BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 26 травня 2000 року |

Гороскоп

Козеріг
Захоплення молодими і красивими жінками має великий плюс для вас і полягає в тому, що особливо активізує ваше лібідо. Звичайно, за повної і безумовної згоди протилежної статі. Винятком є меланхолійні особи. Ще одне, не намагайтеся одружуватися з цими молодими, красивими жінками.
Водолій
Перша половина дня буде навпрочуд вдалою, порівняно з другою. Не тривожитимуть старі болі в шлунку і в голові. Ніякі невідкладні справи не відрядять у довгу і важку дорогу. Особливо вам позаздриш, якщо порівняти з тим, як ідуть справи у ваших колег. Самі ж винні.
Риби
Тривалу сварку між вами та батьками спровокують Ваші заздрісні сусіди. І несподівано. Очевидно, що зарадити цьому ви зможете. Хоча все це важко назвати приємним чи милим. Скоріше, навпаки. Нікому непотрібна така морока, беручи до уваги ваші проблеми зі здоров’ям. Треба насамперед пожаліти його.
Баран
Ви перестали робити фіззарядку по вечорах і даремно. Ви не можете не те, що спати, навіть нормально сидіти в кріслі не можете. Що вже казати про тримання рівноваги на одній нозі. Ваша теперішня діяльність ніяк не сприяє цьому. Навіть навпаки, це робить спад тонусу й форми ще більш загрозливим.
Телець
Передчуття поразки переслідуватиме вас найближчим часом. Зберіться з силами – і дарма плакати. Тішитися також немає чим. Жаліти про це чи панікувати теж не варто. Таке серйозне невезіння трапляється зі всіма. Вище голову і вперед. Тільки вперед, задкуввати ж бо ніколи.
Близнюки
Як ніколи, будьте терпеливі цього дня. Тільки тоді вам вдасться не змарнувати слушну нагоду вразити всіх своєю роботою. Яка ось-ось дасть очікувані результати. Лише таким чином ви здивуєте всіх своїм умінням, своєю добротою. Не забувайте, що бажаних результатів і очікуваних наслідків здобуваємо тільки з часом.
Рак
Несприятливий для вас день. Можете стати причиною великого скандалу в колі вашої сім’ї. Якщо зможете цього не робити – не робіть. Не забувайте, що після конфлікту ваша доля може кардинально змінитися. Досить відчутно. Це – небезпечно. Можуть принизити вас і відібрати те, чим так щедро вас наділила природа.
Лев
Те невідоме і приємне відчуття перемоги, яке буквально пронизає все ваше єство є нічим іншим, як море галюцинацій наяву. На вас не чекає Фортуна, яка, на жаль, не на вашому боці. Це якийсь окремий випадок. І все може трапитися. Але не кожен, хто має голову на плечах, цим скористається.
Панна
Якщо ви спробуєте приділити більше уваги своїм емоціям і особистим справам то, можливо, розчаровані і незадоволені не будете. Це не важко, спробуйте. Такий вихід для вас є єдино можливим. Не забувайте про це і не зробите від нерозважливих, імпульсивних кроків. Це не така вже й новина для вас. Вчіться.
Терези
Не легковажте вашими сокровенними почуттями. Дійте сміливо. Шанс, і причому досить певний, залетіти, в вас є. Потім ви не будете знати, що з ними зробити. Необхідно буде вирішувати і приймати важливі рішення миттєво. Дійте сміливо. Дійте в ритмі танго. Життя не прощає слабаків і не робить винятків для нікого.
Скорпіон
Все, що чекає на вас сьогодні, гідне ангелів, королів, принців крові і їх колег. Впевненість у своїй правоті і, навіть, ваша сексуальна енергія вийде на якийсь новий, небачений досі рівень. Сьогодні Ваш день і це все пояснює. Знову – неймовірний, шалений приплив сил і бажання жити довго і красиво.
Стрілець
Вибирати і вирішувати якісь проблеми, не скоро вам доведеться. Принаймні не сьогодні. Ситуація й так непроста. Ситуація майже критична. Активізується ваша застаріла болячка, а на додаток ще й закінчаться гроші. Просто-таки катастрофа! Принаймні сьогодні.

POSTUP - ПОСТУП
№ 91 (535), п'ятниця
26 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Одеський НПЗ продали "Лукойлу
·Чехія повертає майно євреям
·До випускних - як до облоги
·Чи поїде папа в Росію?
·Кілька слів

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати хочуть змін
·Студентські правибори
·Україна - потенційна супердержава

НАША СТОЛИЦЯ
·Сльози міліцейські
·Питання життя і смерті
·Щоб не карати двічі
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Сусіди обзивають нас буфером
·Уряд відправлено у відставку
·Україна без стратегічної авіації
·Бідна наша медицина
·Горобець не потрапив у кабінет

ПОСТУП У СВІТ
·Чехія повертає майно євреям
·Російська мова - державна
·Архітектура світової безпеки
·Осінь чилійського патріарха
·Світоогляд

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Кредитна лихоманка
·МВФ своїх не обділить
·США відкривають ринки
·Світ

АРТ-ПОСТУП
·Малюють діти
·Концерт для альта і "мобілок"
·"Знаки часів": архаїка плюс модерн
·Останній концерт віртуозів
·Повторне "створення світу"
·Мар'яна і Маріанна

СПОРТ-ПОСТУП
·БК "Київ" чемпіон
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Віра Вовк: Я розширюю кордони України
·Лицар-пройдисвіт, чи просто Винничук

ТВОЄ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Спокусливий аромат бензину

ІНТЕРВ'Ю ПОСТУПУ
·Допоможіть новому поколінню ввійти у світ

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове покоління Audi A8
·Чого вартий дизельний двигун

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Суржик для інтелігенції

МОВА У ПОСТУПІ
·Чи будемо й далі терпіти зневагу та приниження?

ПОСТУП ГУЛЯЄ
·Міське касино та коло мистецько-літературне

POST-ФАКТУМ
·Календар
·Будинок під управлінням Windows...
·Гороскоп