BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6 травня 2000 року |

Кілька слів

ЕНЕРГОРИНОК. Учора сесія обласної ради підтримала звернення трудового колективу ВАТ “НПК – Галичина” й прийняла рішення апелювати до Президента України Леоніда Кучми, голови Верховної Ради Івана Плюща та прем’єр-міністра Віктора Ющенка, аби вони “зробили свій об’єктивний аналіз ситуації, що склалася на підприємстві”, та “зупинили провокаційні дії зацікавлених осіб по дестабілізації її діяльності”. Йдеться про судову тяганину за 30% акцій підприємства, що триває між колективом НПК “Галичина” й Фондом державного майна. Отже, обласна рада вважає, що акції, придбані трудовим колективом ще у 1995 році, мусять у його власності залишатись, і боротьба за них є нічим іншим, як намаганням “віддати у власність “інвесторів” єдине нафтопереробне підприємство, що досі працююче на благо держави”. “Поступ” зі свого боку хотів би нагадати, що Віктор Ющенко ще наприкінці березня видав розпорядження, згідно з яким весь державний пакет повинен бути зібраний в одне ціле.

ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ. Учора цілий день “Львівелектротранс” підраховувало збитки від вимушеного простою. Як нам повідомили, найбільші збитки не вимірюються грошами. Це – втрачений час та зіпсовані нерви. Також тут боялися, що обезструмлений мідний дріт стане легкою здобиччю злодіїв. А щодо грошових втрат, то недодалося близько 30 тисяч гривень за реалізацію квитків. Адже перевізники пропустили “пікові” години. І коли трамваї все ж таки вийшли на маршрути, то більшість львів’ян вже скористалася послугами іншого транспорту. Крім того, на початку місяця після вихідних багато пасажирів розраховувало придбати проїздні квитки. А зараз, скоріш за все, вони цього робити не будуть. У витрати також внесено виплату зарплати. Усім працівникам “Львівелектротрансу” буде виплачена зарплата, оскільки вони не змогли виконувати своєї роботи через не залежні від них причини. А щодо економії, то це може бути тільки близько 10 тисяч гривень за неспожиту електроенергію.

ВИХІДНІ. Робочий день з понеділка, 8 травня, переноситься на суботу, 6 травня. Відповідну постанову прийняв Кабінет Міністрів України. Цією ж постановою керівникам міністерств та центральних органів виконавчої влади рекомендовано організувати роботу керівників підприємств, установ і організацій 7 травня з наступною компенсацією відповідно до законодавства.

ГОЛЛАНДСЬКЕ КІНО. Вчора у Львові в Галицькому центрі кіномистецтв урочисто відкриється фестиваль голландського кіно. У церемонії відкриття взяв участь посол Королівства Нідерландів в Україні Хакінг ван Сант. Глядачам пропонують не лише художні стрічки, але й документальні, короткометражні та анімаційні. Представлено фільм “Характер”, нагороджений “Оскаром” у номінації “кращий іноземний фільм”.

ВІРТУОЗИ ЛЬВОВА. У Львівській філармонії тривають мистецькі заходи, присвячені 5-річчю заснування відомого українського оркестру “Віртуози Львова”. У концертній програмі, що представляє оркестр, 6 травня о 18 годині в концертному залі ім. Ст. Людкевича, звучатимуть твори Вівальді, Моцарта, Альбіоні, Іршаї, Бритена, Козаренка, Камінського, Ланюка. Також відбудеться презентація популярних творів з нового, вже другого компакт-диску оркестру “Скрипаль на даху”.

КРИМІНАЛ. У Перемишлянський райвідділ внутрішніх справ надійшла заява від голови церковного комітету с. Стоки. Як зазначає центр громадських зв’язків УВС Львівщини, він поскаржився , що ще 26 квітня з дзвіниці сільської церкви щез дзвін. Богохульників, які здійснили з метою реалізації кольорового металу цей злочин, міліціонери ще не виявили. Тим часом працівники Золочівського райвідділу міліції за підозрою у крадіжці з каплички, що у райцентрі на вул. Павлова, двох пляшок вина “Кагор”, 40 свічок та нагрудного хреста священика затримали 25-річного місцевого неробу.

POSTUP - ПОСТУП
№ 81 (525), субота-неділя
6 травня 2000 року
·PDF - ст.01
ПЕРША СТОРІНКА
·"Любовний вірус" захоплює планету
·Аудит підтвердив зловживання України

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кілька слів
·Куйбіда - почесний доктор
·Середа і Добрийвечір уже у Львові
·Чи прикрашають Львів яри?
·Кандидати, шикуйсь!
·Розкопки у СІЗО СБУ

НАША СТОЛИЦЯ
·Телемарафон для Східниці
·На Ягодинській митниці затримали контрабанду
·Міністри зустрічаються у Львові
·"Олімпійський" кандидат Сорочик
·Обласний бюджет минулого року виконано і перевиконано
·Архіваріус

ПОСТУП З КРАЮ
·Краєвид
·Прощавай, стратегічна зброє!
·Резонансні убивства: анатомія проблеми
·Марчук виходить із лікарні
·Омбудсмени України і Польщі ділилися жалями

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Край
·Аудит підтвердив зловживання України
·Мільйонерів стало більше
·Airbus руйнує монополію Boeing
·Світ

ПОСТУП У СВІТ
·Світоогляд
·Суддя став президентом
·Розширення у 2002 році
·Єврейсько-мусульманський реслінг
·Любовний вірус
·В'язниця для екс-першої леді

ІНТЕРВ'Ю У ПОСТУПІ
·Олександр ФІЛЬЦ: "Тепер права пацієнтів захищені"

АРТ-ПОСТУП
·Паноптикум "Галіціани"
·Різнокольорові "Вікна"
·Нові культурні вартості суспільства
·ВЕЧІР... ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ... книжка... МУДРІСТЬ...

ЦЕРКВА У ПОСТУПІ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми)

НОСТАЛЬГІЯ
·Українське православ'я за і після Патріарха Димитрія (Яреми) (продовження)

СПОРТ-ПОСТУП
·Львівське "Динамо" залишилося без "золота"
·Похорон "команди мрії" відбувся
·Бойовий мир Львова та Києва
·Спорт-бліц

POST-SCRIPTUM
·Календар
·Що би їй подарувати?..
·Гороскоп