BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX червня 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Тимчасові успіхи у прогнозуванні вашого домашнього бюджету тільки посилять гіркоту тієї істини в майбутньому. Без паніки. Амури, купідони, гіпсові фігурки в Парку культури, маленькі і великі на вашому боці. Нема сьогодні нічого такого, чого б ви не могли врешті-решт здолати. Вам море по коліна і трава по пояс, тож завтра вас зігне у три погибелі життя так, що світа божого не побачите.

Водолій
Повірте всього лише на короткий період часу, що ви володар свого майбутнього і попереду в вас колосальні випробування. Адже ще зовсім недавно ви так багато важили в цьому житті, тепер же ви фактично на третіх ролях. А, можливо, і ще нижче. Перш, ніж почати тиху внутрішню перебудову, подумайте добряче.

Риби
Чужі слова, чужі думки, поради та настанови не принесуть вам суттєвої користі. Самому треба думати, як слід. Не робить вам честі така пасивна позиція. Кому, як не вам, знати, що винятків для нікого не буде і необхідно триматися міцніше за ґрунт. Може, це і є тим виходом зі становища.

Баран
Шансів у вас, щоб досягнути заповітної мрії і стати президентом, немає ніяких. Також нема в вас шансів досягнути необхідного результату, бажаної для вас мети і вийти на рівень, запланований вашими наставниками. Розцінюйте це, як поразку чи навіть відступ. Це майже катастрофа, а не тактичний хід. Працьовитість є вашим єдиним порятунком.

Телець
Майже миттєве прозріння, викликане напруженою розумовою працею, в кінцевому результаті може досить непоправно підірвати ваш психічний баланс і призвести до кризи свідомості та буття. Вас це не має влаштовувати ні за яких обставин. Очевидно, що поки що це вам не по зубах. Не той рівень.

Близнюки
Присвятіть самого себе, всього без винятку і надлишку, якомусь доброму ділу, приміром, сім’ї. Саме їй – сім’ї. Без товаришів, колег і дільничних міліціонерів. Не до них вам має бути. На вас чекають великі справи і великі перспективи. Вам доля дає ще один реальний шанс вирватися із рутини.

Рак
Максимально позитивних емоцій, розривки, виходів на природу і буде в вашому домі чималеньке свято. Тривала депресія пройде безслідно. Доконати і довести до тихого сказу на ґрунті ревності і маніакального бажання, стати мільйонером на нашому українському ґрунті буде нікому. Таке воно – життя. Заспокійтеся і довше жити будете.

Лев
Всі стосунки зі своєю родиною вилізуть вам боком. Спробуйте зробити правильні висновки так, щоб внести потрібні, а радше необхідні корективи в парадоксальне існування. Щоб усі попадали. Після того можете і відпочивати собі та не турбуватися про наслідки в системах вашого організму і праці.

Панна
Майже така людина, як ви, стане чимось більшим і зрозумілішим, ніж ви є насправді. Ваш шеф, не кажучи вже про її власного секретаря, зведе вас із розуму, а те, що по голові вам дадуть на службі, – гарантовано на всі триста відсотків. Чекати на позитив прийдеться ще досить довго. Запасіться терпінням.

Терези
Потвори і просто нахабні люди не цікавіші, ніж ті хворобливі особи з невідомого, переступлять через вас, щоб зайняти ваше місце. До останніх дрижаків. У вас не буде часу навіть по-справжньому настрашитися і прийдеться покликати на поміч всіх, хто попаде вам під руки і ноги. Не встигнете навіть опам’ятатися.

Скорпіон
Неоюхідний вам поштовх у якості стартового капіталу зовсім несподівано, з невідомих причин, сам припливе вам у руки. Все це без сумніву відіб’ється на вашому психічному стані. Будете збуджені і настрахані. Заспокійтеся. Це всього лише сон. Пройде – і сліду не залишиться.

Стрілець
Почніть, нарешті, робити щось позитивне для своєї справи в царині дуже дрібного бізнесу та кишенькової торгівлі. Щось вартісне так, щоб у вас був непоганий шанс розбагатіти і вибитися в серйозні люди. Бізнес – це непростий, але страшенно ризикований спосіб проводити час. Не буде для вас його забагато, якщо ви серйозно, по-справжньому, постараєтеся змінити програму.

POSTUP - ПОСТУП
№ 96 (540), 3-4
червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Кшаклєвського на прем"єра?
·Carlsberg u L"vovi
·Нові звинувачення Лазаренкові
·Лемківські могили на продаж

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Мер і "Запорожця" не соромиться!
·Похід Свободи на Говерлу
·Говорити рідною мовою, як балтійці
·Харківський "клан" у Львівській області
·Житло мінус ЖЕК

НАША СТОЛИЦЯ
·Житло забиратимуть?
·Партнерство заради сприяння зайнятості
·ДАІшників поменшає
·Львів"янку звинувачують у "торгівлі людьми"
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Опозиція з правами і без прав
·Нові звинувачення Лазаренкові
·"Смерть" аудіо- і відеопіратству!
·Назарбаєв - наш президент!

ПОСТУП У СВІТ
·Німці вимагають правового захисту
·Кремлівських злодіїв виловлює Швейцарія
·Прем"єр розпустив парламент
·Таки Кшаклєвського - на прем"єра?
·Таємні записи Туджмана
·Зникли працівники ООН
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Кучма заборонив красти російський газ
·Carlsberg u L"vovi
·СВІТ

СПОРТ-ПОСТУП
·Хто переживе "групу смерті"

АРТ-ПОСТУП
·Білий джаз
·"Театр у кошику" виріс із памперсів

ОГЛЯД У ПОСТУПІ
·Праві в Україні: запекла боротьба за маргінес

ЛІТОПИС ПОСТУПУ
·Львівські хроніки з 1920 року

ЧОРНИЙ ПОСТУП
·ГАЗ

СВЯТИНІ В ПОСТУПІ
·Ще одна дорога привела до храму

РЕЛІГІЙНИЙ ПОСТУП
·Про шляхи зростання Церкви

НЕРУХОМІСТЬ
·Ви придбали приміщення для бізнесу що далі?

ПОСТУП З ПРОДОВЖЕННЯМ
·Шістдесяті роки
·Суржик для інтелігенції

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Кримінальні байки
·ГОРОСКОП

 


Ищите и выбирайте себе милых шлюх на этом веб-сайте для парней prostitutkivladimirarus.com. Ни одна фанатка не сможет повторить того уровня обслуживания, что предлагают вам наши шлюхи.