BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX червня 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг. Великі перемоги і великі плани – все вам зараз під силу: і час настав, і чекати вже залишилося недовго. Почуття сильне і невичерпне не омине вас, і не залишиться нічого, за чим доведеться сумувати, – ні на роботі, ні в особистому житті.

Водолій. Як кажуть старі гуцули, що б ви не робили, чого б не хотіли і що б не думали собі, вас переслідуватимуть труднощі й прикрощі, і нікуди від цього факту не дінешся, не сховаєшся. Фатум. Єдине, що вам порадять психіатри, а не всілякі саморобні філософи і психотерапевти, – виховуйте силу волі і гартуйте тіло.

Риби. Зустріч – даремна, непотрібна, з чужими людьми, а не друзями – на найвищому рівні влади принесе вам проблеми і турботи. Існує, правда, зовсім невеличкий шанс, що вона в останній момент зірветься. За великим рахунком, це нічого не змінить, а все-таки приємно для душі. Успіх, навіть такий невеличкий, він надихає, безперечно.

Баран. Усі ваші родичі, та й не лише вони, стануть перешкоджати вашому сходженню на олімп влади і слави. Зізнайтеся, не все у вас виходить, як задумано. Можливо, через те, що ви перестали вірити у власні сили. Ваш останній результат доведе це переконливо і яскраво.

Телець. Потрапляти на очі своєму начальнику під час робочого дня – не велика мудрість. Це не трагічно, але обережність нікому не завадить. На вас цього дня й без того чекають клопоти і проблеми вашого віку і вашого темпераменту – на роботі і вдома. Не знатимете, чи плакати вам, чи, навпаки, тішитися з цього.

Близнюки. Виявити обережність, особливо якщо ви за кермом чи в компанії пияків, просто життєво необхідно. Вирішувати серйозні емоційні справи також не варто – помилка більш ніж можлива. Тоді цей день буде повністю змарновано, і ви втратите ще одну нагоду вразити хоч кого-небудь, хоч ваших сусідів своїми скромними результатами.

Рак. Цього дня варто ризикнути і спробувати укласти ділову угоду на мільйон, чи, ще гірше, угоду на все життя – шлюб. Час сприяє великій і ризикованій справі чи святкуванню – у ваших планах має знайтися місце і для цього. Не забувайте також про друзів своїх – вони ще не раз стануть вам у пригоді.

Лев. Наблизитись до межі нескромного бажання і мрій, замішених на фільмах і книжках для дорослих на тему зміни погоди, вам перешкодить ваша найдорожча половина. Все може призвести до перевантаження нервової системи і як результат – стресу. Яка причина цього явища, очевидно, вирішувати вам. У повному обсязі.

Панна. Кінець нез’ясованим стосункам з людьми непевної поведінки, які часом вас кохають через ваші гроші, і вам це потрібно запам’ятати надовго. Такий час надворі. Все має своє місце у часі і просторі, не забувайте про це ніколи. І нехай вас не турбують незадоволені й розчаровані громадяни.

Терези. Вам у голову прийде, зовсім несподівано і незаплановано, вагон дивних та химерних ідей. Минеться. Не легковажте тільки грошима і здоров’ям. Дійте сміливо – і не будете ніколи розчаровані. У двох словах: треба приймати важливі рішення, як вас учили це робити в школі для шпигунів. Перейдуть безслідно негаразди з очима.

Скорпіон. Рівень життєвих сподівань – на критичному мінімумі. Таке враження, що вам вже нічого не хочеться. Очевидно, це провокує спад. Краще буває, але не так швидко і не з вами. Єдина втіха – що на короткий відтинок часу все може повернутися на сто вісімдесят градусів – на успіх. Важко повірити, але так книжка пише.

Стрілець. Хмари на вашому обрії. Тому конче треба вирішувати всі проблеми, але не абияк, а так, щоб вас поважали і колеги, і ваші близькі родичі. Очевидно, що відносно розумний вихід з вашого становища – це важке завдання. У такій складній і непростій ситуації єдине ваше спасіння – беріться не роздумуючи до справи.

POSTUP - ПОСТУП
№ 94 (538), 1
червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє турне Старим Світом
·Місто збуджене смертю

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Посли Сейму у Львові
·Люди гинуть безглуздо
·Від звинувачень до катарсису
·"Гальба" пива буде восени
·"Молодь проти москалізації"

НАША СТОЛИЦЯ
·Трамваї їздитимуть
·Техніка для села
·Підприємства вимагають фахівців
·Місто збуджене смертю
·Старі речі подобаються всім
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Армія реагуватиме швидше
·Юлія Тимошенко про себе, уряд і олігархів
·Депутати можуть засідати спокійно
·В Україні знову амністія

ПОСТУП У СВІТ
·Готувався замах на президента
·Переговори під бомбами
·На перешкоді американським шпигунам
·Останнє турне Старим Світом
·Кара російським сексотам
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Обленерго контролюватимуть податкові пости
·Економісти попереджають: бійтеся інфляції
·СВІТ

РЕВЮ В ПОСТУПІ
·REVJU
·Історія з кокаїном

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Тарас Чорновіл - Українець і Галичанин

ЛЬВІВСЬКІ OBSERVACIJI
·Юзьо ОБСЕРВАТОР

НОСТАЛЬГІЯ
·Свобода

СПОРТ-ПОСТУП
·"Нью-Джерсі" громить у першому матчі "Даллас"
·Медведєв пройшов перше коло
·"Львівська Політехніка": завдання на цей сезон виконано
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Кримінальні байки
·ГОРОСКОП