BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 23 травня 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Попри всі намагання, викликати співчуття і повагу ваших колег та близьких вам не вдасться Так що вам доведеться забути про гордість. На поталу своїм інстинктам ви зможете віддати хіба що ніч. Принаймні сьогодні. Ситуація проста і буквально критична.

Водолій
На вас сьогодні чекає невеличка перемога у боротьбі зі своїми слабкостями і, відповідно, нагорода, гідна принців і королів. Такий уже день сьогодні – не все, але частково це пояснює лінія вашої руки. Знову шалений приплив якихось дурних тілесних сил. Невпевненість у собі вийде вам боком. Якийсь новий, небачений досі енергетичний і творчий рівень вам поки-що не під силу.

Риби
Вигляд у вас – той що треба. Не легковажте спортом і фізкультурою. Дійте в ритмі, швидко й активно. Сміливіше. Не буде для вас забагато, якщо ви постараєтеся змінити програму – переоцінити значення і користь від цього для вашого слабкого тіла і змученої душі важко. Природа не прощає слабакам і не робить винятків ні для кого.

Баран
Не забувайте про важливість процесу думання – і втримаєтеся нарешті від прийняття швидкоспечених і немудрих рішень. Тримати тиск і навантаження вам елементарно необхідно.

Телець
Робити все, що у ваших силах, і не шкодувати за цим. Вперед і тільки вперед. Приємне відчуття перемоги на забариться відвідати вашу душу. Можливо, не випадково. Світ наш такий химерний, у ньому все може трапитись. Але не варто забивати собі цим голову – скористатися потрібно цим.

Близнюки
Будьте терплячі як ніколи і не забувайте, що на вашому боці природний хист і працелюбність. Проте пам’ятайте і не забувайте, що начальство може не врахувати цього – і понизити вас, і відібрати ті бонуси, якими так щедро вас обсипало ще нещодавно. Заздрість цьому виною.

Рак
Усіх вам не переконати у своїй доброті, не зможете ви цього домогтися. Ніколи. Замало у вас уяви. Це означає, що вам слід відмовитися від співробітництва з неактивними і лінивими людьми. Матеріальне заохочення, бажані результати і очікувані наслідки прийдуть з часом.

Лев
Правила гри не такі вже й прості і банальні, як здається на перший погляд. Передчуття перемоги вже найближчим часом може збити вас зі сліду. Зберіться з силами, бо не знатимете, чи плакати вам, чи тішитися від сьогодні. Єдине, чого не варто робити, – це спочивати на лаврах.

Панна
Таке воно, життя, – якщо довідаєтесь, що чекає на вас у майбутньому, найближчого вечора не те що спати, стояти не зможете. Витримати таке стресове навантаження при вашій слабенькій нервовій системі і не втрати психічну рівновагу буде нелегко. Буквально неможливо.

Терези
Усе, що чекає на вас цього дня, не дочекається на вас. Радше, навпаки. Не потрібна і зайва активність. Зі своїм ентузіазмом і своїми ідеями вам краще зачекати. Беручи до уваги ще й ваші проблеми зі здоров’ям, вас узагалі треба пошкодувати.

Скорпіон
Тривожитимуть вас старі забуті проблеми із зубами. Тому довгу і невідворотну дорогу доведеться відкласти. Не назавжди. За умови, що не втрутиться якась третя сторона. Бажано нейтральна і в жодному разі не ворожа – інакше зарадити чомусь ви вже не зможете. Іншого, тобто альтернативного, виходу у вас немає.
Стрілець
Велика специфіка і великий плюс цього дня полягає в тому, що буквально все сприятиме вашим намірам заприятелювати з молодими і красивими чоловіками. Ваші друзі вам сприятимуть, радітимуть і будуть горді за вас. Всім своїм величезним нутром. Одна тільки засторога – при повній абсурдності ситуації не переграйте, будь ласка, сценарію.

POSTUP - ПОСТУП
№ 89 (533), вівторок
23 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Кава для багатих
·Лє Пен: "Комуністам не можна пробачати!"
·МВФ знову в Україні
·Глобальна ліквідація ядерної зброї?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·КІЛЬКА СЛІВ
·Пролетарії проти червоних
·Розваги по-кандидатському
·За Білозіра і проти пісні...російської
·Потребують допомоги

НАША СТОЛИЦЯ
·Сила є. Буде й розум
·Освіта - справа не державна
·Чи поїдуть школярі в літні табори?
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Тернистий шлях референдуму
·Демократичний соціалізм вже в Україні
·Як забезпечити свою старість?
·Знову слухатимуть Лазаренка
·Ющенко в НАТО
·У Трудовій партії - розкол

ПОСТУП У СВІТ
·Мудрі держави прагнуть до НАТО
·Формування уряду завершено
·Хрест на мирному процесі
·Німці теж вимагають компенсації
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·МВФ знову в Україні
·Кава тільки для багатих
·Біржі знову лихоманить
·СВІТ

ПІДСУМКИ В ПОСТУПІ
·Коли фаворитам набридає вигравати
·Бундесліга - це чемпіонат, де грають вісімнадцять команд, а перемагає завжди "Баварія"

СПОРТ-ПОСТУП
·Старший Шумахер нарешті переміг удома
·Блискуча перемога Іванчука
·"Карпати": яка гра, такий і результат
·СПОРТ-БЛІЦ

ОГЛЯД У ПОСТУПІ
·Події тижня
·Рейтинг згадуваності

АРТ-ПОСТУП
·У місті гімназіальної юності
·Свято української музики
·Слово в обороні портретного живопису

ХТО Є WHO
·Львівське обласне керівництво

ІНТЕРВ"Ю У ПОСТУПІ
·Сьогодні Львів дуже потребує нашої любові...

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Парадокси постіндустріальної економіки
·Парадокси постіндустріальної економіки

ПОСТУП ГУЛЯЄ
·Балі та забави у Львові

POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Прилетіло з вітром
·ГОРОСКОП