BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 11 травня 2000 року |

Україна залишається серед найсильніших

ХОКЕЙ

Роман ДОРОШ

Чемпіонат світу. Група А. Санкт-Петербург. Матчі за 13-16-е місця. Україна – Японія – 4:0, Австрія – Франція – 3:3, Україна – Франція – 3:2, Австрія – Японія – 5:3, Франція – Японія – 7:3, Україна – Австрія – 2:3.

Команда Анатолія Богданова змогла-таки виконати найголовніше завдання – залишитися серед найкращих команд. В останніх матчах збірна України таки справді показувала непоганий хокей. З кожним матчем українці все більше додавали, і перемоги не забарилися. Спершу без зайвих проблем українці здолали команду країни Сонця, що сходить – 4:0. Причому вже після першого періоду все було зрозуміло – цифри 3:0 на табло говорили самі за себе. До речі, цікава доля японської команди. Спочатку всі говорили, що дві команди залишають клас найсильніших. Але тут вирізнялися японці, які були єдиними азіатами на святі найсильніших збірних світу. Тому в разі якби вони посідали одну з двох останніх сходинок, то тоді з класу найсильніших вилітала би лише одна команда. Тим паче, що японці приїхали на чемпіонат не здобувати очки, а набувати досвіду. Вердикт світової федерації хокею став невтішним для казахів, які у групі В посіли друге місце і повинні були вже наступного року приєднатися до найсильніших. Але ж там уже є представник Азії, який вчиться грати в хокей, – японці... Втім, залишмо їх, хитрих, у спокої.

Другий матч для нашої команди міг стати найголовнішим. Тим паче, що в разі перемоги над французами ми вже за тур до фінішу втішного турніру забезпечували собі право залишитись у групі А. Загалом, матч між Україною та Францією видався цікавим і дуже напруженим. Приємно здивувала велика кількість уболівальників, переважна більшість яких підтримувала нашу команду. І українці виправдали сподівання доброзичливців, здобувши важку, та заслужену перемогу – 3:2. А потім була прикра поразка від австрійців 2:3. Та це – не головне. Бо ми таки залишилися в еліті!

А тим часом решта команд продовжує боротьбу за нагороди. І вже визначились учасники 1/4 фіналу. Отож, Латвія гратиме з командою Чехії, США – зі збірною Словаччини, Канада – зі швейцарцями, а Фінляндія - зі шведами. Результат зустрічі останньої пари виглядає найменш прогнозованим. Адже протистояння між збірними двох країн Скандинавії розпочалося не сьогодні й не вчора. І триває вже не одне десятиліття, причому в активі обох збірних є красиві перемоги.
Якщо ж зважати на нинішні склади команд, то у фіннів усе-таки більше шансів на перемогу. Особливо після того, як шведи провалили другий кваліфікаційний раунд, зігравши внічию зі швейцарцями –1:1 і поступившись збірним США та Росії з однаковим рахунком – 2:4. В інших парах усе більш-менш прогнозовано. У наступне коло повинні пройти збірні Чехії, Канади та США. Втім, не поспішаймо, бо чекати залишилося не так довго: вже сьогодні будуть зіграні всі матчі.

Не можна тут не згадати про найбільшу сенсацію чемпіонату – виступ збірної Росії. Одна з російських спортивних газет вийшла з заголовком на першій сторінці: “Таку трагедію Санкт-Петербург переживав тільки в 1917 році”. І важко з цими словами не погодитись. Адже як можна такій команді так безславно завалити весь чемпіонат? Причому гравці російської команди ще скаржаться на втому та надто інтенсивні тренування. І взагалі, їм навіть не боляче за такий жахливий виступ. Мовляв, нічого страшного не трапилось. Що ж, тепер наставники російської команди будуть дуже довго думати, чи запрошувати наступного разу хокеїстів із-за океану. Та, зрештою, це їхні проблеми.

Тим часом про організацію турніру нічого поганого не можна сказати. Майже на всі матчі приходить досить багато вболівальників. Та і саме місто живе чемпіонатом, а це – найголовніше. Будемо сподіватися, що на такому ж рівні проходитиме і наступний чемпіонат – у 2001 році в Німеччині.

POSTUP - ПОСТУП
№ 82 (526), четвер
11 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата "Поступу"
·Ющенко повернувся з Америки оптимістом

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Львів буде темним
·Ветеранів 9 травня не били
·Школа - за цвинтар
·Християнство - духовний феномен Європи
·Працівники прокуратури вимагали гроші

НАША СТОЛИЦЯ
·Українським дітям - українську музику
·Перші переможці "Загадок міста Лева"
·На Личакові - без компромісів
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Уряд піде у відставку влітку
·У вбивстві курсантів підозрюють молдаван
·Кузьмук не хоче в НАТО
·Гендиректора АЕС звинувачують у криміналі
·Дорога шлюбна ніч тигра

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Конкурентоздатність у світі
·Тотальне відключення
·Goldman Sachs звинуватили у некомпетентності
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Переможний день розподілу
·Прихильників санкцій щораз менше
·Виганяти врешті Росію чи ні?
·Британія прийшла на допомогу
·Маккейн знявся

REVJU
·Рев'ю

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Клуб комісара Бонця

АРТ-ПОСТУП
·Франц Кафка: літературний портрет
·Новини з Музею Гуггенгайма
·Площа імені Кафки
·Християнство в живописі та історії

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Найперші цукерні

НОСТАЛЬГІЯ
·МУЛ, незламний ЯК МОНУМЕНТ...
·Він хотів,щоб його поважали

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна залишається серед найсильніших
·Аутсайдери продовжують збирати очки у Львові
·Така закручена фінішна пряма
·Травневі битви гігантів у Львові
·Анелька дарує Піренеям іспанський фінал

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що я зрозумів про життя, бавлячись у квести
·Гороскоп