BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 21 червня 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Все вказує на тe, що вас мучитимуть неспокійні думки про кредиторів. Незменш допікатимуть болі в ногах і спогади про кращі часи. Все це триватиме протягом цілого дня. Порятунок прийде зовсім несподівано.

Водолій
Сумне і неприємне копирсання у власній пам’яті не додасть вам позитивних емоцій цього дня, тому краще не буде, якщо ви не перестанете страждати привидами минулого. Прокиньтеся. Позбудьтеся страху.

Риби
Вас на руках носитимуть, квітами засипатимуть і листи писатимуть пачками тисячі прихильників вашого кулінарного і не тільки таланту, якщо ви внесете серйозні корективи у свою поведінку.

Баран
Їжте рибу, моркву і ще якусь біду, що покращує пам’ять, бо, як це не дивно звучить, ваше хронічне забування всього і всіх може коштувати вам надто дорого. Задумайтеся над цим добре.

Телець
Ворожіння на чиїйсь руці не принесе вам очікуваного й необхідного результату. Треба довіряти своїй руці. Зорі обіцяють вам неспокійний день, який завершиться колосальним розчаруванням в роботі.

Близнюки
Відновиться давній хронічний конфлікт із вашим вічним суперником за звання “глави сім’ї”. Цього разу можливість вашої поразки мала. Але перемога ця буде Пірровою.

Рак
Обережно. Помилка можлива у всьому, що ви сьогодні робите. Особливо не варто вирішувати серйозних емоційних справ. Таке вже життя. Що чекає вас у майбутньому, особливо найближчого вечора, вам краще не знати. Спокійніше і довше жити будете.

Лев
День найкращий у цьому тижні. Всі клопоти і проблеми кудись зникнуть. Зберіться з силами і зробіть щось таке, щоб усі попадали. Вам цим днем треба насолоджуватися. Єдине, чого не варто робити – це відпочивати. Головне діяти. Рухатися вперед.

Панна
Одноманітність, плавність ваших буднів заколисує. З вашого боку змінити тут щось у кращий бік неможливо зовсім. Вашої безпосередньої заслуги і великої вини тут, очевидно, немає. На щастя чи, може, на нещастя...

Терези
Цього дня ви знову підете на дно. Через те вам доведеться пригадати забуті навики користування інвентарем і столяркою та почати по-справжньому вірити у свої надприродні здібності й сили. Через те необхідно виявити обережність. Це питання життя та смерті.

Скорпіон
Найближчим часом доведеться взяти на себе серйозні зобов’язання. Не забувайте про це, інакше вас потім турбуватимуть докори сумління і вдень, і вночі.

Стрілець
Всі ваші помисли мають бути скеровані на те, щоб вас помітили люди “на верху”. Причому не тільки через безпосереднє ваше керівництво. Вище начальство також треба брати до уваги. Ваші амбіції ніяк не співпадають із їхніми намірами очолити ваш відділ і контору.

POSTUP - ПОСТУП
№104 (548),
21 червня 2000 року
·PDF - ст.01n
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Галицька солідарність
·Знову в Росію
·В "Епіентрі" скандалу
·Справедливість для Австрії

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·"Електротранс" проти "обленерго"
·Андрій Парубій - як... Мати Тереза
·"Стан української мови - незадовільний"
·Львів"яни захищатимуть Ліван

НАША СТОЛИЦЯ
·ЗВЕРНЕННЯ
·Київ - дорогий, Львів - безцінний
·Служба 411 у Львові
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·В "Епіентрі" скандалу
·Знову в Росію
·Комісар ОБСЄ вивчатиме становище російської меншини
·Тигипко не повернеться в уряд

ПОСТУП У СВІТ
·Монарх вимагає компенсації
·Папу запросили до Пхеньяна
·Тайбей пропонує Пекіну мир
·Бутефліка - африканський миротворець
·У президенти - лише Кшаклєвського
·СВІТООГЛЯД

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Літо патріарха
·Михайло Хвойницький

АРТ-ПОСТУП
·Під батутою японця
·Скіфське срібло у Львові
·Вони не бавляться в театр, вони йому служать

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Гривні не потрібні гроші МВФ
·Кінець епохи великих спекулянтів
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Прикарпаття" стало третім зайвим
·Залишилося лише три вакансії
·СПОРТ-БЛІЦ

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Шарлеруа - поле битви
·ГОРОСКОП