BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 10-11 червня 2000 року |

Нас захищатимуть, як німців

Західні правоохоронці діляться досвідом

ВЗАЄМОДІЯ

Северина КЛИМЕНКО

Вчора у Львові відбулася міжнародна наукова конференція на тему “Україна в контексті європейської інтеграції: правові й економічні механізми взаємодії”.
Учасниками конференції були такі поважні особи від Львівщини, як голова Державної податкової адміністрації у Львівській області Сергій Медведчук, начальник управління податкової адміністрації у Львівській області, генерал-майор податкової міліції Василь Рябошапко, заступник голови облдержадміністрації Тарас Федак, декан факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка Маркіян Мальський, ректор Львівського інституту внутрішніх справ Віктор Регульський. З Німеччини на конференцію приїхали керівники підрозділів поліцейської дирекції міста Галле Губерт Лерх і Йорг-Рудигер Апель, і основною темою їхньої доповіді було ознайомлення української сторони з формами та методами роботи правоохоронних органів Німеччини щодо організації захисту економіки від злочинних зазіхань.

На прикладі Львівської області голова Державної податкової адміністрації у Львівській області Сергій Медведчук розповів про захист зовнішньоекономічних інтересів України Державною податковою адміністрацією. У виступі він наголосив на проблемі взаємодії митниці, банків і Податкової адміністрації та проблемі повернення валютних цінностей на територію області. Про роль податкової міліції в захисті економіки України розповів начальник управління податкової адміністрації у Львівській області, генерал-майор податкової міліції Василь Рябошапко.

Також на міжнародній конференції піднімалися питання регіональної кооперації малого підприємництва в контексті економічної інтеграції України у Європу, проблеми зовнішньої торгівлі та прямих іноземних інвестицій як рушійних сил економічного зростання України, перспективи та сучасний стан правових основ боротьби з організованою транснаціональною злочинністю, економічні механізми транскордонної співпраці України й основні завдання економічної безпеки України в контексті європейських інтеграційних процесів. Особливо наголошувалося на проблемі запобігання транснаціональній економічній і екологічній злочинності.

Заступник голови облдержадміністрації Тарас Федак зазначив, що зовнішня торгівля та прямі іноземні інвестиції – це рушійні сили економічного зростання України. “Для України є лише один можливий шлях довготермінового стабільного зростання – це розширення внутрішнього ринку, підвищення конкурентноспроможності національної економіки, її окремих виробництв і галузей, забезпечення інтегрування української економіки у структури світового економічного простору, – вважає Тарас Федак. – Необхідно негайно вирішити питання налагодження ефективної експортної інфраструктури вітчизняних підприємств і їхніх об’єднань. Ідеться насамперед про формування розгалуженої системи збуту товарів і послуг за кордоном шляхом створення мережі торгових представництв, комерційних агентів, оптових складів, виставкових центрів та інших структур, які забезпечуватимуть маркетингову та рекламну підтримку експорту українських товарів і послуг”.

POSTUP - ПОСТУП
№100 (544),
10-11 червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Україна знову з голосом
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Суд над Російською землею

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Нас захищатимуть, як німців
·Діти на дорогах
·Молодь про Чорновола
·Безкоштовний інсулін

НАША СТОЛИЦЯ
·Школи і хабарі
·Три тисячі - за дружину
·Львів без свтіла. Далі буде без води
·Трамваї стануть дорожчими
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Боротьба за ефірний вплив завершилася
·Борги погашатимуть... збільшуючи
·І не буде жодного лівого
·Буде герб і буде пісня.. тобто гімн
·В Україні править "чернігівський клан"?
·Україну роблять звалищем

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Газова катастрофа
·Традиційні банки під загрозою
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·Сьогодні в Бельгії та Голландії стартує фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу
·Німецька преса про футбол

ТУРИСТИЧНИЙ ПОСТУП
·Сам не вдома, а на морі!
·Де відпочиває українська "бізівумен"?
·378 кілометрів справжнього свята
·Відпочивайте за путівками турагенції "Всесвіт"!

АРТ-ПОСТУП
·Шлях до любові, віри та розуміння
·Мистецтво керувати мистецтвом

ШАХІВНИЦЯ ПОСТУПУ
·Зиновій Кулик

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РЕЛІГІЙНИЙ ПОСТУП
·Дещо про свободу совісті

НЕРУХОМІСТЬ
·Будинок у кінці Академічної

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Львівські хроніки з минулих літ
·Суржик для інтелігенції

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·EURO-2000. Свято чи трагедія?
·ГОРОСКОП