BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 23 травня 2000 року |

КІЛЬКА СЛІВ

БЕЗ ВОДИ. До 29 травня тепловики ще лагодитимуть пошкоджені теплові мережі і ремонтуватимуть технологічне обладнання ТЕЦ-1, тож до цього часу не буде й гарячої води у домівках мешканців деяких районів нашого міста. Не подаватимуть гарячу воду всім абонентам (251 будинок), крім Сихівського житлового масиву, а також будинків №№ 17, 41, 43, 53, 100 вулиці Наукової. Через гідравлічні випробування теплових мереж котельні на вул Китайській, 12а з 22 травня до 1 червня не подаватиметься гаряча вода на 25 житлових будинків, що належать до її обслуговування.

СУБОРДИНАЦІЯ. На Львівщині матимемо нового начальника обласного СБУ. Богдан Ваврик, який вже тривалий час обіймав цю посаду, очолить один із підрозділів СБУ у Києві. У Львові вже є новий шеф Служби безпеки, який прибув сюди з Івано-Франківська. Щоправда, поки що про офіційне представлення нового начальника не йдеться, адже пікантність ситуації у тому, що обидва ці начальники СБУ перебувають у Львові, а керівник СБУ України Леонід Деркач не може прибути у наше місто для виконання церемонії представлення “за протоколу” через закордонне відрядження, в якому наразі перебуває. З’ясувалося, що навіть нюанси у кадрових питаннях львівського СБУ вирішувати без Деркача ніхто не наважується.

Минулої неділі під час проведення свята Героїв представники обласної ради вручили ключі від шестидесяти новеньких Таврій львівським ветеранам. Серед них виявився і яскравий представник українського націоналізму Юрій Шухевич та сестра провідника націоналістичного руху Степана Бандери – Володимира.

ПОЛІГОН. Від учора на Яворівському полігоні Західного оперативного командування за участі представників 20 країн світу проходитиме заключна плануюча конференція до навчань миротворців світу “Щит миру - 2000”. Вчора ж таки американські десантники стрибали з
800 метрів із нашими парашутами із нашого гелікоптера. Вони відпрацьовували висадку миротворчого десанту, котрий планується провести під час навчань
“Щит миру – 2000”, коли 100 українських аеромобілістів з-під Одеси із шістьма одиницями бойової десантної техніки стрибатимуть на полігон. До речі, спільні заняття десантників України і США у 1995 році створили прецедент, коли американці користувалися нашими парашутами, але спільних навчальних заходів, які відбудуться в рамках “Щита миру – 2000”, історія програми “Партенрство заради миру” ще не знала.

ПРОБЛЕМА ВИБОРУ. Щойно у ЛНУ ім.І.Франка відбулися чергові “Львівські дебати”, темою яких стала проблема вибору подальшого шляху розвитку України, себто мусить вона орієнтуватися на США чи краще буде скористатися досвідом Європи. Цікаво, що у суперечку втяглися не так учасники команд-дебатантів, як експерти: знаний політолог Кость Бондаренко і екс-міністр інформації Зиновій Кулик. Перший доводив, що “Європа має чекати на нас, особливо після того, як нафтопроводом Одеса-Броди потече нафта й Україна стане четвертим стовпом Європи”, а Кулик твердив, що “невідому Україну сьогодні ніхто не хоче, і єдиним для неї виходом є розвиток регіональної співпраці”. Та перемогу здобула команда “Молода дипломатія”, яка протиставляла “Європейському форуму студентів” тезу про необхідність співпраці України із США.

АМБІТНО. Вчора у Львові голова проводу УНА-УНСО оприлюднив заяву-звернення цієї організації до Президента України, Кабміну та Верховної Ради з вимогою прийняти рішення щодо посередництва України у мирних переговорах між Росфедерацією і Чеченською республікою Ічкерія. Українські праворадикали переконані, що “посередництво лояльної держави – вигідні для Росії умови”. УНА-УНСО, натомість, бере на себе зобов’язання забезпечити прихильність чеченського керівництва до посередництва України, а також безпеку української делегації.

POSTUP - ПОСТУП
№ 89 (533), вівторок
23 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Кава для багатих
·Лє Пен: "Комуністам не можна пробачати!"
·МВФ знову в Україні
·Глобальна ліквідація ядерної зброї?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Пролетарії проти червоних
·Розваги по-кандидатському
·За Білозіра і проти пісні...російської
·Потребують допомоги

НАША СТОЛИЦЯ
·Сила є. Буде й розум
·Освіта - справа не державна
·Чи поїдуть школярі в літні табори?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Тернистий шлях референдуму
·Демократичний соціалізм вже в Україні
·Як забезпечити свою старість?
·Знову слухатимуть Лазаренка
·Ющенко в НАТО
·У Трудовій партії - розкол

ПОСТУП У СВІТ
·Мудрі держави прагнуть до НАТО
·Формування уряду завершено
·Хрест на мирному процесі
·Німці теж вимагають компенсації
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·МВФ знову в Україні
·Кава тільки для багатих
·Біржі знову лихоманить
·СВІТ

ПІДСУМКИ В ПОСТУПІ
·Коли фаворитам набридає вигравати
·Бундесліга - це чемпіонат, де грають вісімнадцять команд, а перемагає завжди "Баварія"

СПОРТ-ПОСТУП
·Старший Шумахер нарешті переміг удома
·Блискуча перемога Іванчука
·"Карпати": яка гра, такий і результат
·СПОРТ-БЛІЦ

ОГЛЯД У ПОСТУПІ
·Події тижня
·Рейтинг згадуваності

АРТ-ПОСТУП
·У місті гімназіальної юності
·Свято української музики
·Слово в обороні портретного живопису

ХТО Є WHO
·Львівське обласне керівництво

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Сьогодні Львів дуже потребує нашої любові...

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Парадокси постіндустріальної економіки
·Парадокси постіндустріальної економіки

ПОСТУП ГУЛЯЄ
·Балі та забави у Львові

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Прилетіло з вітром
·ГОРОСКОП