BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12 травня 2000 року |

Світ

Cклад учасників Ради Лондонського ринку золота, який встановлює світові ціни на цей дорогоцінний метал, учора, 11 травня, зазнав серйозних змін. До Ради ввійшов швейцарський інвестиційний банк Credit Suisse First Boston. З червня його представник працюватиме разом із делегатами британських банків HSBC і Scotia Mocatta, німецьким Deutsche Bank і міжнародною фінансовою корпорацією NM Rotschild. Протягом останніх
80 років з часу утворення Ради склад її учасників змінюється вперше.
Сектор приватного бізнесу Китаю, який зараз так динамічно розвивається, забезпечує майже таку ж частину ВВП країни, що й державний сектор. Такі висновки зробила International Finance Corp (IFC), підрозділ Світового Банку. У звіті IFC говориться, що приватний сектор Китаю дає 33% ВВП країни (за даними за 1998 рік), державний сектор приносить 37% ВВП. Як зазначає IFC, це є наочною ілюстрацією того, як може змінитися економіка країни, яка двадцять років тому почала проводити ринкові реформи і відкрилася для іноземних інвестицій.

10 травня курс індійської рупії впав до рекордно низької позначки – 44,04 рупії за 1 долар. Як вважають аналітики, падіння індійської валюти було викликане зростанням попиту на долари серед іноземних банків, які представляють інтереси найбільших місцевих фінансових і фармацевтичних компаній. Крім того, Центральний банк Індії також активно купував американську валюту.

Лондонська організація Economist Intelligence Unit опублікувала щорічний звіт з оцінками умов ведення бізнесу в різних країнах і географічних районах. Згідно з документом, найбільш сприятливі умови для бізнесу протягом найближчих 5 років будуть у Голландії. Раніше на місці Голландії у звіті організації був Гонконг, однак, на думку аналітиків, передача Гонконгу Китаю негативно вплинула на діловий клімат у країні. Найбільш сприятливим для ведення бізнесу регіоном є Північна Америка, але Західна Європа, за прогнозами, незабаром стане наздоганяти її завдяки створенню стабільнішого економічного середовища внаслідок введення євро. Список замикають Іран, Нігерія і Україна, а на останньому місці стоїть Ірак.

Citibank погрожує подати в суд на уряд Мексики за порушення фінансових угод. У 1998 році мексиканські власті взяли у американського банку кредит на 2,5 млрд. дол. під дуже високі проценти для підтримки мексиканського банку Confia. За умовами операції, уряду Мексики надавалася відстрочка на 8 років для погашення цього боргу. Однак тепер мексиканські власті заявили про свій намір виплатити борг достроково з тим, щоб зекономити на процентах. Порушення урядом Мексики раніше досягнутих домовленостей коштуватиме Citibank 100 млн. дол. на рік, заявляють представники американського банку. Керівництво Citibank також зазначає, що воно не зацікавлене в співпраці з такими несумлінними партнерами.

Британська авіакомпанія British Airways разом з іншими авіакомпаніями запускає в роботу он-лайнове туристичне агентство. Інтернет-сайт буде надавати клієнтам доступ до авіаквитків компаній British Airways, Air France, KLM, Iberia, SAS, Austrian Airlines, Aer Lingus, British Midland і Finnair. Крім того, можна буде зарезервувати готель, замовити оренду автомобіля, укласти договір страхування, а також надаватимуться інші послуги, які звичайно пропонують туристичні агентства.

POSTUP - ПОСТУП
№ 83 (527), п"ятниця
12 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Львівські вибори 2000
·Відлуння Українського дому
·Біля Шевченка знову житимуть журналісти

ПЕРША СТОРІНКАІ
·Директор "Топ-Сервісу" "замовив" вісьмох

ПЕРША СТОРІНКА
·Побили композитора і журналіста

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Офіційне безробіття
·Біля Шевченка знову житимуть журналісти
·Коли вивішувати прапори?
·Краса чорна як перлина
·У Львові буде ще один університет
·Срібна підкова залишається

НАША СТОЛИЦЯ
·Що чекає Америку?
·Львівські вибори 2000
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Відлуння Українського дому
·Директор "Топ-Сервісу" "замовив" вісьмох
·Затримано кримських міністрів
·Кучма, Ющенко і Медведчук - найвпливовіші

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Енергетичний скандал
·Глобальна провокація
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Варшава визначається з візами
·Росія знову уникнула санкцій
·Декрет Бенеша - на заваді абсолютній гармонії

ОСВІТНІЙ ПОСТУП
·Що буде з садочками, якщо "шестирічки" підуть до школи?
·Діти повинні ходити до школи
·Готуються до "перегонів"

АРТ-ПОСТУП
·Химерне літочислення "Віртуозів"
·"Де-терміно - антитеза" Василя Бажая

МАРГІНАЛИ В ПОСТУПІ
·Бомжівські вечори на хуторі
·Старий цвинтар

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Рух опору у львівському гетто і концтаборах

СПОРТ-ПОСТУП
·"Макларен" почав наздоганяти "Феррарі"
·Фінал Ліги чемпіонів без чемпіонів
·"Спартак" уже майже чемпіон

КРАЇНА РАД
·КАЛЕНДАР
·Час зупинитися, якщо
·ГОРОСКОП