BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 26 травня 2000 року |

Світ

Італійська державна компанія IRI збирається продати на початку наступного тижня 38,1% акцій оборонного гіганта Finmeccanica. Вартість майбутньої операції оцінюється в 5,5-6 млрд. дол. Це буде найбільший продаж акцій на італійському ринку в цьому році. Зараз 54,06% акцій Finmeccanica належить IRI, 28,86% – італійському Міністерству фінансів, інші – приватним власникам акцій. Концерн Finmeccanica – гігантська технологічна група, що займається дослідженнями і виробництвом в області ракето- і літакобудування, оборони, енергетики, транспорту, інформаційних технологій. Протягом останніх років Finmeccanica проводить активну програму реструктуризації, внаслідок чого прибутки компанії щорічно зростають. У I кварталі 2000 року прибуток концерну склав 1 млрд. дол.

Британська група Whitbread, що має в своїй структурі пивоварне виробництво, продає це виробництво бельгійській компанії Interbrew. Операція оцінюється в 591 млн. дол. П’ята за величиною пивоварна компанія у світі Interbrew таким чином посилить свою присутність на британському ринку пива. Крім того, Whitbread володіє ліцензіями на виробництво в Британії декількох відомих світових марок пива – Heineken, Hoegaarden, Sam Adams і Labatt. Дана операція Interbrew – найбільша з часів купівлі канадської пивної компанії Labatt за 2 млрд. дол.

Обсяг чистого прибутку однієї з найбільших торгових компаній Японії Mitsubishi останнім часом скоротився на 78%. На думку експертів компанії, це пов’язано з реалізацією програми Mitsubishi раннього виходу на пенсію, яка дуже дорого коштує. Нещодавно компанія була вимушена відрахувати 110,3 млрд. єн (1,03 млрд. доларів) на покриття дефіциту по пенсійних виплатах. Нерухомість, яка належить Mitsubishi, стала причиною додаткових збитків. Внаслідок цього чистий прибуток компанії значно скоротився. Якщо два роки тому він становив 25,3 млрд. єн, то за минулий рік його рівень знизився до 5,6 млрд. єн, повідомляє FT.

Компанія Cadbury Schweppes, найбільша на британському кондитерському ринку, оголосила про свій намір купити французьку кондитерську компанію Kraft Foods (виробник жувальної гумки Hollywood, батончиків Kiss Cool), відділення компанії Philip Morris. Якщо ця операція відбудеться, Cadbury отримає 16% французького кондитерського ринку, зазначає Reuters.

Ціна липневих ф’ючерсів на нафту на Лондонській біржі IPE за підсумками торгів 24 травня виросла на 4,04% і склала 28,61 доларів за барелю, а липневих контрактів на Нью-йоркській біржі NYMEX виросла на 2,12% і становить 29,93 доларів за барелю. Ціна липневих ф’ючерсів за результатами торгів 25 травня на нафту на Сінгапурській біржі SIMEX виросла на 0,18% і склала 27,65 доларів.

У період з 30 квітня по 6 травня в Індії було зафіксовано найвищий за останні півтори року рівень інфляції – 6,31%. Попереднього тижня рівень інфляції становив 5,94%. За повідомленням індійського уряду, нинішнє зростання інфляції пов’язане з підвищенням цін на продукти харчування і енергоносії. У той же час експерти вважають, що подальше збільшення рівня інфляції малоймовірне, оскільки ціни виробників почали знижуватися, повідомляє FT.

POSTUP - ПОСТУП
№ 91 (535), п'ятниця
26 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Одеський НПЗ продали "Лукойлу
·Чехія повертає майно євреям
·До випускних - як до облоги
·Чи поїде папа в Росію?
·Кілька слів

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати хочуть змін
·Студентські правибори
·Україна - потенційна супердержава

НАША СТОЛИЦЯ
·Сльози міліцейські
·Питання життя і смерті
·Щоб не карати двічі
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Сусіди обзивають нас буфером
·Уряд відправлено у відставку
·Україна без стратегічної авіації
·Бідна наша медицина
·Горобець не потрапив у кабінет

ПОСТУП У СВІТ
·Чехія повертає майно євреям
·Російська мова - державна
·Архітектура світової безпеки
·Осінь чилійського патріарха
·Світоогляд

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Кредитна лихоманка
·МВФ своїх не обділить
·США відкривають ринки
·Світ

АРТ-ПОСТУП
·Малюють діти
·Концерт для альта і "мобілок"
·"Знаки часів": архаїка плюс модерн
·Останній концерт віртуозів
·Повторне "створення світу"
·Мар'яна і Маріанна

СПОРТ-ПОСТУП
·БК "Київ" чемпіон
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Віра Вовк: Я розширюю кордони України
·Лицар-пройдисвіт, чи просто Винничук

ТВОЄ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Спокусливий аромат бензину

ІНТЕРВ'Ю ПОСТУПУ
·Допоможіть новому поколінню ввійти у світ

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове покоління Audi A8
·Чого вартий дизельний двигун

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Суржик для інтелігенції

МОВА У ПОСТУПІ
·Чи будемо й далі терпіти зневагу та приниження?

ПОСТУП ГУЛЯЄ
·Міське касино та коло мистецько-літературне

POST-ФАКТУМ
·Календар
·Будинок під управлінням Windows...
·Гороскоп