BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12 травня 2000 року |

Кілька слів

ДОВИБОРИ. Учора окружна виборча комісія визнала недійсною (а отже, й відмовила у видачі підписних листів) заяву від зборів виборців Личаківського та Галицького районів та трудового колективу ЛТБ про висунення кандидатом у депутати ВРУ по Галицькому виборчому округу міста Львова Зиновія Кулика. З’ясувалося, що в чинному законодавстві відсутній порядок регламентації висунення кандидатів зборами виборців, і панові Кулику доведеться йти второваним шляхом самовисування, або ж висуватися від політичної партії, а не дошукуватися інших “нелегітимних” (з погляду окружної комісії) та нерозроблених законодавством положень.

МІСЬКА РАДА. У роботі чергового засідання постійної депутатської комісії економічної політики на запрошення її голови Андрія Садового взяв участь заступник мера Дрогобича п. Володимир Кондзьолка. В ході розмови було заторкнуто ряд важливих питань, зокрема своєрідний аналіз діяльності львівської та дрогобицької міських влад. Володимир Кондзьолка висловив своє приємне враження від того, як налагоджена робота комісії економічної політики у Львові, та висловив сподівання, що почерпнутий ним досвід вирішення деяких спірних питань буде прийнято і в Дрогобичі.

ПРОТЕСТ. 16 травня студенти львівських вузів пікетуватимуть Управління Львівської залізниці. Молодіжні громадські організації Львівщини, що є організаторами цієї акції протесту, обурені рішенням дирекції “Укрзалізниці” припинити продаж пільгових залізничних квитків студентам. Такі дії “Укрзалізниці” пояснюються виконанням ст. 62 Закону України “Про держбюджет на
2000 рік”, яка передбачає призупинення пільг деяким категоріям населення, але наша молодь вважає їх (дії) “неспівмірними з реальною соціально-політичною ситуацією в країні”.

ДЕНЬ МАТЕРІ. Хорова капела “Галичани” уклінно запрошує львів’ян на свій концерт, що відбудеться о 16.00 14 травня на проспекті Шевченка, 13, в актовому залі й буде присвячений святкуванню Дня матері.

ПОЖЕЖНИКИ. Головне управління Державної пожежної охорони Міністерства внутрішніх справ України буде проводити
13-ий міжнародний меморіал з пожежно-прикладного спорту, присвячений пам’яті пожежників-героїв Чорнобиля. У його рамках 24-26 травня відбудуться змагання на спорткомплексі ДПО УМВСУ у Львівській області. У них візьмуть участь збірні команди держав СНД, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Болгарії та пожежно-технічних навчальних закладів України.

ПОЖЕЖІ. Цими днями лихо спіткало релігійні громади. Їх святині потерпіли від вогню. Так, скажімо, більше шести годин боролися з вогнем пожежники у місті Соснівка Сокальського району. Там на вулиці Шептицького, 2, на території греко-католицької церкви святого Петра і Павла вогнем знищено дерев’яну сторожову будку та дерев’яний склад з будівельними матеріалами. Збитки складають щонайменше 20 тисяч гривень. Причина пожежі наразі невідома. Більше потерпіла від вогню церква пресвятої Діви Марії в селі Стоянці Мостиського району. Пожежу виявив паламар церкви Володимир Бурницький. До прибуття пожежних підрозділів вогняною стихією вже було повністю охоплено дерев’яну церкву розміром 25 на 12 метрів. До речі, церква була збудована в 1657 році і є пам’яткою архітектури. На жаль, вдалося врятувати лише будівлю дзвіниці. Причини пожежі з’ясовуються. Невідомі і збитки, але зважаючи на культурно-історичну цінність, у будь-якому випадку вони будуть занижені... За фактом ведеться слідство.

POSTUP - ПОСТУП
№ 83 (527), п"ятниця
12 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Львівські вибори 2000
·Відлуння Українського дому
·Біля Шевченка знову житимуть журналісти

ПЕРША СТОРІНКАІ
·Директор "Топ-Сервісу" "замовив" вісьмох

ПЕРША СТОРІНКА
·Побили композитора і журналіста

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Офіційне безробіття
·Біля Шевченка знову житимуть журналісти
·Коли вивішувати прапори?
·Краса чорна як перлина
·У Львові буде ще один університет
·Срібна підкова залишається

НАША СТОЛИЦЯ
·Що чекає Америку?
·Львівські вибори 2000
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Відлуння Українського дому
·Директор "Топ-Сервісу" "замовив" вісьмох
·Затримано кримських міністрів
·Кучма, Ющенко і Медведчук - найвпливовіші

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Енергетичний скандал
·Глобальна провокація
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Варшава визначається з візами
·Росія знову уникнула санкцій
·Декрет Бенеша - на заваді абсолютній гармонії

ОСВІТНІЙ ПОСТУП
·Що буде з садочками, якщо "шестирічки" підуть до школи?
·Діти повинні ходити до школи
·Готуються до "перегонів"

АРТ-ПОСТУП
·Химерне літочислення "Віртуозів"
·"Де-терміно - антитеза" Василя Бажая

МАРГІНАЛИ В ПОСТУПІ
·Бомжівські вечори на хуторі
·Старий цвинтар

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Рух опору у львівському гетто і концтаборах

СПОРТ-ПОСТУП
·"Макларен" почав наздоганяти "Феррарі"
·Фінал Ліги чемпіонів без чемпіонів
·"Спартак" уже майже чемпіон

КРАЇНА РАД
·КАЛЕНДАР
·Час зупинитися, якщо
·ГОРОСКОП