BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 26 травня 2000 року |

Край

Україна може отримати статус країни з ринковою економікою вже нинішнього року при досягненні “певного темпу реформ” і поновленні співпраці з МВФ, заявив керівник групи радників прем’єр-міністра України Валерій Литвицький. Він додав, що український уряд хотів би, щоб Україна вже цього року стала асоційованим членом Європейського Союзу, отримала статус країни з ринковою економікою і вступила до Всесвітньої організації торгівлі. На його думку, досягнення таких цілей є реальним.

Запасів зерна в Україні вистачить на задоволення всіх потреб населення і агропромислового комплексу до нового урожаю, заявив керівник департаменту контррозвідувального захисту економіки держави Служби безпеки України Сергій Черних. Він повідомив, що працівники СБУ провели комплексний моніторинг проблем забезпечення зерном. “Було встановлено, що загальний обсяг зернових в Україні достатній і дефіциту немає”, – сказав він. Черних особливо звернув увагу на той факт, що СБУ ще в січні нинішнього року звертала увагу Президента і уряду на необґрунтованість вимог місцевих адміністрації закупити за кордоном 1,5 млн. тонн зерна.

Американські металургійні компанії в найближчому майбутньому збираються ініціювати нові антидемпінгові розслідування щодо постачання металопродукції з Росії і України. Про це повідомив Френк Фентон, консультант американських US Steel, Bethlehem Steel і LTV Steel, які були ініціаторами антидемпінгового розслідування з постачання російського гарячекатаного прокату. За словами Фентона, акціонери американських металургійних компаній наполягають на проведенні нових антидемпінгових розслідувань, оскільки вважають, що це допоможе американським металургам захиститися від постачання дешевої продукції конкурентів і поліпшити своє становище на ринку. Разом з тим, головною небезпекою американські металургійні компанії вважають імпорт з Японії, одного з найбільших у світі виробників якісного металу.

Нормативні акти про введення нових тарифів на послуги зв’язку нині перебувають на затвердженні в Міністерстві юстиції України, повідомили в прес-службі Держкомітету зв’язку та інформатизації. На думку експертів, нові тарифи на послуги зв’язку для якнайшвидшого піднесення рентабельності галузі необхідно ввести ще до 1 липня. Негативний вплив на розвиток електрозв’язку в Україні, як зазначають експерти, справляють не лише нинішні тарифи, які не відображають реальних витрат, а й девальвація гривні, подорожчання енергоносіїв, зниження платоспроможності населення і податковий тиск.

Уряд Росії 25 травня схвалив і виніс на розгляд Державної думи пропозицію про шестикратне збільшення ставок акцизів на бензин і введення акцизів на дизельне пальне і автомобільне масло. За розрахунками Міністерства фінансів РФ, значне збільшення акцизів на автомобільне пальне призведе до зростання цін на високооктановий бензин на 25-28%. Тим часом, як зазначили незалежні експерти ціни зростуть на 60-70%. За розрахунками експертів, акциз на високооктановий бензин збільшиться з 585 руб. до 3510 рублів за тонну, низькооктановий – з 455 руб. до 2950 крб. за тонну, ставка акцизу на дизпальне становитиме 510 руб. за тонну, автомастила – 1500 руб. за тонну.

POSTUP - ПОСТУП
№ 91 (535), п'ятниця
26 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Одеський НПЗ продали "Лукойлу
·Чехія повертає майно євреям
·До випускних - як до облоги
·Чи поїде папа в Росію?
·Кілька слів

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати хочуть змін
·Студентські правибори
·Україна - потенційна супердержава

НАША СТОЛИЦЯ
·Сльози міліцейські
·Питання життя і смерті
·Щоб не карати двічі
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Сусіди обзивають нас буфером
·Уряд відправлено у відставку
·Україна без стратегічної авіації
·Бідна наша медицина
·Горобець не потрапив у кабінет

ПОСТУП У СВІТ
·Чехія повертає майно євреям
·Російська мова - державна
·Архітектура світової безпеки
·Осінь чилійського патріарха
·Світоогляд

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Кредитна лихоманка
·МВФ своїх не обділить
·США відкривають ринки
·Світ

АРТ-ПОСТУП
·Малюють діти
·Концерт для альта і "мобілок"
·"Знаки часів": архаїка плюс модерн
·Останній концерт віртуозів
·Повторне "створення світу"
·Мар'яна і Маріанна

СПОРТ-ПОСТУП
·БК "Київ" чемпіон
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Віра Вовк: Я розширюю кордони України
·Лицар-пройдисвіт, чи просто Винничук

ТВОЄ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Спокусливий аромат бензину

ІНТЕРВ'Ю ПОСТУПУ
·Допоможіть новому поколінню ввійти у світ

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове покоління Audi A8
·Чого вартий дизельний двигун

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Суржик для інтелігенції

МОВА У ПОСТУПІ
·Чи будемо й далі терпіти зневагу та приниження?

ПОСТУП ГУЛЯЄ
·Міське касино та коло мистецько-літературне

POST-ФАКТУМ
·Календар
·Будинок під управлінням Windows...
·Гороскоп