BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX червня 2000 року |

КРАЙ

Верховна Рада України в четвер знову не підтримала урядовий законопроект “Про особливості приватизації відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”. У ході першого голосування урядовий законопроект підтримали 220, “проти” проголосували 8 з 293 депутатів, які зареєструвалися в залі. Противники законопроекту належали до фракцій Компартії і “Лівий центр”. Після голосування лідер комуністів Симоненко заявив, що його було сфальсифіковано, оскільки хтось скористався карткою члена фракції КПУ Анатолія Кондратенка, щоб проголосувати “за”. Після цього Плющ доручив регламентному комітету вивчити ситуацію і на вимогу низки фракцій ще раз поставив на голосування урядовий законопроект, за який вдруге проголосували 216 з 291 депутата, що зареєструвався в залі. “Проти” знову голосували фракції КПУ і “Лівий центр”.

Україна в червні-жовтні не одержить російський газ як плату за транзит, оскільки торік “Нафтогаз” закупив додатково 4,2 млрд. кубометрів російського газу в рахунок плати за транзит цього року, сказала віце-прем’єр Тимошенко. Україна одержує як плату за транзит російського газу близько 30 млрд. кубометрів газу за рік. Окрім того, ціна природного газу, що поставляється Міжнародною енергетичною компанією (МЕК) “Ітера” українським промисловим споживачам, у зв’язку з введенням Росією 30-відсоткового акцизу на газ може зрости з 40 до 67 доларів за 1 тис. куб. м. Як повідомив радник прем’єр-міністра України Зіновій Буцьо, такими є попередні розрахунки фахівців НАК “Нафтогаз України”. Віце-прем’єр Юлія Тимошенко назвала введення Росією 30%-го акцизу на газ “катастрофічним для України”. Дефіцит 5 млрд. куб. м природного газу за рахунок неотримання газу по транзиту разом з введенням 30%-го акцизу на газ негативно позначиться на “базових умовах забезпечення України природним газом”, – прокоментувала вона можливі наслідки введення акцизу. Віце-прем’єр висловила переконання, що уряд знайде вихід із ситуації, що склалася.

Президент України Леонід Кучма вважає, що уряд повинен “рішучіше” передавати обласним держадміністраціям повноваження з управління енергооб’єктами, розташованими на їх території. Виступаючи на нараді з проблем паливно-енергетичного комплексу в четвер, Кучма піддав критиці уряд України і особисто прем’єр-міністра Віктора Ющенка за невиконання указу “Про заходи щодо розвитку базових галузей економіки в Дніпропетровській і Донецькій областях”. “Якщо не хочете виконувати указ, – звернувся Президент до Ющенка, – то напишіть чому”. На його думку, ефективність управління енергокомпаніями повинна оцінюватися за надійністю енергопостачання.

Зовнішньоторговельний оборот України товарами і послугами за січень-березень 2000 року становив 7,9 млрд. доларів, що на 20,2% більше, ніж за аналогічний період 1999 року, повідомили в Держкомітеті статистики України. Переважно збільшення обсягів зовнішньої торгівлі зумовлене зростанням обсягів торгівлі з Росією (експорт збільшився на 15,8%, імпорт – на 28%), яка залишається найбільшим торговим партнером України (більш як 49% загального зовнішньоторговельного обороту). Товари в основному експортувалися в Росію (20,4% загального обсягу експорту), Туреччину (6,7%), США (6,2%), Китай (5,3%), Німеччину (4,9%), Італію (4,3%), Польщу (3,6%), Болгарію (3,5%). Імпорт переважно здійснювався з Росії (54,4%), Німеччини (6,2%), Туркменистану (3,8%), Швейцарії (3%), Білорусі (2,7%), США (2,3%), Італії і Казахстану (по 2%).

POSTUP - ПОСТУП
№99 (543), 9
червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ледь незагинув Горбачов
·Британського генерала вбило "17 листопада"
·Два Microsoft і один Гейтс
·Львів знову без світла
·Україна хоче свою частку СРСР

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Гарячої води не буде довго
·Влада хоче взятись за українізацію
·Ціни ростуть, зарплати не падають
·Міліціонера вбили його ж зброєю

НАША СТОЛИЦЯ
·Там, де мене не чекають
·Львів знову без світла
·Проблеми, мабуть, тільки починаються
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Юлія Тимошенко ще віце-прем"єр
·Контрабандисти полегшено зітхнуть
·Україна забула про ВІЛ-інфікованих
·"Громада" захищає Лазаренка
·Агафонова нарешті розглядатимуть
·"На захист Конституції, демократії, парламентаризму"

ПОСТУП У СВІТ
·Чеченки-камікадзе
·Протест обдурених вкладників
·Остання надія - на арабів
·Британського генерала вбило "17 листопада"
·Ізетбегович пішов у відставку
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Цукор уже не подорожчає
·Два Microsoft і один Гейтс
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Дітям - від дітей
·Панорама чистого жанру
·Чорно-білі світлини таємниць Японії

СПОРТ-ПОСТУП
·"Карпати": чергова втрата очок
·ДО СТАРТУ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ ЗАЛИШИВСЯ 1 ДЕНЬ
·СПОРТ-БЛІЦ
·Тут зростають майбутні гросмейстери

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Михайло Гладій: До землі нарешті прийшов реальний власник

ТВОЕ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Феміда із заплющеними очима

ПОСТАТІ У ПОСТУПІ
·Вічний президент

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Сер Джон Еверет Міллес. МЕРІАН
·За лаштунками конкурсів
·Типово англійська пристрасть
·Міро прагнув зрозуміти очеретину

АВТО-ПОСТУП
·СП АВТО-ЗАЗ-DAEWOO у Львові
·НОВИНКИ

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Майстер і Маргарита
·Суржик для інтелігенції

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Як починалися басейни
·ГОРОСКОП