BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 11 травня 2000 року |

Гороскоп

Козеріг
Здорове захоплення спортом і погода сприятимуть вашим намірам познайомитись і заприятелювати з молодими красивими жінками, не вашими ровесниками та друзями. Цілком чужих. Одна з необхідних умов при тому – все має відбуватися при повній загальній тишині. Виключена навіть спокійна жалобна музика, що навіює сум і меланхолію.

Водолій
Непорозуміння між вами та батьками не тривожитимуть вас і не покличуть у довгу та невідворотну дорогу. В одному напрямку. Назавжди. Несподівано. Очевидно, що все це за умов, що не втрутиться третя сторона. Інакше зарадити будь-чому ви не зможете.

Риби
Все це – суєта і даремна метушня. Виявляється, ви зі своїми ідеями та планами, як полегити життя людей, не потрібні нікому. Вам, очевидно, не позаздриш, особливо беручи до уваги той факт, що перша половина вашого життя була неймовірно вдала порівняно з другою.

Овен
Ви перестали вірити у свої сили, а даремно. Ви зможете втримати рівновагу. Ваша інтелектуальна діяльність сприятиме цьому. Навіть помилковість ваших поглядів на цю проблему не завадить. Навпаки, допоможе більш ніж переконливо та яскраво. Такий сценарій.

Телець
Невідомість і страшне передчуття поразки чекає на вас найближчим часом. Розгуляється уява і заведе вас у такі хащі, що не знатимете, плакати вам чи тішитися з цього. Чи шкодувати про це. Чи панікувати. Як реагувати на такі серйозні невдачі у вашому існуванні? Вище голову – й уперед.

Близнюки
Ваше завдання на цей день – не змарнувати ще одну нагоду вразити всіх своєю роботою. Це, включаючи співпрацю з діловими та політичними людьми, дасть очікувані наслідки. Більше та цікавіше ви не здивуєте їх своїм умінням. Ніколи.

Рак
Сприятливий для вас час. Ви станете причиною надзвичайно великого святкування серед членів вашої немаленької та нетісненької сім’ї. Клану. Якщо у змозі це зробити – тіштеся. Проте пам’ятайте і не забувайте. Може знизитися больовий поріг – і ви відчуєте коливання атмосферного тиску, який безпосередньо пов’язаний із вашим кров’яним. Це небезпечно.

Лев
На вас чекають море галюцинацій і ще якесь невідоме приємне почуття. Можливо, це Фортуна, яка, очевидно, на вашому боці. Скористайтеся цим сповна. Світ наш нестабільний, і все може трапитись. Але кожен, хто має голову на плечах, може цим скористатися.

Панна
Найкраще, якщо ви спробуєте приділити увагу буквально всім деталям. Розчаровані та незадоволені ви не будете. Це – важливо. Такий час надворі. Все має своє місце та свій час. Не забувайте про це і втримайтеся від того, щоби давати поради.

Терези
Шанс, причому доволі значний, у вас є. Не легковажте грішми. Дійте сміливо. У вас може бути мільйон, навіть три, а ви не будете знати, що з ними зробити. Все це через те, що вирішувати і приймати важливі рішення вас не навчили. Роль така у вас. Переоцінити її важко. Природа та фортуна видають вам карт-бланш.

Скорпіон
Сьогодні на вас чекають успіх, перемога та нагорода, гідна ангелів і їхніх колег. Сприятливий час надворі для вашої справи. Зможете відчути якийсь неймовірний, навіть шалений приплив сил, упевненість у своїй правоті, й навіть ваша сесуальна енергія вийде на якийсь новий, небачений енергетичний рівень.

Стрілець
Вибирати і по-діловому вирішувати проблеми так, аби вас поважали колеги та близькі не тільки з боку сім’ї, цього дня вам не доведеться. Активізується ваша уява вкупі з вашою старою хворобою та невмінням спокійно вирішити складну ситуацію.

POSTUP - ПОСТУП
№ 82 (526), четвер
11 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ющенко повернувся з Америки оптимістом

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Львів буде темним
·Ветеранів 9 травня не били
·Школа - за цвинтар
·Християнство - духовний феномен Європи
·Працівники прокуратури вимагали гроші

НАША СТОЛИЦЯ
·Українським дітям - українську музику
·Перші переможці "Загадок міста Лева"
·На Личакові - без компромісів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Уряд піде у відставку влітку
·У вбивстві курсантів підозрюють молдаван
·Кузьмук не хоче в НАТО
·Гендиректора АЕС звинувачують у криміналі
·Дорога шлюбна ніч тигра

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Конкурентоздатність у світі
·Тотальне відключення
·Goldman Sachs звинуватили у некомпетентності
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Переможний день розподілу
·Прихильників санкцій щораз менше
·Виганяти врешті Росію чи ні?
·Британія прийшла на допомогу
·Маккейн знявся

REVJU
·Рев'ю

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Клуб комісара Бонця

АРТ-ПОСТУП
·Франц Кафка: літературний портрет
·Новини з Музею Гуггенгайма
·Площа імені Кафки
·Християнство в живописі та історії

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Найперші цукерні

НОСТАЛЬГІЯ
·МУЛ, незламний ЯК МОНУМЕНТ...
·Він хотів,щоб його поважали

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна залишається серед найсильніших
·Аутсайдери продовжують збирати очки у Львові
·Така закручена фінішна пряма
·Травневі битви гігантів у Львові
·Анелька дарує Піренеям іспанський фінал

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що я зрозумів про життя, бавлячись у квести
·Гороскоп