BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 11 травня 2000 року |

Світоогляд

БРЮССЕЛЬ. Генеральний Секретар НАТО Джордж Робертсон заявив напередодні візиту у Братиславу, що Словаччина успішно виконала план підготовки до вступу до Північно-Атлантичного Альянсу. Лорд Робертсон закликав словацький уряд і далі провадити економічну та військову реформу, аби та країна могла стати кандидатом до членства в НАТО у 2002 році. Генеральний секретар Альянсу також висловив сподівання щодо залучення незабаром Хорватії до програми “Партнерство заради миру”.

МАНІЛА. Філіппінський і лівійський посередники зустрілися віч-на-віч з мусульманськими сепаратистами, які утримують 21 заручника на філіппінському острові Холо. Вони доставили на острів медикаменти, однак повернулися, не діставши запевнень про звільнення заручників. Керівник зовнішньополітичного відомства Європейського Союзу Хав’єр Солана зустрівся в Манілі з президентом Філіппін паном Естрадою, який запевнив, що керівництво країни прагне розв’язати ці проблеми в процесі переговорів і що до військових операцій не вдаватиметься.

БРЮССЕЛЬ. “Вступ до Європейського Союзу 13 нових членів має стати успіхом у міжнародній політиці”, – заявив президент Європейської комісії Романо Проді на урочистостях з нагоди 50-річчя заснування Європейського Співтовариства. За його словами, ЄС повинен домогтися, щоб демократія й повага до прав людини стали нормою для всіх країн-кандидатів. Він наголосив, що майбутній кордон Європейського Союзу не має ділити країни на бідні та заможні. “Росія, Україна, Кавказ, Північна Африка також повинні виграти від розширення ЄС”, – сказав Романо Проді.

КАБУЛ. В Афганістані дві ворогуючі сторони ведуть переговори через посередництво Організації Ісламська Конференція. Талібан і опозиційний Північний Союз погодилися на повний обмін полоненими. Головний посередник на переговорах, представник ОІК Джавад Заріф заявив, що “позиції обох сторін залишаються відмінними, однак переговорчий механізм надасть їм можливість шукати не військових, а інших шляхів для припинення конфлікту”.

МОСКВА. Президент Росії Володимир Путін офіційно вніс у Держдуму пропозицію затвердити кандидатуру Михайла Касьянова на пост прем’єр-міністра країни, повідомила прес-служба президента РФ. М.Касьянов у 1993 році очолив департамент іноземних кредитів і зовнішнього боргу Мінфіну РФ. З 1995 року – заступник міністра фінансів РФ, потім – перший заступник міністра фінансів. У травні 1999 його призначено міністром фінансів. У січні 2000 року Касьянов зайняв пост першого віце-прем’єра та міністра фінансів. З 26 січня 2000 року він одночасно є головою Ради міністрів Союзної держави Росії і Білорусі.

ПАРИЖ. У Франції завершився суд над групою з шістдесяти осіб, звинувачених у поширенні порнографічних зображень дітей. Організатор групи Бернар Аляпетіт отримав три роки ув’язнення, тоді як більшість учасників – від двох до шести місяців. Суд став наслідком операції поліції, яка опитала сімсот осіб у розслідуванні мережі педофілів.

POSTUP - ПОСТУП
№ 82 (526), четвер
11 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ющенко повернувся з Америки оптимістом

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Львів буде темним
·Ветеранів 9 травня не били
·Школа - за цвинтар
·Християнство - духовний феномен Європи
·Працівники прокуратури вимагали гроші

НАША СТОЛИЦЯ
·Українським дітям - українську музику
·Перші переможці "Загадок міста Лева"
·На Личакові - без компромісів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Уряд піде у відставку влітку
·У вбивстві курсантів підозрюють молдаван
·Кузьмук не хоче в НАТО
·Гендиректора АЕС звинувачують у криміналі
·Дорога шлюбна ніч тигра

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Конкурентоздатність у світі
·Тотальне відключення
·Goldman Sachs звинуватили у некомпетентності
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Переможний день розподілу
·Прихильників санкцій щораз менше
·Виганяти врешті Росію чи ні?
·Британія прийшла на допомогу
·Маккейн знявся

REVJU
·Рев'ю

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Клуб комісара Бонця

АРТ-ПОСТУП
·Франц Кафка: літературний портрет
·Новини з Музею Гуггенгайма
·Площа імені Кафки
·Християнство в живописі та історії

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Найперші цукерні

НОСТАЛЬГІЯ
·МУЛ, незламний ЯК МОНУМЕНТ...
·Він хотів,щоб його поважали

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна залишається серед найсильніших
·Аутсайдери продовжують збирати очки у Львові
·Така закручена фінішна пряма
·Травневі битви гігантів у Львові
·Анелька дарує Піренеям іспанський фінал

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що я зрозумів про життя, бавлячись у квести
·Гороскоп