BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 10-11 червня 2000 року |

Сам не вдома, а на морі!

ВАКАЦІЇ

Василь ПІДЛІТОК

Мабуть, мудрі люди жили у давнину. Вони придумали рахувати вік людини за літами, а не за зимами. Тому що саме влітку для нормальної людини починається життя. Тобто – канікули!

Коли мені виповнилося десять років, батьки нарешті вирішили, що я достатньо дорослий. І замість того, щоби чергового разу повезти мене до бабусі в село, відправили на море. У призначений день, як і годиться, з речами привезли мене на залізничний вокзал і здали супроводжуючому. Таких хлопців та дівчат, як я, виявилося п’ятнадцятеро. Я гадав, що батьки сумуватимуть за мною, ну, хоча б мама трошки поплаче. Адже їде дитина у таку далечінь – аж до Криму – сама! А вони взяли та й придбали путівки у тій же туристичній агенції для себе. І поїхали до Болгарії. І так там оздоровилися, що тепер я маю молодшого брата.
Я ще ніколи не їздив у купейному вагоні. Було весело. А вранці ми вже витріщалися на всі боки в автобусі, який віз нас до табору. Море було таке солоне! Та й піску на пляжі для побудови химерних замків вистачало всім охочим. А різнокольорових камінців та мушель я набрав цілу торбу. Щоби потім вдома роздарувати друзям. Ох же й заздрили вони мені!

Спершу я дуже сердився на тренера з плавання, що не дозволяв запливати далеко. Та вже тепер розумію, що він відповідав за моє життя. Але плавати всіх нас навчив стильно! Навіть під водою, із розплющеними очима!

І хоча я їжджу щороку на море, та кожного разу мама бере путівку до іншого табору. Але завжди у тому самому агентстві. О! Ще забув сказати, що маю молодшу сестру. Така збитошниця й вередуха. Але й вона щороку їздить до Криму. На щастя, до інших таборів відпочинку. А то вона б усі мої таємниці батькам розповіла. І хоч відпочиваємо ми не разом, однак мама бере нам путівки в тому ж таки турагентстві. Бо каже, що там є нормальний вибір і ціна її влаштовує.

А торік, – хоч я це й не дуже приховую, просто не знаю, як мамі сказати, – в таборі я познайомився з дівчинкою. Вона також зі Львова, але до поїздки тут я її ніколи не бачив. Помітив її відразу ж, на вокзалі. Але підійти не зміг. З нами їхала її мама. Виявляється, туристична агенція дозволяє батькам відвозити групу дітей до місця призначення і навіть платить їм відрядження! Потім я вже довідався, як звуть ту дівчинку і навіть її маму... Ну а як називається наша улюблена турагенція, здогадайтеся самі, уважно вивчивши аналітичну табличку “Туристичного “Поступу”.

Але за ціле літо навіть море може набриднути. А хочеться ще й у Карпати з’їздити. Тим більше, що турагенція пропонує відпочинок в оздоровчому комплексі недалеко від Ужгорода або в Тереблі. Саме там я вперше зблизька побачив живого орла. Він якраз вполював собі зайця. А я йшов стежкою і не претендував на здобич. Так ми й розійшлися... Ось уже чотири роки щоліта я їжджу з групою однолітків відпочивати. Та наступного року я, вже як дорослий, обов’язково поїду до Болгарії. Щоб порівняти, де краще.

POSTUP - ПОСТУП
№100 (544),
10-11 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Україна знову з голосом
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Суд над Російською землею

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Нас захищатимуть, як німців
·Діти на дорогах
·Молодь про Чорновола
·Безкоштовний інсулін

НАША СТОЛИЦЯ
·Школи і хабарі
·Три тисячі - за дружину
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Трамваї стануть дорожчими
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Боротьба за ефірний вплив завершилася
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·І не буде жодного лівого
·Буде герб і буде пісня.. тобто гімн
·В Україні править "чернігівський клан"?
·Україну роблять звалищем

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Газова катастрофа
·Традиційні банки під загрозою
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·Сьогодні в Бельгії та Голландії стартує фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу
·Німецька преса про футбол

ТУРИСТИЧНИЙ ПОСТУП
·Сам не вдома, а на морі!
·Де відпочиває українська "бізівумен"?
·378 кілометрів справжнього свята
·Відпочивайте за путівками турагенції "Всесвіт"!

АРТ-ПОСТУП
·Шлях до любові, віри та розуміння
·Мистецтво керувати мистецтвом

ШАХІВНИЦЯ ПОСТУПУ
·Зиновій Кулик

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РЕЛІГІЙНИЙ ПОСТУП
·Дещо про свободу совісті

НЕРУХОМІСТЬ
·Будинок у кінці Академічної

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Львівські хроніки з минулих літ
·Суржик для інтелігенції

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·EURO-2000. Свято чи трагедія?
·ГОРОСКОП