BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6 травня 2000 року |

Світоогляд

ДЖОХАР-КАЛА. За минулу добу чеченські бійці 14 разів обстрілювали блок-пости російських військ у республіці. За даними штабу Об’єднаного угруповання російських військ на Північному Кавказі, бойові зіткнення з повстанцями зафіксовано в населених пунктах Автури (Шалінський район) і Мехкети (Веденський район). Російські військовики проводять операції з вилучення зброї у населення, а також здійснюють арешти осіб, що підозрюються у причетності до чеченських формувань.

АНКАРА. Російський уряд вимагає від Туреччини видачі міністра інформації Чечні Мовладі Удугова, проти якого порушено справу за звинуваченням в організації збройного повстання. Помічник російського президента Сергій Ястржембський повідомив, що посольство Росії в Анкарі двічі зверталося до турецької влади із закликом вжити термінових заходів для затримання і видачі Удугова.

ПРАГА. Російське МЗС звинувачує президента Чехії Вацлава Гавела в тому, що той “поставив під сумнів територіальну цілісність Росії”. Заява МЗС була зроблена у відповідь на публікацію в чеській газеті Lidove noviny. Газета привела слова Гавела, котрий зазначив, що “Чечня не завжди належала Росії, та й тепер досить довго їй не належить”. Військові дії в Чечні, підкреслив президент Чехії, практично ведуться не проти терористів, а проти народу.

ВАШИНГТОН. Сполучені Штати заявили, що син югославського президента Мілошевича – Мазко – “найбагатший і найбільш схильний до застосування насильства” представник сербської мафії. Це твердження міститься в заяві Держдепартаменту США з приводу нападу на цьому тижні охоронців сина югославського президента на трьох активістів студентського руху “Відсіч” у Пожареваці. Студенти були потім арештовані поліцією за звинуваченням у спробі вбивства.

ЛОНДОН. На перших в історії виборах мера Лондона переконливу перемогу отримав незалежний кандидат Кен Лівінгстон. Другим за кількістю голосів був консерватор Стів Норріс і третім – офіційний кандидат лейбористів Френк Добсон. Лівінгстон, у минулому – член партії лейбористів, висунув свою кандидатуру як незалежний кандидат після того, як лейбористи вибрали Френка Добсона своїм кандидатом на виборах мера. За непослух Лівінгстон був вигнаний з лейбористської партії. Британський прем’єр-міністр Тоні Блер заявив, що обрання Лівінгстона на пост мера буде мати страхітливі наслідки для Лондона.

ОЛЬСТЕР. Учора в Белфасті поновилися переговори прем’єр-міністра Британії Тоні Блера і його ірландського колеги Берті Агерна з проблеми мирного врегулювання в Північній Ірландії. Блер сподівається переконати ІРА підтвердити намір скласти зброю. Лідери Британії та Ірландської Республіки намагаються забезпечити роззброєння воєнізованих формувань в Ольстері до 22 травня, як передбачено угодою від 1998 року.

МОСКВА. Центральний банк Росії випустив монету із зображенням Йосипа Сталіна. 100-рублева срібна монета викарбувана в рамках випуску серії до 55-ї річниці перемоги у Другій світовій війні. Монету присвячено Потсдамській конференції, на ній разом із Рузвельтом і Черчилем зображено Сталіна. Випущено її півтисячним накладом для колекціонерів.

POSTUP - ПОСТУП
№ 81 (525), субота-неділя
6 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·"Любовний вірус" захоплює планету
·Аудит підтвердив зловживання України

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда - почесний доктор
·Середа і Добрийвечір уже у Львові
·Чи прикрашають Львів яри?
·Кандидати, шикуйсь!
·Розкопки у СІЗО СБУ

НАША СТОЛИЦЯ
·Телемарафон для Східниці
·На Ягодинській митниці затримали контрабанду
·Міністри зустрічаються у Львові
·"Олімпійський" кандидат Сорочик
·Обласний бюджет минулого року виконано і перевиконано
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Прощавай, стратегічна зброє!
·Резонансні убивства: анатомія проблеми
·Марчук виходить із лікарні
·Омбудсмени України і Польщі ділилися жалями

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Аудит підтвердив зловживання України
·Мільйонерів стало більше
·Airbus руйнує монополію Boeing
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Суддя став президентом
·Розширення у 2002 році
·Єврейсько-мусульманський реслінг
·Любовний вірус
·В'язниця для екс-першої леді

ІНТЕРВ'Ю У ПОСТУПІ
·Олександр ФІЛЬЦ: "Тепер права пацієнтів захищені"

АРТ-ПОСТУП
·Паноптикум "Галіціани"
·Різнокольорові "Вікна"
·Нові культурні вартості суспільства
·ВЕЧІР... ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ... книжка... МУДРІСТЬ...

ЦЕРКВА У ПОСТУПІ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми)

НОСТАЛЬГІЯ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми) (продовження)

СПОРТ-ПОСТУП
·Львівське "Динамо" залишилося без "золота"
·Похорон "команди мрії" відбувся
·Бойовий мир Львова та Києва
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що би їй подарувати?..
·Гороскоп