BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 10-11 червня 2000 року |

Де відпочиває українська "бізівумен"?

СВІЙ ДО СВОГО

Соломія УКРАЇНЕЦЬ

Здається, нікого не здивувало і не обурило повідомлення, що будуть закривати школи та лікарні. Знову у бюджеті не вистачило грошей, і знову на ті галузі, які найбільше цього потребують. Ми цілий рік працювали, і справно платили податки, а грошей все одно немає. І хоча слово одного приватного підприємця мало важить, та все одно скажу: я знаю, куди діваються гроші, – їх вкладають у розвиток інших держав. Тільки за один курортний сезон несвідомі та нерозумні українці вивозять свої гроші до Італії, Гаваїв та інших відпочинкових зон. Ніби у нас немає де відпочивати.

А я поїду до Криму! Чому? Тому що там чисте море, гірський ландшафт та найрізноманітніші фрукти й овочі. Грона винограду кольору Чорного моря, коли сходить сонце; величезні персики, якими можна закрити повний місяць; сонцегарячі абрикоси. Прокидаєшся вранці під приємний плюскіт хвиль, свіжість яких вривається просто до твого вікна. Кажуть, що у євпаторійському санаторії “Жовтень” відпочивали члени царських та графських родин. Якщо їм там було добре, то чого мені має бути погано? П’ять-десять хвилин перейтися дорогою у затінку запашних кипарисів – і ти вже біля моря, яке міниться різними кольорами на обрії й при березі, відсвічує сонячною доріжкою. А чайки у височині! А вітрила яхт на водній гладіні!

Зрештою, у туристичній агенції “Контакт” можна вибрати собі як пансіонати, так і бази відпочинку. Хочеш – лікуйся по-серйозному, бо маєш змогу консультуватися з лікарем, який є у кожному закладі (та й оздоровчі процедурні комплекси із відповідним оснащенням і медперсоналом є). А можеш не брати собі до голови всілякі приписи, а просто дихати цілющим повітрям Криму. На цілий рік дасть воно заряд здоров’я, бадьорості і гарного самопочуття. Як жінка, що не втомлюється витримувати в бізнесі конкуренцію з чоловіками, зізнаюся: жоден косметологічний кабінет не дорівняється ефективному відпочинку. На мою морську засмагу задивляються із заздрістю, а приємний колір обличчя і гладенька пружна шкіра – предмет заздрості подруг. Що їм можу порадити? – вони також варті доброго відпочинку від щоденних клопотів. Просто треба вміти робити приємне своєму тілу і душі.

Та найкраще емоційне тло будь-якому відпочинку робить приємне товариство. Своя компанія – це вже гарантований комфорт. За роки спільної праці співробітники нашої фірми стали майже рідними. Отож і відпочивати ми поїдемо разом – до селища Любимівка. Там номер “люкс” має не тільки спальні з телевізором та “зручні місця”, але й кухню з посудом та холодильником. Я собі уявляю здивування своїх колег, коли розбуджу їх на вранішню каву. Такого вони ще не бачили – шеф готує сніданок для підлеглих.

А якщо мені раптом стане страшно їхати далеко від своєї фірми та відриватися від справ надовго, “Контакт” пропонує відпочинок на Прикарпатті – у “Ватрі” або “Бойківщині”, у смерековому гаю, біля озера. До речі, на різдвяні канікули ми вже їздили туди кататися на лижах.

І навіть якщо думка відпочити застане мене зненацька, то вже наступного дня “Контакт” зорганізує цю поїздку. Я ж жінка, мої бажання можуть залежати від настрою. Ну, наприклад, чому б не влаштувати ювілей бухгалтера нашої фірми на базі відпочинку: вигідно, романтично, і спогадів на все життя вистачить! Хіба що у серпні потрібно за тиждень наперед домовлятися, бо тоді саме всім кортить кудись поїхати.

Але, у кожному разі, куди б я не поїхала, я відпочиватиму по суті вдома. Заробляю гроші в Україні – і тут же їх витрачу. Щоби і курортні зони, які, як то кажуть, “живуть з туризму”, могли сплатити свою частку до бюджету України. Я свідомо роблю такий вибір. Як керівник справи, яку сама заснувала й доволі успішно проваджу, я звикла, що з моєю думкою рахуються. І не останній аргумент у цьому – гроші, які я заробляю успішніше за будь-кого. Отже, можу авторитетно порадити: відпочинок у межах рідних кордонів вигідний! А престижним його зробимо ми самі – своєю активністю!

POSTUP - ПОСТУП
№100 (544),
10-11 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Україна знову з голосом
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Суд над Російською землею

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Нас захищатимуть, як німців
·Діти на дорогах
·Молодь про Чорновола
·Безкоштовний інсулін

НАША СТОЛИЦЯ
·Школи і хабарі
·Три тисячі - за дружину
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Трамваї стануть дорожчими
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Боротьба за ефірний вплив завершилася
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·І не буде жодного лівого
·Буде герб і буде пісня.. тобто гімн
·В Україні править "чернігівський клан"?
·Україну роблять звалищем

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Газова катастрофа
·Традиційні банки під загрозою
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·Сьогодні в Бельгії та Голландії стартує фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу
·Німецька преса про футбол

ТУРИСТИЧНИЙ ПОСТУП
·Сам не вдома, а на морі!
·Де відпочиває українська "бізівумен"?
·378 кілометрів справжнього свята
·Відпочивайте за путівками турагенції "Всесвіт"!

АРТ-ПОСТУП
·Шлях до любові, віри та розуміння
·Мистецтво керувати мистецтвом

ШАХІВНИЦЯ ПОСТУПУ
·Зиновій Кулик

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РЕЛІГІЙНИЙ ПОСТУП
·Дещо про свободу совісті

НЕРУХОМІСТЬ
·Будинок у кінці Академічної

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Львівські хроніки з минулих літ
·Суржик для інтелігенції

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·EURO-2000. Свято чи трагедія?
·ГОРОСКОП