BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 26 травня 2000 року |

News

Bugatti піде в серію
Volkswagen через три роки хоче запустити серійне виробництво автомобілів марки Bugatti. На запити акціонерів, які були проведені на загальних зборах в Гамбурзі, найвища посадова особа Фердінанд Пієх повідомив, що першу модель можна очікувати в 2003 році. Дотепер Volkswagen, після купівлі відомої марки, що відбулася два роки тому, профінансував чотири концепт-кари, що демонструвалися на різноманітних виставках. Проте до серійного виробництва справа не дійшла. Тепер для виробництва Bugatti Volkswagen реконструює завод на своїх старих площах в місті Мольсгайм.
не кращі часи

Nissan Motor
У другого за величиною японського виробника автомобілів Nissan Motor, в минулому році суттєво знизився рівень продаж. За повідомленнями уповноважених осіб, в минулому діловому році 1999/2000 (до 31 березня) група Nissan Motor понесла втрат на суму 684,4 мільярда єн (13,2 мільярда німецьких марок / 6,7 мільярдів євро). В попередньому році збитки складали тільки 27,7 мільярда єн. За величиною обігу Nissan був обігнаний своїм найближчим конкурентом – фірмою Honda. Річний обіг Nissan склав майже 6 більйонів єн (зниження, порівняно з попереднім роком, на 9,2 відсотка), тоді як обіг Hond-и склав 6,1 більйонів єн. В цьому році Nissan хоче не тільки перекрити збитки, але й отримати прибуток, розмір якого планується близько 60 мільярдів єн нетто. Обіг має зрости на 2,1 відсотка і скласти 6,1 більйонів єн.

перший завод BMW в Азії
Минулої п’ятниці фірма BMW відкрила в Таїланді свій перший завод, що розташований в Азії. За словами члена правління Гельмута Панке, на початках завод буде працювати на внутрішній ринок, потім, після підписання з сусідніми країнами угоди про безмитну торгівлю, передбачається експорт спочатку в країни “близького” та дещо пізніше “далекого” зарубіжжя. Завод, розташований в південно-східній провінції Районг (Rayong), розрахований на річну потужність до 10 000 автомобілів. Першою планується випускати нову – третю – серію. Правління компанії надіється таким чином суттєво здешевити свої автомобілі і тим самим посилити свою присутність на ринку Таїланду та Азії в цілому. Для досягнення цього, за словами президента BMW Manufacturing (Thailand) Co. Ltd. Ральфа-Райнера Ольсена, необхідно збільшити кількість комплектуючих місцевого виробництва, частка яких натепер складає 20 відсотків. Дотепер всі моделі імпортувалися з Німеччини, що завдяки високим податкам та ввізному миту робило їх порівняно дорогими. BMW інвестувало в завод загальною площею 21 000 квадратних метрів, за власними даними, близько 26,3 мільйона доларів США. При повному завантаженні підприємства робочий персонал буде складати близько 500 осіб. Вибір країни, за словами Гельмута Панке, був зумовлений її центральним розташуванням в регіоні та хорошим рівнем розвитку всіх видів комунікації. BMW в першому кварталі цього року продало в Азії 13 811 автомобілів, що на 20 відсотків більше, ніж за такий же період минулого року.

Спад продажу авто в Німеччині
В квітні цього року в Німеччині було продано значно менше автомобілів ніж у квітні минулого. За повідомленнями офіційних джерел, кількість зареєстрованих нових автомобілів зменшилася більше ніж на четверть, що стало несподіванкою навіть для найзапекліших скептиків. Легкових автомобілів було зареєстровано близько 275 000. Так мотоциклів було куплено та зареєстровано близько 40 000 штук, що в порівнянні з минулим роком менше на дванадцять відсотків. Було також куплено 19 600 нових вантажівок (також зниження на дванадцять відсотків). В загальному по всій Німеччині зареєстрували 348 000 транспортних засобів – на 23 відсотки менше ніж у минулому році. З січня по квітень на дороги виїхало 1,39 мільйона автомобілів, з них 1,17 мільйона – легкові автомобілі. Ці цифри свідчать, що кількість нових автомобілів 2000 року знизилася у порівняння з 1999 роком в загальному на 12 відсотків, а у сфері легковиків на 13 відсотків.

POSTUP - ПОСТУП
№ 91 (535), п'ятниця
26 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Одеський НПЗ продали "Лукойлу
·Чехія повертає майно євреям
·До випускних - як до облоги
·Чи поїде папа в Росію?
·Кілька слів

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати хочуть змін
·Студентські правибори
·Україна - потенційна супердержава

НАША СТОЛИЦЯ
·Сльози міліцейські
·Питання життя і смерті
·Щоб не карати двічі
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Сусіди обзивають нас буфером
·Уряд відправлено у відставку
·Україна без стратегічної авіації
·Бідна наша медицина
·Горобець не потрапив у кабінет

ПОСТУП У СВІТ
·Чехія повертає майно євреям
·Російська мова - державна
·Архітектура світової безпеки
·Осінь чилійського патріарха
·Світоогляд

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Кредитна лихоманка
·МВФ своїх не обділить
·США відкривають ринки
·Світ

АРТ-ПОСТУП
·Малюють діти
·Концерт для альта і "мобілок"
·"Знаки часів": архаїка плюс модерн
·Останній концерт віртуозів
·Повторне "створення світу"
·Мар'яна і Маріанна

СПОРТ-ПОСТУП
·БК "Київ" чемпіон
·Українці на чемпіонатах Європи
·Спорт-бліц

ЗУСТРІЧІ У ПОСТУПІ
·Віра Вовк: Я розширюю кордони України
·Лицар-пройдисвіт, чи просто Винничук

ТВОЄ ПРАВО У ПОСТУПІ
·Спокусливий аромат бензину

ІНТЕРВ'Ю ПОСТУПУ
·Допоможіть новому поколінню ввійти у світ

АВТО-ПОСТУП
·News
·Нове покоління Audi A8
·Чого вартий дизельний двигун

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Суржик для інтелігенції

МОВА У ПОСТУПІ
·Чи будемо й далі терпіти зневагу та приниження?

ПОСТУП ГУЛЯЄ
·Міське касино та коло мистецько-літературне

POST-ФАКТУМ
·Календар
·Будинок під управлінням Windows...
·Гороскоп