BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX червня 2000 року |

"Львівська Політехніка": завдання на цей сезон виконано

Та чи знайдуться меценати, котрі допоможуть команді

БАСКЕТБОЛ

Роман ДОРОШ

Учора відбулася прес-конференція керівництва “Львівської політехніки”, на якій, зокрема, йшлося про підсумки цього сезону для львівської команди. Отож, перший слово взяв проректор державного університету “Львівська політехніка” Василь Козак, який зазначив, що найголовніше, а саме питання про
утримання місця в українській Суперлізі, команда виконала, посівши сьому сходинку в турнірній таблиці.

А, як вважає головний тренер команди Анатолій Заверикін, команда у принципі могла, при найкращих розкладах, посісти шосте місце. Та нефортунність у домашньому та другому гостьовому матчах із “Будівельником” не дозволили “Львівській політехніці” піднятися вище. Втім, і сьоме місце – неабияке досягнення команди. Тим паче, що позаду залишилася така сильна команда, як запорізький “Феро”. Сьогодні найголовніше – доукомплектувати команду. На думку Анатолія Заверикіна, команді потрібно посилитися бодай трьома досвідченими баскетболістами, щоби наступного сезону показати не гірший результат. Насамперед команда потребує центрового, адже за всього свого бажання Роман Смішний при зрості 2 метри 2 сантиметри не може протистояти тим же Хижнякові, Медвиденку чи Петенєву. Не зайво було би команді отримати ще одного захисника та розігруючого. Бо інакше команді буде надзвичайно важко повторити нинішнє досягнення. Тим паче, що сьогодні перед гравцями, котрі зараз у відпустці, не погашена заборгованість. І це пов’язано насамперед із тим, що команді бракує спонсорів. Та й місто наразі нічим не допомагає команді. Отож, якщо так триватиме і далі, то нам марно чекати наступних успіхів команди.

За словами президента Федерації баскетболу Львівщини Романа Шумінського, досі не вирішено питання з ринком “Південний”. Нагадаємо, що частина коштів зі збору ринку мала надходити для потреб команди. А, як стверджує президент клубу Ігор Савицький, для того, щоби команда була у п’ятірці, необхідний бюджет на рівні бодай трьох-чотирьох мільйонів гривень. За минулий же сезон бюджет “Львівської політехніки” склав лише 800 тисяч гривень. На таких грошах наступного сезону далеко не заїдеш. Тим паче, що в Суперлігу ввійшов амбіційний “Пульсар”, у київського “Будівельника” з’явився новий солідний спонсор. Серйозно буде доукомлектоване і дніпропетровське “Динамо”, яке має намір наступного сезону виступати в Північноєвропейській баскетбольній лізі. Тож, як бачимо, є над чим задуматися...

Тим часом 5 липня команда повертається з відпустки. 12 липня хлопці вирушать до Алушти на відновлювальний збір, який проходитиме на базі університету “Львівська політехніка”, та на цій базі сьогодні не має умов, аби повноцінно провести збір. Насамперед немає відповідного баскетбольного майданчика, що, як відомо, для баскетболістів найголовніше. Тож після алуштинського збору команда швидше за все вирушить на фестиваль баскетболу до Іспанії, де гравці продовжать набирати перед початком сезону. Сьогодні, крім усіх, хто грав за “Львівську політехніку” цього сезону, до команди запрошено і молодь із другого колективу: Комарняка та Полякова. А розпочнеться регулярний чемпіонат у жовтні 2000 року. Будемо сподіватися, що у перспективної команди Львова буде непогане майбутнє, а місцева влада таки зверне увагу на “Львівську політехніку”. Адже це – обличчя міста.

А тим часом Україна втратила найтехнічнішого та найелегантнішого гравця Суперліги американця Куртиса Маккантса, у якого закінчився контракт із БК “Київ”, і він вирушив на батьківщину. Після цього стало відомо, що він продовжить баскетбольну кар’єру в Литві, захищаючи кольори каунаського “Жальгіріса”. Це й не дивно, адже Куртис не мав наміру надовго затримуватись у нашій державі – він продовжує мріяти про повернення в команду НБА “Лос-Анджелес”.

POSTUP - ПОСТУП
№ 94 (538), 1
червня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Останнє турне Старим Світом
·Місто збуджене смертю

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Посли Сейму у Львові
·Люди гинуть безглуздо
·Від звинувачень до катарсису
·"Гальба" пива буде восени
·"Молодь проти москалізації"

НАША СТОЛИЦЯ
·Трамваї їздитимуть
·Техніка для села
·Підприємства вимагають фахівців
·Місто збуджене смертю
·Старі речі подобаються всім
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Армія реагуватиме швидше
·Юлія Тимошенко про себе, уряд і олігархів
·Депутати можуть засідати спокійно
·В Україні знову амністія

ПОСТУП У СВІТ
·Готувався замах на президента
·Переговори під бомбами
·На перешкоді американським шпигунам
·Останнє турне Старим Світом
·Кара російським сексотам
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Обленерго контролюватимуть податкові пости
·Економісти попереджають: бійтеся інфляції
·СВІТ

РЕВЮ В ПОСТУПІ
·REVJU
·Історія з кокаїном

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Тарас Чорновіл - Українець і Галичанин

ЛЬВІВСЬКІ OBSERVACIJI
·Юзьо ОБСЕРВАТОР

НОСТАЛЬГІЯ
·Свобода

СПОРТ-ПОСТУП
·"Нью-Джерсі" громить у першому матчі "Даллас"
·Медведєв пройшов перше коло
·"Львівська Політехніка": завдання на цей сезон виконано
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Кримінальні байки
·ГОРОСКОП