BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 10-11 червня 2000 року |

КРАЄВИД

Верховна Рада України прийняла у другому читанні загальну частину Кримінального кодексу, в якому страту замінено на довічне позбавлення волі. До видів покарань щодо осіб, визнаних винними у здійсненні злочину, суди можуть застосовувати такі види покарання: штраф; позбавлення військового, спеціального звання, рангу, чину або кваліфікаційного класу; позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю; виправні роботи; службові обмеження для військовослужбовців. Сюди ж належать конфіскація майна, арешт, обмеження волі, утримання в дисциплі-нарному батальйоні військовослужбовців, позбавлення волі на певний термін, довічне позбавлення волі.

Візит глави білоруського уряду Володимира Єрмошина в Одесу, де мають відбутися переговори прем’єр-міністрів України, Молдови і Білорусі, наразі затримується. Про це повідомив у п’ятницю співрозмовник в адміністрації керівництва республіки. За його словами, В. Єрмошин вранці в п’ятницю мав вилетіти спецрейсом до Одеси для зустрічі з главами уряду України і Молдови. Однак об 11:00 він прибув у резиденцію президента Білорусі, де взяв участь у кількагодинній нараді з проблем розвитку нафтової галузі, що проводилася під головуванням президента республіки Олександра Лукашенка. Близько 18.00 учора літак білоруського прем’єр-міністра вилетів до Одеси.

Президент України Леонід Кучма у четвер у Києві заклав капсулу на місці, де буде споруджено пам’ятник відомому письменникові і громадському діячеві України Олесю Гончару. За словами Президента, “цей монумент стане даниною поваги письменнику, чиє життя було віддане служінню Батьківщині”. О. Гончар “був великий у всіх своїх іпостасях, був моральною опорою і надією нації”, – зазначив він. Л. Кучма назвав О. Гончара “світочем української нації”, підкресливши, що слово письменника “світитиме людям у всі часи”.

Курдська діаспора в Україні “потривожена” погіршенням стану здоров’я лідера Робочої партії Курдистану Абдулли Оджалана і підтримує вимоги курдів про проведення незалежної експертизи стану здоров’я А. Оджалана. Про це заявив президент Асоціації курдських громадських органі-зацій в Україні “Мідія” Тимур Мамоян. З посиланням на адвокатів А. Оджалана він повідомив, що лідер Курдської робітничої партії, який перебуває в турецькій в’язниці на острові Імралі, “втратив нюх і смак, скаржиться на погіршення зору і роботу органів дихання”. На думку Т. Мамояна, до складу незалежної експертної групи могли б увійти й українські медики. Президент “Мідії” також звернувся до уряду і Президента України із закликом “виступити посередниками в урегулюванні курдської проблеми”. На його думку, Україна має на це “моральне право”.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова відкрила провадження за фактом замаху на екс-кандидата в Президенти, лідера Прогресивної соцпартії Наталію Вітренко в жовтні минулого року, при якому потерпіло більш як 40 чоловік. Про це говориться в поданні Н. Карпачової прем’єр-міністрові Віктору Ющенкові. На її думку, правоохоронні органи не вжили необхідних заходів для запобігання можливим злочинам в ході зустрічі Н. Вітренко з виборцями. Семеро з потерпілих внаслідок вибуху гранати, кинутої в натовп, зазнали тяжких тілесних ушкоджень і ще довго лікуватимуться, на що необхідні чималі кошти.

POSTUP - ПОСТУП
№100 (544),
10-11 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Україна знову з голосом
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Суд над Російською землею

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Нас захищатимуть, як німців
·Діти на дорогах
·Молодь про Чорновола
·Безкоштовний інсулін

НАША СТОЛИЦЯ
·Школи і хабарі
·Три тисячі - за дружину
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Трамваї стануть дорожчими
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Боротьба за ефірний вплив завершилася
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·І не буде жодного лівого
·Буде герб і буде пісня.. тобто гімн
·В Україні править "чернігівський клан"?
·Україну роблять звалищем

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Газова катастрофа
·Традиційні банки під загрозою
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·Сьогодні в Бельгії та Голландії стартує фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу
·Німецька преса про футбол

ТУРИСТИЧНИЙ ПОСТУП
·Сам не вдома, а на морі!
·Де відпочиває українська "бізівумен"?
·378 кілометрів справжнього свята
·Відпочивайте за путівками турагенції "Всесвіт"!

АРТ-ПОСТУП
·Шлях до любові, віри та розуміння
·Мистецтво керувати мистецтвом

ШАХІВНИЦЯ ПОСТУПУ
·Зиновій Кулик

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РЕЛІГІЙНИЙ ПОСТУП
·Дещо про свободу совісті

НЕРУХОМІСТЬ
·Будинок у кінці Академічної

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Львівські хроніки з минулих літ
·Суржик для інтелігенції

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·EURO-2000. Свято чи трагедія?
·ГОРОСКОП