. Щойно у Львові відбувся українсько-польський семінар з питань екології. Як повідомили у прес-центрі Управління екологічної безпеки у Львівській області, головною темою обговорення на семінарі було визначення впливу транскордонних факторів на стан екологічної ситуації у Львівській області. В заході взяли участь представники польських прикордонних служб та працівники Управління екологічної безпеки у Львівській області. Польські екологи, які завітали у Львів, пробудуть на теренах нашої області до 21 червня. Сьогодні ж львівські та польські екологи планують відвідати Яворів, Сколе, Стрий та Самбір і ознайомитися з екологічними проблемами цих міст.

БЛАГОДІЙНІСТЬ. Мальтійська служба допомоги у Львові, Радіо Люкс ФМ і фахівці відділу маркетингових досліджень СП “Трайденг-консалтінг” розіслали керівникам відомих львівських фірм та підприємств 4 тисячі анкет із запитаннями стосовно їхнього розуміння змісту та актуальності благодійної діяльності. Опитування, на яке відгукнулися 130 респондентів, засвідчило, що левина частка підприємців міста вважає благодійність християнським та громадянським обов’язком кожного. Обсяг державної соціальної допомоги, яку надають дитячим будинкам та школам-інтернатам, 85% потенційних меценатів Львівщини вважають недостатнім. Майже 80% львівських підприємців час від часу самі надають благочинну допомогу. Більшість респондентів переконана в тому, що їхня допомога надходить за адресою.

ЕЛЕКЦІЯ. Міський голова Львова Василь Куйбіда підписав розпорядження “Про забезпечення проведення виборів народного депутата України від виборчого округу № 115”, яким зобов’язав усі державні й комунальні підприємства, установи, організації дотримуватися чинного законодавства і сприяти окружній виборчій комісії у здійсненні нею своїх повноважень. Департаменти міської ради, Галицька та Личаківська районні адміністрації можуть посприяти у проведенні виборчої агітації кандидатів у народні депутати України та їх довірених осіб, налагоджуватимуть роботу, але виключно в межах чинного законодавства.

АГРАРНЕ. Готовність сільськогосподарської техніки до цьогорічних жнив на Львівщині є незадовільною. Про це повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ярослав Гадзало. “Подібні зволікання ще ніколи до добра не приводили і не приведуть, – каже він. – Керівництво області зобов’язало голів районних держадміністрацій та керівників сільськогосподарських
управлінь районів ужити відповідних заходів для того, щоб у господарствах цілодобово велися роботи з ремонту та підготовки необхідної техніки до жнив. Також для цього введуть в експлуатацію централізовані майстерні в Радехові та Городку, щоб своєчасно запустити на поля техніку для збирання врожаю”. А невдовзі додав: “Думаю, що до збирання зернових техніка буде готова на 85% (до речі, це більший запланований показник, ніж минулого року)”. Заступник голови облдержадміністрації також повідомив, що сьогодні область має 1,5 тисяч тонн дизпалива – половину необхідної кількості. А для перевезення зібраного врожаю треба приблизно 4 тисячі тонн бензину.

НЕБЕЗПЕЧНО. 19 червня мешканець одного з будинків на вул. Дж. Вашингтона повідомив про наявність у кабіні ліфту розлитої ртуті. На місце події прибула група Управління з питань НС у Львівській області. Було проведено першочергову демеркуризацію забрудненої території механічним способом – було зібрано приблизно 50 грамів ртуті в кабіні ліфту і на вхідній площадці під’їзду. Ліфт відімкнули і закрили. Мешканцям під’їзду пояснили, що перед входом у квартиру підошву взуття треба протирати міцним розчином марганцю. За висновками лабораторного обстеження території, було прийнято рішення провести її демеркуризацію хімічним способом.

POSTUP - ПОСТУП
№104 (548),
21 червня 2000 року
·PDF - ст.01n
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Галицька солідарність
·Знову в Росію
·В "Епіентрі" скандалу
·Справедливість для Австрії

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·"Електротранс" проти "обленерго"
·Андрій Парубій - як... Мати Тереза
·"Стан української мови - незадовільний"
·Львів"яни захищатимуть Ліван

НАША СТОЛИЦЯ
·ЗВЕРНЕННЯ
·Київ - дорогий, Львів - безцінний
·Служба 411 у Львові
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·В "Епіентрі" скандалу
·Знову в Росію
·Комісар ОБСЄ вивчатиме становище російської меншини
·Тигипко не повернеться в уряд

ПОСТУП У СВІТ
·Монарх вимагає компенсації
·Папу запросили до Пхеньяна
·Тайбей пропонує Пекіну мир
·Бутефліка - африканський миротворець
·У президенти - лише Кшаклєвського
·СВІТООГЛЯД

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Літо патріарха
·Михайло Хвойницький

АРТ-ПОСТУП
·Під батутою японця
·Скіфське срібло у Львові
·Вони не бавляться в театр, вони йому служать

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Гривні не потрібні гроші МВФ
·Кінець епохи великих спекулянтів
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Прикарпаття" стало третім зайвим
·Залишилося лише три вакансії
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Шарлеруа - поле битви
·ГОРОСКОП