BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX червня 2000 року |

КРАЙ

Нацiональний банк України, щоб уникнути рiзкої девальвацiї курсу гривнi до долара й надалi здiйснюватиме iнтервенцiю з продажу iноземної валюти на мiжбанкiвському валютному ринку. Про це заявив директор департаменту валютного регулювання НБУ Сергiй Яременко. У вiвторок, 30 травня, на мiжбанкiвському ринку попит на валюту перевищував пропозицiю, i через це з’явилися передумови для значного зниження курсу гривнi до долара. Так, котирування мiжбанку протягом дня впали з 5,4130-5,4140 грн./USD до 5,4200-5,4250 грн./ U SD. Однак, щоб не допустити такої рiзкої девальвацiї гривнi, Нацiональний банк пiдтримав її курс шляхом продажу доларiв. Суму, на яку у вiвторок було продано валюту на ринку, Яременко не назвав.

Прем’єр-міністр України Віктор Ющенко звернувся до Верховної Ради з проханням терміново розглянути і прийняти 21 законопроект, необхідний для поновлення фінансування з боку МВФ, повідомив перший віце-спікер Віктор Медведчук. Він зазначив, що частину законопроектів, які згадуються в листі прем’єр-міністра, Рада вже розглянула, а частину тільки готує до розгляду. Парламент найближчим часом розпочне розглядати законопроекти “Про внесення змін до закону про НБУ”, “Про ліцензування окремих видів підприємницької діяльності”, “Про приватизацію Укртелекома”, “Про іпотеку”. Медведчук запевнив, що парламентська більшість має намір підтримати законопроекти, необхідні для поновлення фінансування з боку МВФ, і навіть законопроекти про скасування експортного мита на соняшник і шкури худоби.

Кабiнет Мiнiстрiв подав на розгляд Верховної Ради законопроект про новi умови iмпорту нафтопродуктiв в Україну. Розроблений урядом законопроект покликаний врегулювати iмпорт в Україну нафтопродуктiв пiсля закiнчення дiї закону, що передбачає пiльговий режим для iмпортерiв нафтопродуктiв на перiод до 1 червня цього року. “У поданому до парламенту законопроектi ми пропонуємо зняти вiдрахування до Пенсiйного фонду в розмiрi 10 євро за тонну. Ми хотiли би зберегти акциз, але скасувати ввiзне мито”, – сказала вiце-прем’єр Юлiя Тимошенко. За її словами, вартiсть iмпортованих нафтопродуктiв в Українi в разi прийняття законопроекту зросте в середньому на 3 коп. за 1 лiтр.

Фонд держмайна може оголосити конкурс з вибору радника для продажу третьої групи обленерго через 1-1,5 місяця, сказав прем’єр-міністр Віктор Ющенко. За словами прем’єра, уряд при приватизації обленерго буде робити ставку на продаж акцій промисловим інвесторам і на прозорість процесу продажу. “Щоб усі знали, хто учасник цієї приватизації, щоб це були структури, які розрахувалися з державою, пройшли повноцінний аудит і підтвердили прозорість своїх фінансів”, – сказав він. У першому конкурсі з вибору радника для продажу обленерго переміг банк Credit Suisse First Boston.

POSTUP - ПОСТУП
№ 94 (538), 1
червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє турне Старим Світом
·Місто збуджене смертю

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Посли Сейму у Львові
·Люди гинуть безглуздо
·Від звинувачень до катарсису
·"Гальба" пива буде восени
·"Молодь проти москалізації"

НАША СТОЛИЦЯ
·Трамваї їздитимуть
·Техніка для села
·Підприємства вимагають фахівців
·Місто збуджене смертю
·Старі речі подобаються всім
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Армія реагуватиме швидше
·Юлія Тимошенко про себе, уряд і олігархів
·Депутати можуть засідати спокійно
·В Україні знову амністія

ПОСТУП У СВІТ
·Готувався замах на президента
·Переговори під бомбами
·На перешкоді американським шпигунам
·Останнє турне Старим Світом
·Кара російським сексотам
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Обленерго контролюватимуть податкові пости
·Економісти попереджають: бійтеся інфляції
·СВІТ

РЕВЮ В ПОСТУПІ
·REVJU
·Історія з кокаїном

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Тарас Чорновіл - Українець і Галичанин

ЛЬВІВСЬКІ OBSERVACIJI
·Юзьо ОБСЕРВАТОР

НОСТАЛЬГІЯ
·Свобода

СПОРТ-ПОСТУП
·"Нью-Джерсі" громить у першому матчі "Даллас"
·Медведєв пройшов перше коло
·"Львівська Політехніка": завдання на цей сезон виконано
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Кримінальні байки
·ГОРОСКОП