BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12 травня 2000 року |

ГОРОСКОП

Козеріг
Зорі дивляться на вас із усмішкою: скільки вас копали, скільки гнобили, а ви цвітете й пахнете. Вважайте на симпатичних жінок і на пиво, тобто на те, чого не буває забагато. Найкращий релакс на сьогоднішній вечір – спакуватится до поїздки десь у район Ґорґан, а на ранок узяти... і не поїхати.

Водолій
Сьогодні ви все матимете в кишені. Тобто майже все. На роботі, якщо вона у вас є, неймовірний успіх, вас почне поважати найстрашніший із усіх страшних шефів, вам виплатять премію, стипендію, видадуть субсидію... От тільки на дружину треба вважати, бо ваша пенсія-стипендія-субсидія помахає вам своїм чарівним жар-птичим хвостом.

Риби
Якщо вірити зіркам, то цього тижня ви нарешті придбаєте об’єкт відпочинку далеко за межами Львова. Та, на думку комет і астероїдів, ви таки втратите щось у його межах. А шкода. Так усе файно було... Світ уже так влаштований: у пазуху, набиту грушками, кавуна не запхаєш.

Овен
Але ви втішитеся! Ваші дітки най-най-найближчішим часом втішать тим, чого ви та-а-ак довго чекали. Ну, може, і не буде то надзвичайною втіхою, проте доволі алярмовою, щоби кинути все, схопити руки в ноги і почати щось думати. І ще: пам’ятайте, що діти – то святе. Можливо, ваша відмова спричинить найгірші наслідки.

Телець
Уперед, уперед і... Тільки добре подумайте, куди. Цього дня вам випадає можливість зробити Великий Вибір, який надовго втисне вас у колію, з якої потім не виберетесь. Одне ґарантувати можна напевно: сьогодні ви будете на висоті. А якщо пощастить – то і завтра.

Близнюки
Зранку встаньте, візьміть у ліву руку одну телефонну слухавку, а у праву – другу. І не випускайте їх за жодних обставин: телефонуйте, телефонуйте, телфонуйте. Геть усім, знайомим і незнайомим. Головне – з хати не виходьте, а вийдете – ну, і пес із ним.

Рак
Особливий день для компутерників, домовиків і податківців. Нашорошіть вуха, розкиньте руки, закладіть ногу на ногу і чекайте. Якщо чекати набридне – вставайте і робіть своє майбутнє. А якщо нє, ну то трудно...

Лев
Окрім мами та сусідів, на вас сьогодні дивляться ще двоє очей – ізсередини. І ті-во очі нададуть вам сили, і вас покинуть усі погані думки. Залишиться лише він, той, кому потрібно, той, на кого можна спертись. А мама побачить і все зрозуміє.

Панна
Але то буде! Збереться весь ваш рід, друзі, сусіди, цигани, маланки з маланцями і почнуть святкувати. А от що святкуватимуть – вам видніше: чи спадщину від бабці з Австралії, чи виграш у льотерею, чи й, може, весілля. То вже собі самі вирішуйте.

Терези
Добрий день! Може, і не щось таке-е-е-е, та і “Пежо” вам зупиниться, й у трамваї вас не оштрафують, і ДАІшник вас не зупинить, і дівчина вам симпатична усміхнеться, а може, й чоловік, – від вас то залежить, бо все буде так, як хочете.

Скорпіон
Головне – не перейматися. Нічого не станеться, коли ти посміхнешся тому, хто виграв тебе в шахи. Нічого не станеться, якщо баба Галя захоче від тебе якихось зайвих 50 копійок. То є життя. І вважай, щоби не гаркатися з батьками. Нічого доброго з того не вийде.

Стрілець
День буде ніякий. Пиво – тепле, морозиво – мокре, цигарки – сирі, й у всьому будуть винні ті сусіди, котрі не давали вам нормально поспати, і той двірник, котрий ненароком обсипав вас зі своєї шуфлі, й кондуктор, котрий захотів побачити ваш проїзний. Чи, може, не в них причина?

POSTUP - ПОСТУП
№ 83 (527), п"ятниця
12 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Львівські вибори 2000
·Відлуння Українського дому
·Біля Шевченка знову житимуть журналісти

ПЕРША СТОРІНКАІ
·Директор "Топ-Сервісу" "замовив" вісьмох

ПЕРША СТОРІНКА
·Побили композитора і журналіста

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Офіційне безробіття
·Біля Шевченка знову житимуть журналісти
·Коли вивішувати прапори?
·Краса чорна як перлина
·У Львові буде ще один університет
·Срібна підкова залишається

НАША СТОЛИЦЯ
·Що чекає Америку?
·Львівські вибори 2000
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Відлуння Українського дому
·Директор "Топ-Сервісу" "замовив" вісьмох
·Затримано кримських міністрів
·Кучма, Ющенко і Медведчук - найвпливовіші

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Енергетичний скандал
·Глобальна провокація
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Варшава визначається з візами
·Росія знову уникнула санкцій
·Декрет Бенеша - на заваді абсолютній гармонії

ОСВІТНІЙ ПОСТУП
·Що буде з садочками, якщо "шестирічки" підуть до школи?
·Діти повинні ходити до школи
·Готуються до "перегонів"

АРТ-ПОСТУП
·Химерне літочислення "Віртуозів"
·"Де-терміно - антитеза" Василя Бажая

МАРГІНАЛИ В ПОСТУПІ
·Бомжівські вечори на хуторі
·Старий цвинтар

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Рух опору у львівському гетто і концтаборах

СПОРТ-ПОСТУП
·"Макларен" почав наздоганяти "Феррарі"
·Фінал Ліги чемпіонів без чемпіонів
·"Спартак" уже майже чемпіон

КРАЇНА РАД
·КАЛЕНДАР
·Час зупинитися, якщо
·ГОРОСКОП