BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 11 травня 2000 року |

Край

Президент України Леонід Кучма підписав закон “Про внесення змін до закону “Про Національний банк України”, що стосується звільнення членів ради Нацбанку. Згідно з ним, передбачається, що Президент України звільняє членів ради НБУ, призначених ним відповідним указом, але не раніше, ніж через один рік з дня призначення. Верховна Рада звільняє членів ради НБУ, призначених нею шляхом прийняття відповідної постанови за поданням профільного комітету, однак не раніше, ніж через один рік з дня призначення. До складу ради НБУ входить 14 членів, які порівну призначаються президентом і парламентом. Члени ради НБУ від парламенту були призначені в липні минулого року. Президент поки не призначив свою частину членів ради. Голова НБУ входить до складу ради Банку за посадою.

Національна акціонерна компанія (НАК) “Нафтогаз України” 10 травня перерахувала Туркменистану чергові 1 млн. доларів у рахунок погашення боргу за спожитий туркменський газ. Про це повідомив в.о. голови правління НАК “Нафтогаз України” Ігор Діденко. За його словами, НАК нині має непогані перспективи на переговорах з туркменською стороною з реструктуризації боргу за спожитий газ. “Необхідно ще виплатити 5 млн. доларів – і можна впритул розмовляти про реструктуризацію”, – заявив глава компанії. Діденко також повідомив, що нині залишок заборгованості за спожитий туркменський газ без урахування штрафних санкцій становить
112 млн. доларів.

Українська міжбанківська валютна біржа (УМВБ, Київ) виграла конкурс на право проведення аукціонів з продажу нафти, газового конденсату, а Українська аграрна біржа (УАБ, Київ) – з продажу скрапленого газу для потреб населення. Таке рішення 5 травня прийняла конкурсна комісія, підбивши підсумки конкурсу. На думку комісії, ці біржі сьогодні більш усього відповідають умовам для проведення відповідних аукціонів, мають всі можливості для організації і технічного забезпечення торгів нафтою, газовим конденсатом і скрапленим газом, а також здатні відповідати за своїми зобов’язаннями перед продавцями і покупцями енергоресурсів. Рішення про проведення аукціонів з продажу вугілля поки що не приймалося. Усього на право проведення аукціонів претендували 10 бірж.

Промислове виробництво в Україні в січні-квітні 2000 року виросло в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10,4%, що є максимальним показником з початку року. Про це повідомив керівник групи радників прем’єр-міністра Валерій Литвицький. Він нагадав, що, за підсумками першого кварталу, промислове зростання становило 9,7%, перших двох місяців – 10,2%, січня – 5,3%. “Це вже тенденція, яку не можна пояснити якимись чинниками, що успадковуються або мають кон’юнктурний характер”, – підкреслив Литвицький. Він зазначив, що прискорення промислового зростання сталося в умовах реальної ревальвації гривні і зниження темпів інфляції.

POSTUP - ПОСТУП
№ 82 (526), четвер
11 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ющенко повернувся з Америки оптимістом

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Львів буде темним
·Ветеранів 9 травня не били
·Школа - за цвинтар
·Християнство - духовний феномен Європи
·Працівники прокуратури вимагали гроші

НАША СТОЛИЦЯ
·Українським дітям - українську музику
·Перші переможці "Загадок міста Лева"
·На Личакові - без компромісів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Уряд піде у відставку влітку
·У вбивстві курсантів підозрюють молдаван
·Кузьмук не хоче в НАТО
·Гендиректора АЕС звинувачують у криміналі
·Дорога шлюбна ніч тигра

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Конкурентоздатність у світі
·Тотальне відключення
·Goldman Sachs звинуватили у некомпетентності
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Переможний день розподілу
·Прихильників санкцій щораз менше
·Виганяти врешті Росію чи ні?
·Британія прийшла на допомогу
·Маккейн знявся

REVJU
·Рев'ю

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Клуб комісара Бонця

АРТ-ПОСТУП
·Франц Кафка: літературний портрет
·Новини з Музею Гуггенгайма
·Площа імені Кафки
·Християнство в живописі та історії

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Найперші цукерні

НОСТАЛЬГІЯ
·МУЛ, незламний ЯК МОНУМЕНТ...
·Він хотів,щоб його поважали

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна залишається серед найсильніших
·Аутсайдери продовжують збирати очки у Львові
·Така закручена фінішна пряма
·Травневі битви гігантів у Львові
·Анелька дарує Піренеям іспанський фінал

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що я зрозумів про життя, бавлячись у квести
·Гороскоп