BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 11 травня 2000 року |

Кілька слів

ДОВИБОРИ. Вчора відбулося перше засідання окружної виборчої комісії Галицького виборчого округу №115. Як стало відомо “Поступу”, вже з’явився перший претендент на кандидата в депутати. Ним став Михайло Хвойницький, генеральний директор телекомпанії “Міст”. Як запевнили “Поступ” представники його виборчого штабу, найближчими днями буде також представлено і необхідні 900 підписів мешканців округу на його підтримку, хоча на цьому вони не зупиняться. за їх підрахунками, число симпатиків Хвойницького, які готові підтримати його кандидатуру, може сягнути поза 15 тисяч. У той же час прес-служба партії Демократичний Союз повідомила, що нещодавно Зиновій Кулик, який також задекларував своє бажання спробувати свої сили в боротьбі за “львівський” мандат, нещодавно перебував у лікарні, де йому було зроблено незначну операцію. Однак, як повідомляє прес-служба, це не надто відіб’ється на його подальшій роботі, і вже цими днями п.Кулик перебуватиме у Львові, адже ще цього тижня заплановано проведення зборів з його висунення кандидатом у депутати.

ЄВРЕЙСТВО. Вчора у приміщенні Львівського історичного музею “Національний єврейський фонд в Ізраїлі” проводив урочисте прийняття з нагоди Дня незалежності держави Ізраїль. Тут були присутні генеральні та почесні консули майже усіх дипломатичних представництв у Львові та представники усіх єврейських громадських общин, які вітали євреїв з 52-річницею незалежності. А львівські єврейські общини просили для своєї діяльності грошей, що дуже здивувало голову фонду Аарона Вольфовича, котрий нагадав, що кошти створеного сто років тому Фонду призначаються виключно для відродження та відбудови єврейської держави. Усі єврейські діаспори світу допомагають своїй державі, і тільки в Україні вимагають допомоги собі. Але результатом останнього приїзду пана Вольфовича стане парк імені Івана Франка, який розіб’ють в Ізраїлі. Після урочистих промов усі присутні оглянули королівські зали музею, де різні представництва мають можливість проводити свої презентації.
АВАРІЯ. У ніч із 5 на 6 травня на вулиці Хуторівка у Львові на іномарці “Форд-Сієра” розбився помічник прокурора області. Від отриманих травм він помер, а двох пасажирок цього автомобіля відправлено до лікарні. За попередніми даними, аварія трапилася в половині четвертої ночі. Саме тоді авто на великій швидкості врізалося спочатку в бордюр, а потім у дерево. Розслідування дорожньо-транспортної пригоди триває.

МИРОТВОРЦІ. Згідно з планом підготовки і відправки для виконання миротворчої місії в Косово українсько-польського миротворчого батальйону, 11 травня в Жешові (Польща) відбудеться конференція планування спільних дій миротворців. А вже з 15 по 17 травня миротворці проводитимуть спільні заняття на полігоні Нова Демба (Польща), а 6-9 червня – у Яворові за участю командування і штабу Українсько-польського батальйону та підрозділів миротворців. До речі, у липні цього року Укрполбат передислоковується у Косово.

СНАРЯД. Близько восьмої години вечора оперативному черговому Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи надійшло повідомлення з Винників, що там знайдено 100-мм снаряд часів ВВВ. Як повідомив “Поступ” головний фахівець цього управління у Львівській міській раді по зв’язках з засобами масової інформації Михайло Назаров, протитанковий снаряд відшукали у Винниках, на вулиці Галицькій,84. Поряд розташована лінійно-шляхова експлуатаційна дільниця, і саме її працівники, які займалися земляними роботами, і натрапили на страшну знахідку. На місце події терміново виїхали оперативно-мобільна група обласного управління, правоохоронці Личаківського райвідділу міліції. Враховуючи пізній час, роботи зі знешкодження снаряду відклали на ранок наступного дня, і вчора вранці сапери військової частини вилучили і знешкодили снаряд.

POSTUP - ПОСТУП
№ 82 (526), четвер
11 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ющенко повернувся з Америки оптимістом

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Львів буде темним
·Ветеранів 9 травня не били
·Школа - за цвинтар
·Християнство - духовний феномен Європи
·Працівники прокуратури вимагали гроші

НАША СТОЛИЦЯ
·Українським дітям - українську музику
·Перші переможці "Загадок міста Лева"
·На Личакові - без компромісів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Уряд піде у відставку влітку
·У вбивстві курсантів підозрюють молдаван
·Кузьмук не хоче в НАТО
·Гендиректора АЕС звинувачують у криміналі
·Дорога шлюбна ніч тигра

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Конкурентоздатність у світі
·Тотальне відключення
·Goldman Sachs звинуватили у некомпетентності
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Переможний день розподілу
·Прихильників санкцій щораз менше
·Виганяти врешті Росію чи ні?
·Британія прийшла на допомогу
·Маккейн знявся

REVJU
·Рев'ю

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Клуб комісара Бонця

АРТ-ПОСТУП
·Франц Кафка: літературний портрет
·Новини з Музею Гуггенгайма
·Площа імені Кафки
·Християнство в живописі та історії

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Найперші цукерні

НОСТАЛЬГІЯ
·МУЛ, незламний ЯК МОНУМЕНТ...
·Він хотів,щоб його поважали

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна залишається серед найсильніших
·Аутсайдери продовжують збирати очки у Львові
·Така закручена фінішна пряма
·Травневі битви гігантів у Львові
·Анелька дарує Піренеям іспанський фінал

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що я зрозумів про життя, бавлячись у квести
·Гороскоп