BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення




Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27-28 травня 2000 року |

Список депутатів обласної ради 1990-1994 рр.

У Ленінському
(Галицькому) районі
1. Степан Вовканич, 1936 р. н., завідувач відділу ЛВ і-ту економіки АН УРСР
2. Володимир Риботицький, 1942 р. н., директор Львівської дитячої художньої школи
3. Дарій-Любомир Футорський, 1944 р. н., н. співробітник кафедри теоретичної фізики ЛДУ
4. Євген Гринів, 1936 р. н., голова обласного комітету контролю
5. Микола-Ярослав Гнатів, 1937 р. н., ст. викладач кафедри АСУ ЛПІ
6. Микола Драк, 1928 р. н., старший науковий співробітник ІСН АН УРСР
7. Павло Приставський, 1945 р. н., генеральний директор ЛВО “Іскра”
8. Юрій Зима, 1943 р. н., старший науковий співробітник ФМІ АН УРСР
9. Нестор Гнатів, 1944 р. н., адвокат юридичної консультації
10. Євген Ковальчук, 1939 р. н., професор кафедри фізичної та колоїдної хімії ЛДУ
У Радянському
(Франківському) районі
11. Василь Дзера, 1945 р. н., голова Радянської районної ради
12. Ігор Мельник, 1952 р. н., заступник голови Львівської обласної ради Товариства української мови ім. Т. Шевченка
13. Маркіян Іващишин, 1966 р. н., голова студентського братства м. Львова
14. Тарас Чорновіл, 1964 р. н., директор Української незалежної видавничо-інформаційної спілки (УНВІС)
15. Михайло Батіг, 1955 р. н., редактор газети “Молода Галичина”
16. Дмитро Кос, 1936 р. н., юристконсульт “Львівтрансгаз”
17. Ярослав Путько, 1932 р. н., інженер-технолог ВО “Львіватоменергоремонт”
18. Олег Вітович, 1967 р. н., співголова СНУМу
19. Микола Горинь, 1945 р. н., заступник голови Львівської обласної ради
20. Михайло Швайка, 1931 р. н., депутат ВР УРСР
21. Михайло Павлишин, 1938 р. н., начальник цеху ВО “Кінескоп”
22. Тарас Пахолюк, 1958 р. н., науковий співробітник ФМІ АН УРСР
23. Василь Шпіцер, 1947 р. н., голова Львівської міської ради
24. Богдан Андрусів, 1944 р. н., перший заступник голови виконкому Галицької районної ради
У Залізничному районі
25. Михайло Бойчишин, 1948 р. н., голова Шевченківської районної ради
26. Володимир Терендій, 1942 р. н., голова Залізничної районної ради
27. Іван Гель, 1937 р. н., заступник голови Львівської обласної ради
28. Орест Шот, 1963 р. н., заступник голови товариства “Лева”
29. Всеволод Іськів, 1951 р. н., зав. відділу культури Львівського міськвикому
30. Ігор Калинець, 1939 р. н., редактор журналу Львівського обласного відділення Українського фонду культури
31. Богдан Вовк, 1960 р. н., старший кореспондент часопису “За вільну Україну”
32. Олександр Ворона, 1960 р. н., голова профкому ВО ім. В. І. Леніна
33. Тарас Кліш, 1963 р. н., директор Львівського регіонального фонду “Молода Україна”
34. Ігор Гринів, 1966 р. н., депутат ВР УРСР
35. Сергій Бадік, 1963 р. н., інженер-технолог ВО “Електрон”
36. Марія Бабій, 1937 р. н., завідувач відділу ЗАГС Львівського міськвиконкому
37. Сергій Герман, 1952 р. н., редактор Львівської вечірньої газети “Ратуша”
38. Зіновій Мазурик, 1950 р. н., провідний інженер НДІ ТТ ВО “Електрон”
У Шевченківському районі
39. Іван Могитич, 1933 р. н., директор Львівського філіалу інституту “Укрпроектреставрація”
40. Всеволод Смеречинський, 1952 р. н., науковий співробітник інституту НБО “МАСМА”
41. Ананій Юрків, 1937 р. н., викладач СПТУ № 29
42. Андрій Панчишин, 1959 р. н., актор театру “Не журись”
43. В’ячеслав Чорновіл, 1938 р. н., голова Львівської обласної ради
44. Теодор Дробчак, 1951 р. н., інженер-конструктор Львівського інструментального заводу
45. Андрій Микуш, 1950 р. н., конструктор ВО “Львівхімсільгоспмаш”
46. Володимир Комар, (1950-1990), інженер ДЗ ФМІ, потім Ярослав Гера, 1940 р. н., інженер Львівського госпрозрахункового СМП управління
47. Борис Козловський, 1940 р. н., редактор відділу народного часопису “За вільну Україну”
48. Ігор Копестинський, 1962 р. н., голова правління фонду “Молода Україна”
У Червоноармійському
(Личаківському) районі
49. Лев Захарчишин, 1961 р. н., ст. інспектор обласного комітету охорони природи
50. Роман Орач, 1934 р. н., декан факультету вдосконалення лікарів Львівського медінституту
51. Павло Скочій, 1925 р. н., завідувач кафедри Львівського медінституту
52. Степан Давимука, 1947 р. н., перший заступник голови Львівського облвиконкому (до того начальник відділу СКБ ВО “Мікроприлад)
53. Володимир Парубій, 1943 р. н., заступник голови Львівського міськвиконкому
54. Богдан Терлецький, 1949 р. н., токар цеху № 8 ВО “Мікроприлад”
55. Володимир Пилипчук, 1958 р. н., токар-розточувальник Львівського заводу “Електроприлад”
56. Борис Білинський, 1933 р. н., проректор Львівського медичного інституту
57. Андрій Парубій, 1971 р. н., студент ЛДУ
58. Тарас Девків, 1940 р. н., завідувач відділу Львівського училища прикладного мистецтва.
У м. Бориславі
59. Роман Копись, 1950 р. н., інспектор міського комітету контролю
60. Ярослав Залуський, 1954 р. н., перший заступник голови міськвиконкому
61. Богдан Гуменюк, 1954 р. н., головний лікар центральної міської лікарні
У м. Дрогобичі
62. Володимир Семчишин, 1929 р. н., заступник голови міськвиконкому
63. Володимир Млічко, 1938 р. н., голова профкому Дрогобицького підприємства електричних мереж
64. Мирослав Глубіш, 1953 р. н., голова міської ради, голова міськвиконкому
65. Юрій-Роман Модрицький, 1943 р. н., голова комітету контролю міської ради
66. Вячеслав Умнов, 1949 р. н., завідувач відділу народної освіти міськвиконкому
67. Євген Шипіш, 1957 р. н., майстер Дрогобицького долотного заводу
68. Іван Корнута, 1947 р. н., голова Стебницької міської ради, голова міськвиконкому
У м. Самборі
та Самбірському районі
69. Ярослав Припін, 1959 р. н., референт-консультант Самбірського міськвиконкому
70. Степан Буденкевич, 1935 р. н., заступник голови Самбірського міськвиконкому
71. Володимир Горницький, 1944 р. н., заступник завідувача відділу народної освіти Самбірського міськвиконкому
72. Любов Проць, 1959 р. н., учитель Дублянської СШ
73. Микола Мазур, 1943 р. н., голова колгоспу
74. Михайло Біляк, 1947 р. н., завідувач сектору обкому КПУ
75. Микола Лискін, 1945 р. н., військовослужбовець
76. Михайло Заброварний, 1942 р. н., перший секретар Самбірського МК КПУ
77. Віктор Давид, 1966 р. н., головний інженер к-пу
У м. Стрию
78. Степан Панейко, 1936 р. н., інженер Прикарпатської ЕПДС
79. Йосиф Грищук, 1942 р. н., інженер Стрийського МБУ № 1
80. Мирослав Мелень, 1929 р. н., машиніст насосної станції
81. Федір Кравець, 1949 р. н., художній керівник Стрийського СПТУ № 35
82. Ізидор Гнатів, 1937 р. н., викладач Стрийського СПТУ № 8
У м. Трускавці
83. Мирон Бучацький, 1939 р. н., завідувач відділу охорони здоров’я міськвиконкому
У м. Червонограді
84. Володимир В’язівський, 1963 р. н., директор Червоноградського відділення фонду “Молода Україна”
85. Михайло Махник, 1954 р. н., секретар Львівського теркому працівників вугільної промисловості
86. Мирослав Содат, 1965 р. н., голова міської організації СНУМу
87. Степан Хмара, 1937 р. н., депутат ВР УРСР
88. Степан Слука, 1953 р. н., заступник голови міської ради народних депутатів
89. Нестор Дрогобицький, 1936 р. н., заступник начальника шахти № 9 “Великомостівська”
У Бродівському районі
90. Євген Пущик, 1956 р. н., перший заступник голови районної ради
91. Йосиф Демчинський, 1946 р. н., столяр Бродівського механічного заводу
92. Сергій Орлюк, 1932 р. н., редактор багатотиражної газети колгоспу “Прогрес”
93. Ярослав Франків, 1949 р. н., голова колгоспу “Мир”
94. Володимир Пуцило, 1944 р. н., доцент ЛПІ
У Буському районі
95. Іван Харко, 1957 р. н., завідувач відділу райвиконкому
96. Володимир Квасниця, 1950 р. н., заступник голови райвиконкому
97. Степан Павлів, 1935 р. н., перший секретар РК КПУ
98. Володимир Жолнович, 1940 р. н., завідувач відділу народної освіти Буського райвиконкому
У Городоцькому районі
99. Євген Шабат, 1940 р. н., учитель Городоцької СШ № 3
100. Володимир Карпенко, 1951 р. н., головний лікар санаторію “Любінь Великий”
101. Ігор Маланчак, 1959 р. н., голова Комарнівської міської ради
102. Ярослав Коржинський, 1942 р. н., науковий співробітник Львівського відділення інституту ботаніки
103. Микола Шаблатович, 1956 р. н., директор Градівської СШ
104. Михайло Грабович, 1952 р. н., перший секретар Городоцького РК КПУ
У Дрогобицькому районі
105. Богдан Данилків, 1962 р. н., технік колгоспу “Україна”
106. Іван Кельман, 1938 р. н., начальник ТВО “Львівавтотранс”
107. Олександр Строган, 1946 р. н., викладач Меденицького СПТУ-72
108. Юліан Лаганяк, 1945 р. н., директор Доброгостівської птахофабрики
109. Зіновій Голобутовський, 1947 р. н., інженер-конструктор Бориславського ливарно-механічного заводу
110. Ореслава Хомик, 1955 р. н., лікар пансіонату “Полонина”
У Жидачівському районі
111. Тарас Пацановський, 1964 р. н., голова районної організації Руху
112. Мирон Борис, 1970 р. н., начальник мехзагону Жидачівського управління осушувальних систем
113. Богдан Михайлюк, 1929 р. н., голова районної ради, голова виконкому
114. Степан Ревуцький, 1951 р. н., перший заступник голови виконкому
115. Костянтин Назаренко, 1967 р. н., заступник голови районної організації ДСМ
116. Ігор Набитович, 1964 р. н., перший заступник голови Ходорівського міськвиконкому
У Золочівському районі
117. Мар’ян Балаш, 1949 р. н., православний священик
118. Анатолій Недільський, 1956 р. н., кореспондент газети “За вільну Україну”
119. Ярослав Рибак, 1967 р. н., голова комітету у справах молоді Львівської міської ради
120. Борис Золотник, 1953 р. н., учитель історії Золочівської СШ № 2
121. Іван Цибульський, 1953 р. н., заступник голови виконкому районної ради
122. Зеновій Шептицький, 1952 р. н., голова колгоспу ім. В. Івасюка
У Кам’янсько-Бузькому районі
123. Богдан Лоза, 1947 р. н., голова колгоспу “Нива”
124. Ярослав Янишин, 1949 р. н., голова колгоспу “Світанок”
125. Михайло Флис, 1933 р. н., голова агрофірми “Кам’янка”
126. Михайло Кожушко, 1954 р. н., директор радгоспу декоративних культур
У Миколаївському районі
127. Роман Сколоздра, 1955 р. н., голова Розвадівської сільської ради
128. Іван Паламар, 1949 р. н., викладач Миколаївського філіалу Дрогобицької автошкоди
129. Олександр Кривенко, 1963 р. н., завідувач корпункту журналу “Пам’ятки України”
130. Ірина Пахолок, 1965 р. н., завідувач райвно Миколаївського району
131. Іван Дужа, 1965 р. н., лікар Новороздільської міської лікарні
132. Віра Гурська, 1944 р. н., заступник голови профкому комітету ВО “Сірка”
У Мостиському районі
133. Тамара Шаповалова, 1938 р. н., голова обласної ради профспілок
134. Сергій Сторжук, 1950 р. н., голова виконкому Мостиської районної ради
135. Роман Кузьо, 1933 р. н., директор Судововишнянського психоневрологічного будинку-інтернату
136. Іван Балич, 1962 р. н., директор Гостинцівської НСШ
137. Володимир Гончарук, 1947 р. н., секретар Львівського обкому КПУ
У Нестерівському (Жовківському) районі
138. Михайло Кирей, 1936 р. н., керівник групи консультантів обласного комітету Компартії України (колишній голова облвиконкому)
139. Леонтій Дунець, 1936 р. н., голова формувань АПК Львів. області; потім Григорій Федорчак, 1945 р. н., голова колгоспу “Нове життя”
140. Роман Тринько, 1933 р. н., ректор Львівського сільськогосподарського інституту
141. Михайло Гук, 1959 р. н., перший заступник голови Львівського обласного комітету охорони природи
142. Олександр Чаус, 1937 р. н., генеральний директор Львівського ВО “Полярон”
143. Зіновій Буричко, 1955 р. н., другий секретар Нестерівського РК КПУ
144. Іван Сало, 1940 р. н., член СПУ, голова Федерації футболу Львівської області
145. Петро Комар, 1952 р. н., генеральний директор АПК “Нестерів”
У Перемишлянському районі
146. Андрій Федушак, 1951 р. н., лікар-хірург обласної клінічної лікарні
147. Роман Лопушанський, 1956 р. н., спеціаліст оргвідділу облвиконкому
148. Володимир Гущук, 1957 р. н., соціолог науково-дослідного інституту ВО “Електрон”
149. Іван Вінтонів, 1937 р. н., доцент Львівського лісотехнічного інституту
У Пустомитівському районі
150. Зіновій Легкий, 1940 р. н., учитель Мурованської НСШ
151. Володимир Паранюк, 1936 р. н., начальник відділу управління с/г облвиконкому
152. Олег Петрик, 1948 р. н., тимчасово не працює
153. Євген Майовець, 1953 р. н., доцент кафедри політекономії ЛДУ
154. Михайло Присяжний, 1951 р. н., викладач кафедри журналістики ЛДУ
155. Олександр Пилипчук, 1944 р. н., секретар обласного комітету КПУ
156. Зеновій Гаєцький, 1941 р. н., керуючий справами райвиконкому
157. Роман Гаврилишин, 1948 р. н., начальник технологічного відділу ВО “Львівавтоменергоремонт”
158. Ігор Деревацький, 1945 р. н., завуч Щирецької СШ
У Радехівському районі
159. Степан Бедрило, 1932 р. н., Голова асоціації фермерських господарств Львівщини
160. Валерій Попов, 1950 р. н., командир в/ч 2144
161. Олександр Грищук, 1952 р. н., головний лікар центральної районної лікарні
162. Петро Музичка, 1949 р. н., голова комітету контролю районної ради
163. Мирон Янцур, 1935 р. н., голова районної ради та райвиконкому
У Сколівському районі
164. Роман Щур, 1934 р. н., голова Сколівської районної ради
165. Василь Сокорчук, 1954 р. н., перший секретар Самбірського МК КПУ
166. Володимир Криндик, 1956 р. н., інженер підприємства “Союзавтомотобуд”
167. Степан Павлюк, 1948 р. н., депутат ВР УРСР
У Сокальському районі
168. Олексій Кінах, 1949 р. н., генеральний директор АПК “Сокаль”
169. Олексій Балко, 1946 р. н., голова Львівського регіонального фонду допомоги репресованим
170. Андрій Бендзяк, 1949 р. н., робітник шахти імені 50-річчя СРСР
171. Юрій Афнуфрієв, 1939 р. н., перший заступник начальника політуправління ПрикВО
172. Ярон Штикало, 1931 р. н., інженер ВО “Укрзахідвугілля”
173. Віктор Мулявка, 1950 р. н., заступник голови колгоспу ім. Лопатіна
174. Ярослав Кушнерук, 1937 р. н., інженер ШСМНУ 175. Іван Куцин, 1935 р. н., голова колгоспу “Росія”
У Старосабірському районі
176. Йосип Лось, 1937 р. н., доцент кафедри історії журналістики ЛДУ
177. Орест Андрушко, 1936 р. н., директор радгоспу ім. 60-річчя Великого Жовтня
178. Володимир Горбовий, 1961 р. н., голова Старосамбірської районної ради
179. Євген Павелко, 1944 р. н., завідувач хірургічного відділення Старосамбірської районної лікарні
180. Василь Федорчак, 1946 р. н., робітник заводу “Екватор”
181. Ігор Гірняк, 1957 р. н., інженер-конструктор заводу “Екватор”
У Стрийському районі
182. Василь Базів, 1955 р. н., головний редактор часопису “За вільну Україну”
183. Орест Чабан, 1957 р. н., завідувач організаційного відділу облвиконкому
184. Віктор Осипов, 1944 р. н., військовослужбовець
185. Петро Маковський, 1962 р. н., інженер тресту НГМ
186. Дмитро Курилишин, 1940 р. н., інженер станції підземного сховища газу
У Турківському районі
187. Володимир Пукшин, 1954 р. н., директор радгоспу ім. 50-річчя КПУ
188. Яків Погребняк, 1928 р. н., перший секретар Львівського обкому КПУ, потім Орест Фурдичко, 1952 р. н., генеральний директор ВО “Львівліс”
189. Владислав Давидов, 1945 р. н., військовослужбовець
190. Ярослав Геврич, 1937 р. н., лікар-стоматолог Турківської центральної районної лікарні
191. Борис Муравйов, 1927 р. н., начальник обласного ВО ремонту, будівництва та експлуатації автомобільних шляхів.
У Яворівському районі
192. Роман Верещинський, 1957 р. н., заступник голови Яворівського райвиконкому
193. Микола Бойко, 1954 р. н., голова кооперативу “Орнамент”
194. Микола Пустовойченко, 1946 р. н., військовослужбовець
195. Роман Жеплинський, 1932 р. н., начальник відділу Яворівського ВО “Сірка”
196. Петро Іванець, 1956 р. н., голова Немирівської селищної ради
197. Віталій Лазоркін, 1945 р. н., начальник циклу військової кафедри ЛПІ
198. Олексій Гордієнко, 1952 р. н., голова Новояворівської міської ради
199. Юрій Верхола, 1949 р. н., заступник директора філіалу ВО “Львівприлад”
200. Надія Мельник, 1948 р. н., головний лікар Яворівської районної лікарні

POSTUP - ПОСТУП
№ 92 (536), субота-неділя
27-28 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Енергетична катастрофа
·"Карпати": чотири матчі без поразок
·Затримано вбивцю Щербаня
·Вітатимемо Папу у Львові

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Від Львова до Баку
·Перший етап пройдено
·Дані про реєстрацію кандидатів у народні депутати України на виборах 25 червня 2000 року по в/о "115

НАША СТОЛИЦЯ
·"Любов Господню прославляю..."
·Пів-Європи на велосипедах
·Законами по олігархах
·Що ж сталося з Білозіром
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Затримано вбивцю Щербаня
·Довибори на фінішній прямій
·НА ОДНУ ТЕМУ

ПОСТУП У СВІТ
·Ліві партії - фаворити
·Російські шантажисти
·Авіаграбіжник був не надто спритний
·Успіхи та перешкоди другої хвилі розширення
·Ультиматум тамільських тигрів
·Компенсації - до кінця року
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Енергетична катастрофа
·До побачення, євро?
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·"Театр у кошику"
·У "Ляльці" полякам раді
·Різні виміри вартості мистецтва
·Заньківчани нарешті згадали про Чехова
·Тиждень пам"яті І.Франка
·На завершення - увертюра

СПОРТ-ПОСТУП
·Віктор Сидоренко: "Найближчим часом зміню прописку"
·Визначено кандидатів до складу збірної України
·"Карпати": чотири матчі без поразок
·Війна з комп"ютером по-голландськи
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Реальний крок до свободи і демократії

ХТО БУВ WHO
·Список депутатів обласної ради 1990-1994 рр.

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·В"ячеслав Чорновіл: "Дух, що тіло рве до бою"

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Погляд з перспективи десятиліття

СПОДІВАННЯ В ПОСТУП
·Як багато ми могли б зробити
·Перша демократична сесія Лепільської сільради

ПОСТ-SCRIPTUM
·КАЛЕНДАР
·Путівник Гішпанією
·ГОРОСКОП